mdm zinc 3.24 test ok shode 100%

سلام به همه هادی و آونگ جان میدونم شاید جای این تاپیک اینجا نباشه ولی زحمت بکش مهمش کن تو سر تاپیک بیاد همه دانلود کنن
بعد کلی تلاش فایل رو پیدا کردم و تست کردم روی tlf هم جواب میده و کلی کار همه راه میفته دان کنید و هر دفعه روش کلیک کنید تا پاک نشه

mehdadoo

Member
آقایون، فقط اینکه اسم کشورمون ایران هست، دلیل نمیشه رفاترمون شبیه قربانی ها باشه و فکر کنیم حق داریم هرچه میتونیم از دنیا بکنیم.
من از نسخه رسمی fereo از زینک قانونی استفاده میکنم، و هزینه خریدش با اولین پروژه ای که ازش استفاده کردم تامین شد. mdm مرتکب جرم نشده که ابزاری قوی ساخته، که ما این گونه تنبیهش میکنیم.

به هر حال لینک شما رو پشتیبانی زینک گزارش دادم.
دلیل عقب ماندگی ایران در ساخت نرم افزار، استفاده از نرم افزار غیر قانونیه. اگر تیم من نرم افزار بازی سازی بسازه با قیمت فقط 10 دلار، هیچ کس خریداریش نمیکنه، چون یونیتی 1500 دلاری رو مردم مجانی استفاده میکنند. با این وضع چه دلیلی داره من نرم افزار بسازم؟

حداقل ما که از این راه هزینه زنگیمون رو تامین میکنیم، بد نیست خودمون جلوی پیشرفتمون رو نگیریم.

بله، احتمالا این تاپیک با سیلی از پیغام ها بر علیه من ختم میشه! به هر حال من هیچ وقت حاضر نیستم حقوق برنامه نویس ها رو پایمل کنم، و در جایی که این کار تشویق بشه فعالیت نمیکنم.

++Hadi++

Active Member
بیان شما صحیح
در کل شاید ما ها با خرید mdm مشکلی نداشته باشیم ولی در کشوری که روابط تیره ای رو با 95 در صد کشور های دنیا داره و همه چی توش تحریمه و زندگی توش سخته، مردم مجبورند به یه نحو دیگه ای راهی برا زنده موندن و زندگی کردن پیدا کنند... در نظر داشته باشید که خیلی از مسایل تحریمه اونم فقط به خاطر اینکه داخل ایران زندگی می کنیم....خوب همین می تونه مردم رو سو استفاده گر کنه مخصوصا که هکر های هندی و چینی دارند همه چی رو هک میکنند ... و اینکه یکی از بحرانهایی که مردم داخل کشور با اون سر و کار دارند اینه که یا اکثر سایتای علمی از داخل فیلتر هستند و یا در غیر اینصورت از اونور قطه چون آی پی اینوریا مال ایرانه ... و اینکه خرید و قیمت نرم افزار و روند رو به رشد نرم افزار به خاطر عدم امکان جهانی شدنش در ایران خیلی خیلی پایین تر از بازار بین المللی و جهانی هست و خوب اینور باید خیلی دوید تا یه کم مزه پول نرم افزاری رو که زحمتشو کشیدین بچشین ولی اونور ...!!!

e_naderlou

Member
آقایون، فقط اینکه اسم کشورمون ایران هست، دلیل نمیشه رفاترمون شبیه قربانی ها باشه و فکر کنیم حق داریم هرچه میتونیم از دنیا بکنیم.
من از نسخه رسمی fereo از زینک قانونی استفاده میکنم، و هزینه خریدش با اولین پروژه ای که ازش استفاده کردم تامین شد. Mdm مرتکب جرم نشده که ابزاری قوی ساخته، که ما این گونه تنبیهش میکنیم.

دلیل عقب ماندگی ایران در ساخت نرم افزار، استفاده از نرم افزار غیر قانونیه. اگر تیم من نرم افزار بازی سازی بسازه با قیمت فقط 10 دلار، هیچ کس خریداریش نمیکنه، چون یونیتی 1500 دلاری رو مردم مجانی استفاده میکنند. با این وضع چه دلیلی داره من نرم افزار بسازم؟

حداقل ما که از این راه هزینه زنگیمون رو تامین میکنیم، بد نیست خودمون جلوی پیشرفتمون رو نگیریم.

بله، احتمالا این تاپیک با سیلی از پیغام ها بر علیه من ختم میشه! به هر حال من هیچ وقت حاضر نیستم حقوق برنامه نویس ها رو پایمل کنم، و در جایی که این کار تشویق بشه فعالیت نمیکنم.

سلام مرد شریف
اول بگم منم خیلی با این شکل استفاده از نرم افزارهای خارجی موافق نیستم و هر چی نرم افزار ایرانی استفاده کنم رو خریداری کردم.
ولی دوست عزیز اولا باید بگم جامعه هنری و ورزشی و ... از سیاست جدا هستن . چرا از این شرکتهای تولید کننده سوال نمیکنید ؟
1- شما ورزشتون ایران رو تحریم کرده که علمتون این کارو بکنه ؟
2- آیا آثار هنرمندان ما رو نمیشنوید و نمیبینید؟
3- آیا وقتی از علوم نظری دانشمندان ما توی دانشگاههاتون استفاده میکردید یاد تحریم ما نبودید ؟
4 - آیا از آثار خوارزمی - بوعلی سینا - و ... استفاده کردید پولشو دادید بهشون؟
5- وقتی هنوز هم آثار باستانیه ما رو بعد 7 سال تعقیب و گریز از کشورتون بر میگردونن و جلوی سرقتشو میگیرن تحریم نیستسم؟
6 - آیا تخت جمشید ما رو هم تحریم میکنید ؟
7 - آیا منشور حقوق بشر ما رو تحریم کردید؟
8-9-10-....
میبینید دوست عزیز ما نمیگیم رایگان میخواییم ولی خودشون علم رو مخلوط سیاست کردن
من به شخصه حاضرم بخرم ولی وقتی حتی هلپ نرم افزارم ازم دریق میشه خب از یه انسان تشنه نمیشه انتظار داشت که از تشنگی بمیره حتی به شرط پرداخت وجه مایه ی حیاطش.
مرد شریف شرافت شما قابل تقدیره ولی کاش قبل از اعلام لینک به مسئولین میگفتید تا خودشون حذف کنن نه اینکه ....
یا علی

mehdadoo

Member
گروه من خیلی قبل تر از یونیتی تکنالجیز به فکر اجرای یک نرم افزار همه جانبه بازی سازی بود. دلیل انجام نشدن پروژه این بود که خود من سال ها پیش حقوق خودم رو با استفاده از برنامه کرک شده پایمال کردم. اگر من PersiaUnity رو بسازم با قیمت پنجاه هزار تومان، هیچ کس خریداری نمیکنه. چون قبلا خود من با استفاده از فتوشاپ کرک شده، استفاده از برنامه کرک شده خارجی رو تشویق کردم.

تحریم؟ کدوم تحریم؟ از پروژه اوپن سورس TorBrowser استفاده کن و از کل اینترنت بهره ببر. حتی چند ماه پیش تیمی از اسراییل، Come2Play حاضر بود به من شش هزار دلار بده تا یک بازی فلش براشون بسازم. کدوم تحریم؟ گروه پشتیبانی زینک مثل یک برادر تنی مشکلاتم رو حل میکنه. معروفترین بازی آنلاین روسیه افتخار میکنه که توی بازیش نوشته شده "خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست". کدوم تحریم؟ دولت تمام پشتیبانیش رو از ما میکنه، این ما هستیم که خودمون حقوق خودمون رو پایمال میکنیم. همه میگن تو کشور آزادی نیست، اما قطعا ایران آزاد ترین کشور دنیاست. هر جا دوست داری ماشینت رو پارک کن، هر چی دوست داری یاد بگیر، با هر کس دوست داری دوست باش. هر جور خاستی فکر کن.

فقط روزی که دیگه بجای 3DSMax از Blender، بجای Photoshop از Gimp، بجای برنامه کرک شده از برنامه قانونی استفاده کردم، میتونم توقع داشته باشم برنامه ای که مینویسم رو یک هم وطن از من بخره. پدرم همیشه تو ایران میگه نان حلال بخور تا حرف حق رو باور کنی. دزدی، دزدیه. هر طور که باشه. دزدی از آمریکا هم دزدیه.

وقتی من حقوق خودم رو پایمال می کنم، چرا باید توقع داشته باشم یه حارجی حقوق من رو احترام بذاره؟ برنامه کرک شده استفاده کردن، یعنی پایمال کردن حقوق تمام برنامه نویسان ایرانی. ما هم که برنامه نویسیم.

aliamel

کاربر فعال
mehdadoo عزیز
"به برگ و بارریشه درخت خشک شده آب نمی دن"
تفاوت افکار ما وشما در جمله بالا خلاصه میشه .

mehdadoo

Member
دزدی، یعنی دزدی، به درخت و آب هم ربطی نداره. متاسفم. انسانیت درون هر آدم هیچ وقت نمیخشکه.

++Hadi++

Active Member
آره خوب حرف شما کاملا درسته ... ولی خوب محدودیت زیادی هم وجود داره... شاید اگه یه سری محدودیت ها رو حذف می کردن بهتر بود. tour browser هم استفاده کردم ولی خوب شاید بهتر بود تو اینترنت معمولی ما به جای اینکه همش با آنتی فیلتر پیش می رفتیم ، با firefox به راحتی می شد به خیلی از این سایتا دست پیدا کرد.ولی در کل دزدی دزدیه!!!

حرف شما درست اما آیا zinc نمایندگی تو ایران داره من نمیدونم شما شرکت دارین یا فردی کار میکنین ولی خیلی از دوستان دانشجو هستند و شامل تخفیف اگه zinc می خواد تو ایران بفروشه میتونه با واسطه یا بی واسطه یه نمایندگی تو ایران بزنه تا از محصولش پشتیبانی کنه شاید خیلیا مثل شما زیانشون خوب نباشه که بتونن تو فروم zinc مشکلشون رو حل کنن اونوقت چاره چیه
من هم حرف شما رو قبول دارم ولی قصاص یکطرفه رو نه
اگه مشکلی هست از هر دو طرفه zinc نمیتونه نرم افزار بفروشه بدون نمایندگی و پشتیبانی ای کاش اینهارو هم گزارش میکردین
بماند که من نرم افزارم رو تو ایران باید 500 هزار بفروشم ولی تو بازار جهانی چندین برابر شاید 3000و4000 دلار و اون موقع خریدن یه نرم افزار 300 دلاری منطقی تو جامعه که از من برنامه نویس هیچ حمایتی نمیشه ای کاش اون روز بیاد که همه چیز منصفانه باشه
مقصر فقط ما نیستیم خیلی چیزا تاثیر دارن

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

من از نسخه رسمی fereo از زینک قانونی استفاده میکنم، و هزینه خریدش با اولین پروژه ای که ازش استفاده کردم تامین شد. Mdm مرتکب جرم نشده که ابزاری قوی ساخته، که ما این گونه تنبیهش میکنیم.

بله، احتمالا این تاپیک با سیلی از پیغام ها بر علیه من ختم میشه! به هر حال من هیچ وقت حاضر نیستم حقوق برنامه نویس ها رو پایمل کنم، و در جایی که این کار تشویق بشه فعالیت نمیکنم

خوب شما کاملا درست میگید

ولی دوست من اینجا ایرانه و قانون کپی رایت در اون وجود نداره و هیچ کاری هم نمیشه کرد

نه دوست عزیزم . حرف درسته و هیچگونه بی احترامی به شما یا بر ضد شما نخواهد شد

چه بسا نرم افزار های داخلی هم مثل مریم و ... هم مورد حمله قرار گرفته اند و هیچگونه راهی برای شکایت و ... وجود ندارد چون قانونی وجود نداره

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
برادران
آیا راهی هست که بشه به صورت گروهی ، نرم افزار هایی رو که می خواهیم استفاده کنیم رو بخریم... یعنی کار قانونی باشه و مشکلی هم از سمت بین المللی پیش نیاد...در عین حال به نسبت داخل ایران هم مناسب باشه ... اگه همه می تونستیم با مک کار کنیم تا لایسنس هامون نپره ، می شد نرم افزار ها رو بخریم تا همه چی حلال حلال باشه ...من خودم دوس درم تو گسترش و بهینه سازی نرم افزاری ایران یه همچین کاری رو تو خبرگان انجام بدیم...

mehdadoo

Member
بهت تبریک میگم.
کمپانی های بزرگ مثل ادابی و اوتودسک این کار رو نمیکنند، اما گروه های فوق العاده مشتری مدار مثل powerflasher و MDM و ElectroTank و AlternativaPlatform و Flare3D همیشه همه کار برای ما میکنند حاضرند تخفیف دسته جمعی بدند.
قطعا mdm خوش حال میشه چنین پیام انسانی رو از ما بشنوه که ما گروهی می خواهیم کار پاک و خوب انجام بدیم و از کرک استفده نکنیم ، و فقط برای این کار به کمی تخفیف نیاز داریم. PowerFlasher حاضره حتی بیشتر از این به ما کمک کنه. فقط شما سعی کنید روحیه بزرگ انسانیتون رو از لای بدبینی نسبت به جامعه پاک کنید، من قول میدم تخفیف بسیار دست و دل بازانه ای ازشون بگیرم.

در یکی از صحبتها با مدیر تیم فلش پلایر، اون گفت سایت دانلود فلش پلایر مسدوده چون شما هیچ وقت نخواستید باز بشه. خیلی ها ناراحت شدند شنیدند برنامه نویسان پاک ایرانی در خفا مشغول فعالیتند. همین که 100 نفر از ما در خواست باز شدن محصولات ادابی رو بکنه، صد در صد به ما کمک های فوق العاده ای میشه. لی بریم لو حتی از هیچ داستان سیاسی خبر نداشت و دوست داشت پس از سفرش به اسراییل از ایران هم دیدن کنه. کمپانی های خارجی هیچ مشکلی با ما ندارند.

از همین پست شروع میکنیم. فقط چند نفر حاضر به خرید zinc یا fdt یا simplediagrams یا electroserver یا هر برنامه قانونی دیگه باشند، مطمئنان تخفیف گروهی بسیاری به ما میدند.

سلام

من سوال از دوستم که میفرمایند :
دزدی، یعنی دزدی، به درخت و آب هم ربطی نداره. متاسفم. انسانیت درون هر آدم هیچ وقت نمیخشکه.
دارم:
1. آیا ایران زندگی میکنید اگر آره شما از ویندوز اورجینال استفاده میکنید
2.تمام نرم افزارهای جانبی مثل office را خریدین
3.آیا محصولات Adobe که متنوع میباشد را هم خریدین (یا نرم افزارهای autodesk )
4. آیا فیلم آمریکایی نگاه میکنید اگه آره dvd ارجینال میخرید یا 1000 تومنی
5. اگه اهل موسیقی هستین آیا پول تمام آلبومهایی که شنیدین پرداخت کردین

اگه واقعا تمام این مسائل را رعایت میکنید به شما تبریک میگم چون انسانیت در شما نخشکیده است
اما عزیزم اگه یه شخصی هم مثل من و اکثر دوستام تو این سایت و کلا ایران این مسائل را بدلیل نبودن قانون جامع کپی رایت رعایت نکردن دلیل نمیشه که انسانیت درون آنها خشکیده

لازم بذکره که خودم سه پکیج آموزشی و سرگرمی کودکان تولید کردم اما کلا ضرر بود هم هزینه تولید هم وقت هم انرژی چراشم همه میدونیم . من ابتدا از اونی که سی دی من و کپی میکنه ناراحت شدم اما بعد فهمیدم اون مقصر نیست چون عادت کرده به این کار شاید اگه میدونست چه زحمتی من کشیدم اینکارو نمیکرد
همه عادت کردیم چون از وقتی که پای این تکنولوژی به کشور باز شد همه چی مجانی بود جز سخت افزار
این عادت رو هم فقط میشه با یک قانون درست حسابی کنترل و نظارت از بین برد
البته آقایان رده بالا بعدشون نمیاد که ما از نرم افزارهای خارجی مجانی استفادم کنیم میگن بااین کار به دشمن ضربه میزنیم

++Hadi++

Active Member
شاید ضربه هایی که به ما تو زمینه های نرم افزاری وارد می شه از استفاده مجانیمونه چون اونوریا مطمئنا راضی نیستند.من همه مشکلات داخل ایران رو قبول دارم و اینکه بله ... هر چی تو ذهنتونه رو قبول دارم ولی اینو قبول دارم که هم اونوریه و هم من انسانیم و هر انسانی نباید از وسایل یا محصولات فرد دیگه در شرایطی که راضی نیست استفاده کنه.من تمام به شما حق می دم چون با مشکلات داخل ایران از بازار خراب کار درونش و از مافیاهای نرم افزاری و ... اطلاع دارم و خودمم تو این شرایطم ولی از دریچه درستش نگاه کنیم یه دستی بالای دستا هست که حق مطلق رو می بینه .و اونه که برکت می ده یا ...در کل خیلیا رو هم دیدم که پیشرفت کردن و بعد سعی کردن محصولی رو که باش به درآمد رسیدند رو خریدند و کارشون بهتر شده و دیگه بار و بندیلو بستن و رفتن ...از این دید هم می شه قبول داشت...البته نظرات شما کاملا قابل احترامه ...
در ضمن مهرداد عزیز یا mehdadoo داخل ایران نیستند...و جزو تیم های حرفه ای خارجی هستند...

جدیدترین ارسال ها

بالا