قالب Mercedes Benz Actros

faramarz2

Well-Known Member
سلام بچه ها.....
بعد از چند وقت بلاخره وقت شد چند تا رندر از این بنز بگیرم.:green:
این کامیون رو چند وقت پیش مدل کردم .
لینک WIP
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=185425
نرم افزار های استفاده شده:
3dsmax 2012
V-ray 1.5
Ps CS5
تایم رندر هم هرکدوم حدود سه ساعت و نیم شده که دو ساعتش فقط مال حساب کردن GI بوده.
منتظر نقد های شما عزیزان هستم.
:paint:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    771.7 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • Render.jpg
    Render.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 70

Mehroo

Member
کار خوبی شده خسته نباشی
با توجه به تصویر اصلی که در wip نشون دادین مشاهده میشه که در برخی نقاط متریال ها سلیقه ای اعمال شدن برای مثال پشت لوگوی بنز
محیط در هر دو رندره یکیه ولی چرا اونی که کانتینر داره انقدر نویز داره مخصوصا در نواحی لاستیک و جلو پنجره؟
بهتر میبود ماشین رو در سمت چپ قرار بدین تا با واقعیت هماهنگی داشته باشه یا بریا این صحنه فرمان ماشین رو در سمت راست تعیبه میکردین

madmaster_3d

Well-Known Member
پل و راننده بخ نظرم آمادس ولی خود مشین رو خیلی عالی مدل کردی . خوشم اومد . کار جدیدی هستش. راستی آموزش های gnomon workshop هم داری ؟ میفروشی یا می خوای صواب کنی :)

faramarz2

Well-Known Member
خوب شده
موفق باشی
ممنون
خوب شده اما رو لاستیکاش کاش بیشتر وقت میزاشتی
ممنون.
درسته رو لاستیکاش زیاد وقت نزاشتم ولی برای رندر های بعدی حتما درستش میکنم.
کار خوبی شده خسته نباشی
با توجه به تصویر اصلی که در wip نشون دادین مشاهده میشه که در برخی نقاط متریال ها سلیقه ای اعمال شدن برای مثال پشت لوگوی بنز
محیط در هر دو رندره یکیه ولی چرا اونی که کانتینر داره انقدر نویز داره مخصوصا در نواحی لاستیک و جلو پنجره؟
بهتر میبود ماشین رو در سمت چپ قرار بدین تا با واقعیت هماهنگی داشته باشه یا بریا این صحنه فرمان ماشین رو در سمت راست تعیبه میکردین
ممنون مهرداد جان.
در مورد نویز نمیدونم چه اتفاقی افتاده که یکیش نویز زیاد داره یکیش نداره.فکر کنم مال موقع پست بوده چون وقتی رندر ها رو پست کردم حجمشون کمتر از تصویر خود رندر شد.در مورد پل هم من پل رو یکطرفه فرض کردم.:green:
پل رو هم خودت ساختی
نه.مدل پل آماده بوده و مدل کردن خود کامیون و بار هاش و رندر با من بوده.
پل و راننده بخ نظرم آمادس ولی خود مشین رو خیلی عالی مدل کردی . خوشم اومد . کار جدیدی هستش. راستی آموزش های gnomon workshop هم داری ؟ میفروشی یا می خوای صواب کنی :)
ممنون علی جان.
خیلی عالی شده دادا... تبریکات :rose:
ممنون حمید جان.لطف داری

faramarz2

Well-Known Member
سلام مدلت عالیه ولی رندرت چند تا مشکل داره.
1-نقاط سیاه مثل سایه ها.زیر گلگیرها و اطراف تایر ها خیلی نویز داره
2-متریال ماشین زیاد جالب نشده
3-شیشه ماشینتم رفلکت نداره
ولی در کل خوبه.
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا