Fa mmb یا flash مسئله این است

iliamah12

New Member
به نام خدا
سلام به همه دوستان

1- اگه می شه بفرمایید چه راهی وجود داره که نرم افزار ایجاد شده با multi media builder در تمام سیستم ها(برای همه کاربران) به نمایش در بیاد

بنده چندین تا نرم افزار چند رسانه ای ایجاد کردم ولی بعد از انتشار معلوم می شه یکی می گه تو سیستم من دیر می یاد یکی دیگه می گه اصلا نمی یاد ارور می ده یک میگه فلان بخشش دوبار می آید و اینجوری می شه و اونجوری می شه

2-اصلاً اگه از نرم افزار flash برای ایجاد نرم افزار چند رسانه ای استفاده کنم بهتره
یا همین نرم افزار mmb برای کار چند رسانه ای کافیه

3-بفرمایید چکار کنم که مطمئن بشویم که نرم افزار در همه سیستم آنطور که می خواهیم می آید؟
زحمت بکشید کامل جواب بدهید
یاعلی:rose:

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
عذر میخوام اینو می پرسم ( یکوقت جسارت نشه )
شما از تگ <SrcDir> یا تگ های مشابه هم در آتوران استفاده میکنید؟ احیانن؟

iliamah12

New Member
استفاده از تگ ها

دوست عزیز hdnsoft متشکرم که جواب دادید
خوب اگه از تگ فراخوانی فایل ها و موارد دیگه استفاده نکنم از چی استفاده کنم
آهان, فکر کنم منظور شما اینه که باید استفاده کنم, بله استفاه می کنم

در بیشتر سیستم ها نرم افزار همینجوری می یاد ولی در برخی موارد نمی یاد و
ارور می ده و در بعضی موارد اجزای صفحه در سیستم کاربر باز نمی شه(مثل فایل های فلش)

منظور من ایه که چکار کنم که مطمئن بشویم که نرم افزار همین جوری که درست کردیم در همه سیستم ها بدون کم و کاست بیاید

1-چه راهکار هایی برای اطمینان از درست و حسابی شدن اتوران مون هست؟
2- استفاده از mmb بهترین کیفیت رو به ما می ده؟
یاعلی:wink:

hdnsoft

Well-Known Member
خب راستش من اول فکر کردم شاید شما تازه کار هستین ( واسه همین این سوال رو پرسیدم ) اما در مورد اینکه چطور مطمئن بشیم پروژه هامون صحیح اجرا میشن ، من به شخصه وقتی از فلش تو پروژه ای استفاده میکنم ، آخرین ورژن فلش پلیر رو هم تو قسمت ستاپ برنامه میذارم ، تا کاملا مطمئن بشم درست اجرا میشه
کلا خیلی کم پیش میاد که برنامه ها رو از روی سی دی اجرا کنم ( یعنی با ستاپ کاربر رو مجبور به کپی یا همون نصب برنامه در هارد خودش میکنم )
همه جزئیات ، مثلا حتی فونت رو هم میذارم که نصب بشه ( کپی )
به طور کلی شما وقتی برنامه رو میخواین کامپایل کنین باید حساب همه چی رو بکنید و طوری ستاپ بسازید که انگار کاربر استفاده کننده هیچ برنامه ای رو سیستمش نداره .
من خودم به شخصه از مالتی مدیا به تنهایی استفاده نمیکنم ،
درکنارش دلفی و حتی گاهی اوقات صفحه هات وب ! برای منوی
گاهی اوقات تعجب میکنم مثلا میبینم بچه ها کلی زحمت میکشن و اسکریپت مینویسن تا مثلا یک جستجو ساده رو که با دلفی خیلی راحت انجام میشه رو با مالتی مدیا پیاده کنن !!!
خب شاید یک نوع احساس وابستگی یا نمیدونم شاید اسمش هر چیزی میتونه باشه نسبت به مالتی مدیا دارن
خلاصه اینکه مالتی مدیا همیشه بهترین کیفیت رو نمیده ، تا بستگی داره به خود شما که کیفیت رو در چی ببینین

silvercover

کاربر متخصص
تو بعضی از سیستم ها برای جلوگیری از مخاطرات ویروس ها اجرای خودکار سی دی ها و دی وی دی ها محدود میشه و ویژگی اتوران عمل نمی کنه و کاربر باید به داخل دیسک رجوع کنه. یکی از علل می تونه این باشه.

استفاده از فلش توی بیلدر باید بر اساس نیاز باشه. یعنی اینطور باشه که یه بخش رو پوشش بده و اینطور نباشه که حضورش چشمگیر باشه و عمده اش فلش باشه و فقط بیلدر یه میزبان براش باشه.

2- استفاده از mmb بهترین کیفیت رو به ما می ده؟

بستگی داره به هدف و نیاز شما.

iliamah12

New Member
دوستان عزیز وگرامی hdnsoft و silvercover
بابت وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید متشکرم
mmb نرم افزار خیلی خوبی هستش ولی در بعضی از وقت ها تو سیستم کاربر اصلاً نمی تواند بازش کند و ارور runtime می ده و حالا بعد از تکثیر تعداد بالا چندتا کاربر می گن بابا این نرم افزار که تو کامپیوتر ما نیومد,اینجاش اینجوری شد و اونجایش ایجوری شد
خلاصه خدا بزرگه
یاعلی:rose:

iliamah12

New Member
بنده سابقه 10 ساله در طراحی نرم افزار های چند رسانهای دارم
در هر نرم افزار تعدادی کاربر پیدا می شه که مشکل داشته باشه
ولی نرم افزار چند رسانه ای که با فلش(تمام فلش) ایجاد شده در همه سیستم ها جواب می ده(مثل دیدن یه فیلم سینمایی)

mmb که اشکالی نداره, می خواستم بدونم بنده چه قوانینی رو می بایست رعایت کنم تا هیچ مشکلی پیش نیاد

rezapf

Member
باید فونتا و آخرین ورژن فلش پلیر و ... امبدد کنید و ...
ولی آخرش بازم مشکل پیش میاد
ما مصائبی داشتیم با این mmb و البته کارمون رو بالاخره راه مینداخت
ولی برو بسمت فلش

iliamah12

New Member
mmb

سلام
بازهم متشکرم که همکاری صادقانه می فرمایید
بله دادش Embed می کنم
ولی در کل خدا همیشه بزرگه
علی یارتون:rose:

جدیدترین ارسال ها