moshkil ba system dos

hafiz

Member
--------------------------------------------------------------------------------

مشکل حل شده

آخرین ویرایش:
سلام دوست من
ذکر چند نکته در اینجا واجبه:
1- در سال 2006 استفاده از ویندوز 98 هم برای خودش عالمی داره.

2- لطف کن دقیقاً پیغامی رو که میده برای ما بنویسی که بتونیم کمکت کنیم.

چون اینجوری فکر آدم به هزار جا میره.
منتظر جواب شما هستم.
موفق باشید

سلام

احتمالا اگر شما قبلا ویندوز اکس پی نصب کرده باشید ، فرمت پارتیشنهای شما Ntfs بوده و ویندوز 98 این سیستم را نمی شناسد . ابتدا باید یک فرمت Fat32 بکنید و بعدا ویندوز نصب کنید . فرمت Fat32 از سی دی نصب ویندوز اکس پی قابل پیگیری است و بنده برنامه جانبی برای اینکار سراغ ندارم .

اگر نتوانستید فرمت کنید ، و دیسک بوت ویندوز 98 یا ME در اختیار دارید و به شرط اینکه اطلاعات هارد دیسک خودتون رو لازم نداشته باشید . می تونید یکدفعه از اول با استفاده از Fdisk دوباره پارتیشن بندی کنید . و در این حالت می تونید هر فرمتی بخواید بکنید .

یا حق

سلام دوست من
برای تبدل NTFS به FAT کافی است از سی دی xp استفاده کرده و فرمت فایل رو عوض کند بدون اینکه به برنامه جانبی خاصی احتیاج باشه.
موفق باشید

hafiz

Member
با سلام خدمت تمام دوستان وابراز سپاس از شما مشکل من حل شد اما من نتوانستم که ویندوز 98 را انستال کنم ولی توانستم که ویندوز اکس پی را انستال کنم خیلی ممنون از شما .
موفق باشید .

سلام دوست عزیز

با توجه به گفته های شما پس حتماً مشکل شما همون سیستم Ntfs بوده که ویندوز 98 قادر به پشتیبانی از اون نبوده و شما نتوانستید اونو نصب کنید.

و من از این خوشحالم که شما ویندوز Xp رو نصب کردید چرا که اگر الان به خوده مایکروسافت هم بگید شما وین 98 رو ساختید میزنه زیرش (فقط چهت شوخی)

جدیدترین ارسال ها

بالا