mp3 to ram

Salar

Active Member
بابا پدر منو در آورده...من میخوام یه چندتا فایل mp3 رو به ram در بیارم...نه به rm و نه به ra .
خیلی جاها گشتم پیدا نکردم!!!!
اگه تو سایت پارس پلانت رفته باشین میبینی که تو قسمت آهنگش فایلها بصورت ram هست!!!
http://parsplanet.com/newsong/newsong.asp
×حالا به دادم برسید× :wink:

ممنون

Salar

Active Member
ديدم...ممنون...حالا اوني كه اونجا گفته رو امتحان می کنم!

magid

Member
salar گفت:
بابا پدر منو در آورده...من میخوام یه چندتا فایل mp3 رو به ram در بیارم...نه به rm و نه به ra .
خیلی جاها گشتم پیدا نکردم!!!!
اگه تو سایت پارس پلانت رفته باشین میبینی که تو قسمت آهنگش فایلها بصورت ram هست!!!
http://parsplanet.com/newsong/newsong.asp
×حالا به دادم برسید× :wink:

ممنون
آقا سالار تا اونجايي كه من مي دنم فايل هاي ram فايلهاي موسيقي نيستند
بلكه فقط يك آدرس هستند كه شما رو به يك فايل rm مي رسونند
شما اگه يكي از همون فايلها ي ram رو از همون سايت پارس پلنت دانلود كنيد و بعد با Notepad
بازش كنيد مي بينيد كه فقط يك آدرس است كه به يك فايل rm رفرنس شده
مثلا اين فايل كه من از خود سايت گرفتم و با نوت پد بازش كردم اين توش بود

همون طوري كه م يبينيد اين فايل ram به يك فايل rm لينك شده و كارش فقط لينك دادنه
البته اين فقط تجربيات خود منه
ممكنه اشتباه باشه ولي من خودم تاحالا با هرچي فايل ramبرخورد كردم اينجوري بوده

با تشكر

مجيد( 8O )

Salar

Active Member
مجيد جان دستت درد نكنه...يهني اگه من هم آدرس فايل اصلي رو تو Notepad بنويسم...و اون رو با پسوند رم سيو كنم خودبخود آهنگه خونده ميشه!!!!

ممنون

magid

Member
salar گفت:
مجيد جان دستت درد نكنه...يهني اگه من هم آدرس فايل اصلي رو تو Notepad بنويسم...و اون رو با پسوند رم سيو كنم خودبخود آهنگه خونده ميشه!!!!

ممنون
با سلام
آره آقا سالار حتما خونده مي شه :wink:
فقط آدرس رو درست وارد كن
با تشكر
مجيد( 8O )

aminem

Member
ولي من فايل ram ديدم كه دانلود ميشه و Offlineهم كار ميده! اين سيستمش چجوريه؟ در ضمن حجم فايل هم 800 كيلو بايت بود و كيفيت هم خيلي خوب بود.(

samadhgh

New Member
سالار عزیز من تعجب می کنم چرا از Jet-Audio 5استفاده نکردین.در محیط jet-audio 5 بر روی قسمتConvertکلیک کنید بقیه اش راحته.امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.راستیOutputرو Realmediaانتخاب کن

aghahamidgol2

Active Member
samadhgh گفت:
سالار عزیز من تعجب می کنم چرا از Jet-Audio 5استفاده نکردین.در محیط jet-audio 5 بر روی قسمتConvertکلیک کنید بقیه اش راحته.امیدوارم مشکلتون برطرف بشه.راستیOutputرو Realmediaانتخاب کن
موافقم جت آديو خيلي راحت كار مي كنه! كيفيت هم در آن خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا