multimedia builder

lplnvqh

New Member
سلام .در برنامه مولتی مدیا بیلدر وقتی دکمه بازگشت رو میزنم ،موسیقی متن از اول شروع به پخش میکنه.چیکار کنم که دیگه این مشکل پيش نیاد .یعنی به پیمایش صفحات وابسته نباشه.يه دنيا ممنون اگه يکی امروز جوابمو بده

Setak

Member
بسمه تعالی
سلام
راه اول اینکه :
اصلا به صفحه ای که صدای پس زمینه داره بر نگردی.
توضیح:
یک صفحه قبل از صفحه اول تعریف کنی و صدا را در اون تعریف کنی.بعد در اسکریپت استارت آپ، یک تایمر تعریف کنی که بلافاصله به صفحه بعد که صفحه اصلی است؛ بره.
اما راه دوم اینکه:
از صدای پس زمینه استفاده نکنی. یعنی یک اسکریپت با if تعریف کنی که اگر دفعه اول باز شدن برنامه است، صدا اجرا بشه و الا نه.
این را هم باید در استارت آپ بگذاری
موفق باشی

fal4u

New Member
سلام
من یه برنامه آمزشی با multimedia builder ساختم ولی نمیدونم چطوری باید به swf هایی که میخوام استفاده کنم آدرس بدم باید از SrcDir استفاده کنم یا SrcDrive ؟
در ضمن نمیدونم که باید اینا رو توی <> بزرارم یا نه ؟
اگر باید بزارم \ هم میخواد ؟
مثلا اگر من فلشم رو از توی درایو E و فولدر new آوردم باید آدرس فولدر رو هم بدم ؟

بی صبرانه منتظر جوابتون هستم.:sad:

shaghayegh

آخرین ویرایش:

خدامعلي

New Member
چطور مي توانم چند فايل تصويري را در مديا پليري كه ساخته ام براي استفاده يك جا انتخاب كنم و با استفاده از بعدي (next)از آن استفاده كنم

آخرین ویرایش:

خدامعلي

New Member
چطور مي توانم چند فايل تصويري را براي استفاده يك جا انتخاب كنم و با استفاده از بعدي از آن استفاده كنم

Alt255

Member
پست نزنید

کاربران عزیز اگر در این جا پست بزنید به شما پاسخ داده نخواهد شد.لطفا سوالات خود را در بخش مخصوص مالتی مدیا بیلدر بنویسید.

جدیدترین ارسال ها

بالا