پشتیبانی My works

mojtaba 3d

Member
سلام به همه دوستان عزیز مجیدی.مدتی بود اینجا کار نزاشته بودم.چندتا از کارای اخیرمو اینجا شیر مینکنم تا از نظراتتتون استفاده کنم.امیدوارم از کار خوشتون بیاد.با حق رفقا :rose:

نرم افزار های استفاده شده: zbrush.3dmax,3dcoat,photoshop

پیوست ها

• b1.jpg
    b1.jpg
    577.7 کیلوبایت · بازدیدها: 95
  • b3.jpg
    b3.jpg
    329.9 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • b2.jpg
    b2.jpg
    303.2 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • h1.jpg
    h1.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 91
  • h.jpg
    h.jpg
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 96
  • h2.jpg
    h2.jpg
    334.9 کیلوبایت · بازدیدها: 83
  • h3.jpg
    h3.jpg
    531.6 کیلوبایت · بازدیدها: 50
آخرین ویرایش:
خسته نباشید همه چی عالیه فقط یکم متریالا ضعیفه . مثلا تکسچر خون رو لباسش خیلی بی کیفیت و ماته

mojtaba 3d

Member
خسته نباشید همه چی عالیه فقط یکم متریالا ضعیفه . مثلا تکسچر خون رو لباسش خیلی بی کیفیت و ماته

ممنون دست عزیز بله درسته تکسچر ها و شیدر سازی ها و رندر میتونست بهتر باشه زیاد تو این قسمتا کاار نکردم .ممنون:rose:

سلام

آقا خیلیی عالیه ! رندر چهارم انگار شات از محیط بازیه ؟!؟!؟!

ممنون بله محیط بازیه که متاسفانه به سرانجام نرسید.

madmaster_3d

Well-Known Member
مجتبی؟ بازی رو بیخیال شدید؟ چی شد ؟ اس به من بده توضیح بده کامل . یا اینجا بگو

Mehran coyote

Well-Known Member
مصطفی بشین یکم رندر بزن با متریال تا رندرینگت هم توپ بشه در آینده ای نزدیک نابود میکنی تو :wink:

mohsen1364

New Member
کاری به رندر و .... مدلها خیلی عالی شده فقط اگر روی بافت ها بیشتر وقت میزاشتید خیلی بهتر بود ولی در کل هم طرح ها عالی هستند هم به لحاظ مدلینگ مشخصه زحمت زیادی کشیدید و .....
بقیه کارهاتون هم دیدم

mojtaba 3d

Member
کاری به رندر و .... مدلها خیلی عالی شده فقط اگر روی بافت ها بیشتر وقت میزاشتید خیلی بهتر بود ولی در کل هم طرح ها عالی هستند هم به لحاظ مدلینگ مشخصه زحمت زیادی کشیدید و .....
بقیه کارهاتون هم دیدم

مرسی رفیق چاکریم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مصطفی جان فکر قلب مارو بکن.الان میدونی عمل بعد از سکته چقدر خرج داره؟؟!!
خیلی کارای زیبایی هست.خوشحالم دوباره فعالیتت رو شروع کردی.اون کار آس ها رو بزار!!!

mojtaba 3d

Member
سلام مصطفی جان فکر قلب مارو بکن.الان میدونی عمل بعد از سکته چقدر خرج داره؟؟!!
خیلی کارای زیبایی هست.خوشحالم دوباره فعالیتت رو شروع کردی.اون کار آس ها رو بزار!!!
به به ببین کی اینجاس ممنون مرسی سید عارف عزیز خیلی مخلصیم.آقا این کارا برا خیلی وقته تقریبا 1 ساله خورده ای پیشه ایشالله به زودی با کارهای بهتر خدمت رفقا برسیم :evil: مجتبی هستم کوچیکه شما:green: نمیدونم چرا هیچکس اسم منو درست صدا نمیزنه تو فامیل بهم میگن مرتضی مادر بزرگم بهم میگه مصطفی :sad::cry::mad:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا