Mercedes Benz in the Road

شروع موضوع توسط .:. soroosh .:. ‏17 آوریل 2010 در انجمن برگزیده های گالری سه بعدی

1. .:. soroosh .:.

.:. soroosh .:. Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    سلام دوست من، فرقی نمیکنه هر دو سمت هست یا به قولی کلا اطراف ماشین صحنه کاملا وجود داره به دلیل اینکه از عکس اچ دی آر آی استفاده شده و این نوع عکسها خودشون تمام صحنه را شبیه سازی میکنن. :rose:

آموزش خوب هم زیاد پیدا میشه اگه بگردید .
    ضمنا همونطور که ایمان جان لینک دادن میتونید مراحل ساخت کار را ببینید . ضمنا متریال ماشین هم یک متریال خیلی خیلی ساده از نوع car paint منتال هست .

مرسی ایمان جان :rose:

تشکر دوست عزیز :rose:

در رابطه با چرخ ماشین کاملا حق با شماست . کم تجربگی بنده باعث به وجود اومدن این نقص شده .
    در رابطه با بقیه موارد هم شاید حق با شما باشه ، من تا جایی که تونستم دقت کردم اما خب هیچ کاری بی عیب نیست . بسیار ممنون از توجهتون و وقت گذاشتن روی این کار کوچیک بنده :rose:

منظورتون دقیقا چیه ؟! ببخشید اما من متوجه نشدم اصلا !!! میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید ؟

نوشته شده توسط .:. soroosh .:. در ‏5 آگوست 2010
  2. VirtualSaeed

VirtualSaeed Member

امتیاز دستاورد:
    16
    منظورم این بود که اگه زمانی یه ماشین با مدل ماشین شما احتیاج داشتم برا کاری که توش بزارم، میتونم ازت قرض بگیرم ؟

نوشته شده توسط VirtualSaeed در ‏5 آگوست 2010
  3. .:. soroosh .:.

امتیاز دستاورد:
    36
    این ماشین چون خیلی اصولی مدلسازی نشده و مدلش مربوط به حدود ۳ سال قبل یا شاید هم بیشتر میشه ممکنه تو کار اذیتتون کنه .
    اما اگه نیاز داشتید پیغام خصوصی بدید .

hamed.f از این پست تشکر کرده است.
  4. VirtualSaeed

VirtualSaeed Member

امتیاز دستاورد:
    16
    ممنون ، راستی چقدر طول میکشه ساخت یه ماشین و چقدر هزینه ؟ البته با پولیگانهای مرتب و به اندازه و یا با پولیگان کم

نوشته شده توسط VirtualSaeed در ‏5 آگوست 2010
  5. .:. soroosh .:.

امتیاز دستاورد:
    36
    پاسختون را از طریق پیغام خصوصی ارسال میکنم.

6. parh

parh Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام سروش خوبی من تازه عضو شدم چیزی هم از مکس و مایا بارم نیست کد کارم در حد سه بعدی که اصلا کارش با این نرم ازارها قابل مقایسه نیست من واست توی فیس در خواست دوستی گذاشتم ایمیل هم واست گذاشتم تو واقعا هنرمندی خوشبحالت منو تحویل بگیر غفاری هستم ممنون ...سروش اگه به بچهای جسارت نباشه تو اصلا کارت یه چیزه دیگس قابل مقایسه با کار بچها نیست دقیقا همونی هستی که من دنبالشم ولی افسوس که داخل نیستی موفق باشی بای [email protected]

نوشته شده توسط parh در ‏5 نوامبر 2012

به اشتراک بگذارید