master page

vena

New Member
سلام.من تازه دارم اموزش asp رو یاد میگیرم و همزمان اموزش طراحی وب سایت خبری رو کار میکنم.من تقریبا جداول پایگاه داده رو یاد گرفتم که چطور درست میشه و الان رو مستر پیج هستم.یه مسترپیج ساده هم درست کردم .چطوری میتونم این کارایی که تا الان کردم رو مرورگر ببینم؟لطفا راهنماییم کنید.

joonood.ir

New Member
صفحه ای که به مستر پیج پیوند خورده رو نمایش بدین
مستر پیج به تنهایی قابل نمایش نیست
اگه بخواین مثال هم می زنم

vena

New Member
بله لطفا.اما من منظورم فقط مستر پیج نیست.کلا هیچ کدوم از کارایی که کردم نمی تونم رو مرورگر ببینم.حتی یه پروزه ی کامل سایت فروشگاه اینترنتی رو دارم که نمی تونم رو مرورگر بازش کنم.در تب advanced توی قسمت internet option هم تیک disabled script debugging رو هم غیر فعال کردم اما بازم باز نمیشه.

joonood.ir

New Member
با سلام
دیتابیس ندارین؟
چه جور خطایی دریافت می کنین؟
نرم افزار ف ش ک ن فعال ندارین که مسیر پورت های سیستم رو عوض کنه؟
هر چی بیشتر توضیح بدین بهتر میتونم کمکتون کنم
با تشکر

vena

New Member
خیلی ممنون.
دو تا پروژه دارم یکی دیتا بیس داره اون یکی نداره برا هردوشون میگه :[h=1]Internet Explorer cannot display the webpage[/h]حتی یه صفحه ی ازمایشی هم درست کردم بازم debug نمی شه.
ف ش ک ن ندارم ولی قبلا بدون ف ش ک ن debug می شد.

joonood.ir

New Member
مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدین نتیجه رو اعلام کنین(حتی اگه مشکل حل شد)
1-یک وب سایت خالی بسازین و داخلش یک صفحه با تنها یک خط متن بسازین بعد debug کنین
2-همون صفحه رو در solution Explorer یافته و روش راست کلیک کنین و با مرورگر نمایشش بدین(پس ایندفه عملا بدون debug دارین نمایش میدین)
3-همون صفحه رو در solution Explorer یافته و روش راست کلیک کنین و با یک مرورگر دیگه مثل فایر فاکس نمایشش بدین( ایندفه هم عملا بدون debug دارین نمایش میدین)
4-اگر نرم افزاری مثل wamp دارین پورتشو عوض کنین (یا اصلا پاکش کنین)
5-ویژوال استدیو رو پاک کنین و مجددا نصبش کنین(بهتره حداقل ورژن 2010 باشه)
*مراحل رو به ترتیب انجام بدین هر جا حل شد بیاین همینجا بگین تا بقیه هم استفاده کنن(لطفا نتیجه مراحل قبلیش رو هم بگین)
موفق باشید

vena

New Member
وب سایت خالی درست کردم اما debug نشد.
اما اینکه گفتید با یه مروگر دیگه بازش کنم نتونستم اینکارو انجام بدم.البته IISم نصب نکرده بودم گفتم شاید مشکل از اون باشه ولی نبود.
میشه لطفا بگید شما که یه پروژه debug می کنید 1-رو مرورگرتون به عنوان مثال چه ادرسی نشون میده؟2-اگه بخواین با یه مرورگر دیگه اینکارو انجام بدید چطوری اینکارو میکنید؟با کلیک راست رو
solution Explorer که نمیشه.

joonood.ir

New Member
همچین ادرسی نشون می ده http://localhost:1730/WebSiteFiles/aboutus.aspx برای تعویض مرورگر: روی صفحه راست کلیک و انتخاب گزینه browse with... سپس مرور گر رو انتخاب و نهایتا browse رو کلیک کنید -------دوست عزیز گزینه های دیگه رو انجام ندادین؟

vena

New Member
چرا فقط گزینه اخرو امتحان نکردم.wamp ندارم.به هر حال خیلی از شما ممنونم.واقعا لطف کردید.من بازم سعی خودمو میکنم اگه درست شد حتما همین جا اعلام میکنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا