غیره mountain

Gryphon

Member
زمین و برف خوب شده ولی آسمون خالیه ، خیلی ساده شده.
اگه ابر یا مه یا برف در حال باریدن (کولاک) بهش اضافه کنی شاید بهتر بشه.
موفق باشی:rose::rose:

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
این روز ها همه vue کار می کنن شما چطور. من که فعلا تو مکسش هم موندیم چه برسه یک برنامه دیگه. یاس کار قشنگی شده. ادامه بده. ولی به نظرم و نظر تمام انسان های موفق دنیا ( منم از اونها یاد گرفتم ) باید روی یک چیز تمرکز کرد. فعلا بهتره خودت رو توی برنامه ای که کار می کنی حرفه ای کنی. بعدا بیا سراغ اینها. از این شاخه به اون شاخه پریدن. به جایی نمیرسی ها. این رو چون باهات حال می کنم گفتم. بد برداشت نکنی دوست من.

yas_d

Member
این روز ها همه vue کار می کنن شما چطور. من که فعلا تو مکسش هم موندیم چه برسه یک برنامه دیگه. یاس کار قشنگی شده. ادامه بده. ولی به نظرم و نظر تمام انسان های موفق دنیا ( منم از اونها یاد گرفتم ) باید روی یک چیز تمرکز کرد. فعلا بهتره خودت رو توی برنامه ای که کار می کنی حرفه ای کنی. بعدا بیا سراغ اینها. از این شاخه به اون شاخه پریدن. به جایی نمیرسی ها. این رو چون باهات حال می کنم گفتم. بد برداشت نکنی دوست من.

سلام کاملا حق با شماس
اما من فکر میکنم همه تا یه حدی باید همه نرم افزار ها رو یاد بگیرن
و بعد یکی دو تاش رو تخصصی یاد بگیرن
یچیز دیگه اینکه انسان موجودی نامحدود هستش پس محدودیت نباید قائل شد .
بزرگترین آدمها نتونستن بیشتر از 10% از مغزشون استفاده کنن:rose:[h=3][/h][h=3][/h]

madmaster_3d

Well-Known Member
انیشتین از 13% استفاده کرد. نخبگان 5% من و شما 3% .
درسته حرفت. ولی من تو این کتاب های موفقیت و اینترنت مطلب های موفقیت رو خوندم وخودمم تجربه کردم این هستش که روی یک چیز تمرکز کنید. ولی با حرفت موافقم. چندتا رو باید بلد بود. ولی به نظرم وقتت رو روی برنامه خودت و فتوشاپ و ز براش بزاری می تونی کارهای خارق العاده ای بزنی. بازم خودت رئیسی قصد فضولی ندارم یاس جون. ما به فکرتیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا