My Lock - قفلي جديد براي ويندوز

ubuntu

Member
با سلام خدمت دوستان عزيز.
خوب يه يکي دو روزي مي‌شه که داشتم رو اين کار مي‌کردم. راستش اين نوع نرم‌افزارها زياد تو انجمن ارائه شده. من خواستم که از تجربه‌‌ها قديمي اين انجمن و امکاناتي که جديداً به MMB چه از طريق خود MediaChanc و چه از طريق Pluginها استفاده کرده باشم و هم رو يک جا جمع کنم. تصويري از نرم‌افزار:
Menu.png
همون طور که از عکس معبومه اين نرم‌افزار چند تا قابليت داره:
اول اين که با زدن دکمه‌ی ( || ) در وسط برنامه سمت چپ، محيط نرم‌افزار کسترش پيدا مي‌کنه و شما مي‌تونين بخش‌ها رو ببينيد.

1- دکمه‌ي ويندوز در بالاترين نقطه: اين دکمه مربوط به قفل خانگي و مادرزاد خود ويندوز هستش، کليدهاي Win+L رو با هم فشار بدين منظورم رو متوجه مي‌شين.
2- آيکون رايانه‌ي کليددار: اين قابليت قفل سريع هستش که استارت منو، تسک منيجر، کليدهاي سيستم و ... را ازکار مي‌اندازه. اگر مي‌خواهيد مي‌توانيد پسورد بگذاريد. وگرنه با زدن يک دکمه از حالت قفل خارج مي‌شود. اگر کسي هم بخواهد با ري‌استارت کردن ويندوز از کيس به ويندوز راه پيدا کند با صفحه‌اي بدون استارت منو و دسکتاپي غير قابل ايتفاده رو به رو مي‌شود که فقط توسط برنامه قابل بازگشت هستند. همچنين مي‌توانيد تصوير پس زمينه هم براي اين قفل بگذاريد...
3- رايانه‌اي با يک کيبرد جلو: اين بخش مربوط به تنظيمات موس و صفحه کليد است که زياد توضيح ندارد. خودتان ببينيد متوجه خواهيد شد.
4- بخش بعدي مربوط به سکرين سيور است که از اين‌جا مي‌توانيد از قابليت اسکرين سيور ويندوز استفاده کنيد. بدون اين که نياز به باز کردن Propertise دسکتاپ باشد. قابليت استفاده از اسکرين سيور پيش فرض حساب کاربري شما يا انتخاب اسکرين سيورهاي نصب شده روي سستمتان يا اضافه کردن اسکرين سيور... همچنين در صورت تمايل رجوع سريع به بخش اسکرين سيور خود ويندوز براي تنظيمات بيشتر...
5- شکلک رايانه با آرم ويندوز: اين بخش مربوط به قفل کردن نوار وظيفه، ميزکار و پنجره‌هاي باز شده مي‌باشد. در نوار وظيفه تنظيمات مربوط به کل نوار، دکمه‌ي شروع، سيني ويندوز، ساعت ويندوز و... مشاهده مي‌شود. در بخش ميزکار براي غير فعال کردن يا مخفي کردن دسکتاپ ويندوز بکار مي‌رود. بخش پنجره‌ها گزينه‌هاي غير فعال کردن يا مخفي کردن يا بلعکس براي پنجره‌هاي باز را به همراه دارد که در بعضي موارد واقعاً بدرد بخور است. براي مثال با اين کا مي‌توانيد يک موزيک در مديا پلير اجرا کنيد و ديگر کسي بدون اجازه‌ي شما نمي‌تواند با قطع آن حال شما را بگيرد.
6- آرم نوراني مايکروسافت ويندوز: در اين بخش شما مي‌توانيد دسترسي به بعضي از امکانات ويندوز را محدود کنيد. مانند رجيستري، اوتوران سي‌دي، Run ويندوز و... برخي از قابليت‌هاي اين قسمت پس از شروع مجدد سيستم محسوس مي‌شود.
7- بخش خاموش کردن رايانه که امکان خاموش کردن کامپيوترتان را به صورت بسيار سريع به شما مي‌دهد. شامل:
- Switch user
- Log Off
- Hibernate/Standby
- Turn Off
- Restart
- Quick restart: اين قابليت در خود ويندوز وجود ندارد! اين بخش بدون خارج شدن از محيط حساب کاربري اکسپلورر شما را ري‌استارت مي‌کند که نتيجه‌ي آن اين است که تغييراتي که نياز به اجراي مجدد ويندوز دارند بدون گزينه‌ي Restart هم قابل استفاده خواهند بود.
- تنظيمات شامل دو بخش است: يک اجرا که مي‌توانيد اجراي خود کار را فعال کرده تا هنگام بالا آمدن ويندوز نرم‌افزار هم بالا بيايد. دومي کلمه‌ي عبور است که مي‌توانيد اجراي نرم‌افزار را محدود به کلمه‌ي عبور کنيد تا کسي نتواند با اين نرم‌افزار شما را در حساب کاربري خودتان اذيت کند. بخش دمش مربوط به "درباره‌ي ما" است که اطلاعاتي از نرم‌افزار به شما مي‌دهد.
کنار هر شکلکي در Tab ها اگر دايره‌ي سفيد شفافي وجود داشت به اين معني است مي‌توانيد بدون مراجعه به آن بخش از امکان اصلي آن با کليک روي آن دايره بهره‌مند شويد.
به هرحال اين نرم‌افزار نسخه‌ي Beta است و هنوز نقطه ضعف‌هاي زيادي دارد. بنابراين خواهشاً در تکميل اين نرم‌افزار مرا ياري کنيد.:rose::D:):wink::paint:
راستي اين رو مي‌تونين به عنوان هديه نوروزي من به اين انجمن در نظر بگيرين. چون من عيد ان‌شاءالله مي‌زم حج اين عيدي رو زودتر دادم.:rose:
حالا يه هفته فرصت دارم و فکر نکنم اونجا اينترنت گير بيارم. پس خواهشاً تو همين يک هفته ايرادات نرم‌افزار رو بگين تا برطرف کنم. با تشکر فراوان.................:wink:

لينک دانلود. (شرمنده يه ذره حجمش زياد شد.:sad:)​

آخرین ویرایش:

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
(( لینک صحیح می باشد ، فقط باید این لینک را در پنجره ای باز کنید و از آنجا گزینه ی Download را انتخاب کنید ))

با سلام.

لطفا فایل مورد نظر را مجددا آپلود کنید.

زیرا این لینکی که قرار داده اید ، فایلی معیوب را برای ما دانلود می کند.

درسته حق با شماست ، من اشتباه کردم ، اما به این علت بود که در هنگام کلیک روی

این لینک نرم افزار دانلودم اجرا میشد و نرم افزار قصد دانلود لینک موقت و غیر مستقیم را داشت.

آخرین ویرایش:

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
My Lock یک برنامه ی زیبا و کاربردی است.

وقعا باید آفرین گفت ، منتظر کارهای بعدی شما هستیم.

راستی چرا از system rezone فشرده شده استفاده نکردید

حجم نسخه ی فشرده از نصف هم کمتر است و دقیقا همان کارایی را دارد.

لینک دانلود : System Rezone Compressd Version

ubuntu

Member
my lock یک برنامه ی زیبا و کاربردی است.

وقعا باید آفرین گفت ، منتظر کارهای بعدی شما هستیم.

راستی چرا از system rezone فشرده شده استفاده نکردید

حجم نسخه ی فشرده از نصف هم کمتر است و دقیقا همان کارایی را دارد.
ممنون. ولي تا به حال نسخه فشرده شدش رو نديده بودم. ان‌شاءالله تو ورژن 1 مي‌زارم.

ubuntu

Member
يعني هيشکي نظر نداره! من زياد فرصت ندارم. خواهشاً اگه نظري دارين بگين که من سريعتر اشکالاتش رو برطرف کنم. من فوق فرصتم شنبه هستش.:sad:

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
از برنامه معلومه که خیلی خوشکله...
ولی وقتی اجراش میکنم توی لیست پروسه ها میره و دیگه خبری ازش نیست.
کاری باید می کردم که نکردم ؟

BEHESHT

Well-Known Member
آقا سعید به نظر من اگه یک کم شافییت زمینه کمتر از ابجکت ها باشه بهتره

Patris Net

Member
دوست عزيز من تست نكردم
اما با اين امكاناتي كه گفتي كار جالبيه
موفق و پاينده باشي

naseronline

Well-Known Member
ممنون. برنامه جالب شده. واسه دکمه ها هم افکتی در نظر می گرفتی بهتر می شد.

ubuntu

Member
متشکر کساني که از برنامه ديدن کردن. و اما جوابيه:
سلام
از برنامه معلومه که خیلی خوشکله...
ولی وقتی اجراش میکنم توی لیست پروسه ها میره و دیگه خبری ازش نیست.
کاری باید می کردم که نکردم ؟
نمي‌دونم مشکلش چيه! ببينم وقتي برنامه رو باز مي‌کنين سفحه اسپلش مياد يا نه؟ اگه بعد از صفحه اسپلش اجرا نمي‌شه مشکل از Explorer ويندوز هستش. من سعي کردم اين ايراد رو تو نسخه جديد برطرف کنم.
راستيتش من منظورتون رو متوجه نشدم. ميشه بيشتر توضيح بدين؟ شرمنده...:sad:
دوست عزيز من تست نكردم
اما با اين امكاناتي كه گفتي كار جالبيه
موفق و پاينده باشي
متشکر از تعريفت. ولي حالا نمي‌شد امتحانش کني؟:wink:
ممنون. برنامه جالب شده. واسه دکمه ها هم افکتی در نظر می گرفتی بهتر می شد.
مي‌تونم اين کار رو بکنم ولي يه ذره بيش از حد سنگين مي‌شه. حالا ببينم تو نسخه جديد چه کاري از دستم بر مياد. ممنون!
منتظر بقيه نظرها هستم. تا حالا يه کارهايي کردم براي نسخه جديد. ولي خوب. اين چيزهايي که شما مي‌گين مطمعناً خيلي مفيده.
با تشکر...

BEHESHT

Well-Known Member
view

امیدوارم این عکس بیان گر گفته ام باشه

attachment.php

منم با نظر آقا ناصر موافقم

اینجوری مرده و بی روح به نظر می رسه برنامه ات

اگر کمی حجم بره بالا خیلی بهتر از اینه که جذابیتش رو کاملا از دست بده

موفق باشی

پیوست ها

• 88.jpg
    88.jpg
    22.2 کیلوبایت · بازدیدها: 26

ubuntu

Member
امیدوارم این عکس بیان گر گفته ام باشه
عذر مي‌خوام ولي من چنين چيزي طراحي نکردم!!!:shock: ويندوز شما خودش چنين کاري کرده. اصلاً اين نرم‌افزار چيزي براي شفافيت پنجره نداره!!! در ضمن اون صفحه‌اي که الآن توش هستين يک باگ هستش که از دستم در رفت. يعني قرار نبود اون صفحه نشون داده بشه. اگه شما به هر کدوم از بخش‌هاي اون نرم‌افزار برين ديگه اين صفحه رو نخواهيد ديد.
ولي انصافاً اتفاق جالبيه. شفافيت ناخواسته!!!
منم با نظر آقا ناصر موافقم

اینجوری مرده و بی روح به نظر می رسه برنامه ات

اگر کمی حجم بره بالا خیلی بهتر از اینه که جذابیتش رو کاملا از دست بده

موفق باشی
اين کار رو انجام دادم. خيلي تلاش کردم که حجمش زياد بالا نره. آخرش هم فقط حدود 50 کيلوبايت بالارفت. فردا نسخه بعيد رو مي‌زارم. لطفاً اگه مشکلي مي‌بينين بگين.

آخرین ویرایش:

BEHESHT

Well-Known Member
وای

آقا سعید من که نگفتم برای من همچین اتفاقی افتاده به نق قول های زیر نگاه کنید متوجه میشید

راستيتش من منظورتون رو متوجه نشدم. ميشه بيشتر توضيح بدين؟ شرمنده
خب من هم منظورمو با یه عکس بیان کردم

حالا درست شد :d؟

من اگه بد گفتم معذرت می خوام

امیدوارم از دسته من ناراحت نشده باشی دوست عزیز

آخرین ویرایش:

ubuntu

Member
خب من هم منظورمو با یه عکس بیان کردم

حالا درست شد :d؟

من اگه بد گفتم معذرت می خوام

امیدوارم از دسته من ناراحت نشده باشی دوست عزیز
شرمنده من متوجه نشدم.:sad: معذرت
نه! من نتونستم اين کار رو بکنم. يعني اصلاً نمي‌تونم. چون نه راهي براي اين کار بلدم و نه پلاگ‌ايني براي اين کار وجود داره. راستيتش من واقعآ فکر کردم تو ويندوز شم ااين جوري ميشه. خيلي طبيعي درش آوردي.
باز هم عذر مي‌خواهم...

BEHESHT

Well-Known Member
سلام

ما کی باشیم که از ما عذر می خوای آقا سعید عزیز

ما بدهکاریم یه عذر خواهی.

خلاصه یه فکر هایی برای رکب زدن و انجام این کار تو سرمه.

ولی وقت گیره اگه دوست داشتی بگو فکرمو بگم یا تو مرحله اجرا بهت نمایش بدم

ما مخلصیتم

یاحق

باحق

تاحق

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
فقط توی لیست پروسس ها میره و دیگه هیچی ...

ubuntu

Member
خلاصه یه فکر هایی برای رکب زدن و انجام این کار تو سرمه.

ولی وقت گیره اگه دوست داشتی بگو فکرمو بگم یا تو مرحله اجرا بهت نمایش بدم
اگه بگين ممنون می‌شم.
فقط توی لیست پروسس ها میره و دیگه هیچی ...
فکر کنم تو نسخه جديد برطرف شده باشه.
نسخه جديد رو تا چند دقيقه‌ي ديگه مي‌زارم. از تمام کساني که برنامه رو ديدن و نظري ندادن متشکرم!!!...

BEHESHT

Well-Known Member
شرمنده آقا سعید من هر چقدر تلاش کردم نشد یعنی فکرم در حد تئوری بود.

یعنی می خواستم پروژه رو تو دو تا فایل خلاصه کنیم که نشد

یکی پس زمینه یکی آبجکت

چون پس زیمنه سه کار بیشتر روش انجام نمیشه دیگه یکی کوچیک و برزگ شدن یکی هم بسته شدن

بازم معذرت.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا