MySQL PHP Class

mmahmoudian

New Member
من دنبال یه کلاس PHP برای ارتباط با MySQL میگردم که هم ساده باشه و هم کاربردی. تا الان هرچی کلاس پیدا کردم یا استفاده ازش سخت بوده یا امکانات زیادی نداشته

farik

Well-Known Member
با سلام..شرمنده بابت اینکه دیر جواب میدم..من یک نمونه نوشتم واسه کارهای خودم ساده هست وفقط امکاناتی که در حالت عادی باید واسشون کوئری بنویسیم رو با توابع انجام میده و ورودی هاش هم ارایه هست..به هر حال اگه به کارتون میاد بگین بفرستم براتون...
موفق باشید...

mmahmoudian

New Member
مرسي از جوابت، هرچند من اون پروژه رو جمع كردم ولي هنوزم دنبال همچين كدي هستم
خوشحال ميشم اگه كد رو براي من بفرستين
و شايد بهتر باشه كه توي git يا svn اونو بذاري تا با كمك دوستان تكميل بشه

farik

Well-Known Member
سلام..
میشه یکم در مورد git svn توضیح بدین...یکم نااشنا هستن..:دی
با تشکر..

mmahmoudian

New Member
http://git-scm.com/

یک سیستم منبع باز و مجانیه که برای مدیریت پروژه های برنامه نویسی طراحی شده که از طریق اون میتونن چندین نفر همزمان روی یک کد کار کنن ولی هیچکس کار دیگری رو ضایع نکنه. مثلا فرض کن که روی یک پروژه 5 نفر دارن کار میکنن و همه در یک روز دارن روی یک فایل کار میکنن که مثلا صبح همون روز دانلود کردن. ولی شب همه یک بخشهایی از این فایل رو تغییر دادن و بهش یه چیزایی اضافه کردن. واضحه که اگه همه این فایل رو آپلود کنن، فایلی که آخرین نفر آپلود میکنه روی بقیه replace میشه و زحمت های بقیه از بین میره، کار سیستم های version control اینه که ه صورت اوتوماتیک فایل ها رو با هم مقایسه کرده و تا حدودی فایل ها رو به صورت اوتومات merge میکنن و در مواقعی هم که نرم افزار شک بکنه از خود افراد کمک میگیره که تصمیم بگیرن.
فقط کافیه ببینی چه پروژه های عظیمی دارن روی این svn ها (source version control) نوشته میشن و بست داده میشن

اگه ممکنه فعلا هرچه سریعتر من این فایلت رو داشته باشم چون یه پروژه تو دستمه

farik

Well-Known Member
با سلام..به صندوق پیام های دریافتیتون مراجعه کنید..
با تشکر..

جدیدترین ارسال ها

بالا