Mashregh.ws

http://www.mashregh.ws
وب سایتی است علمی - فرهنگی - هنری كه ارائه دهنده مقاله های خواندنی و دانستنی های ویژه و نوشته های جالب برای تمام گروههای سنی و علاقه مند است.

خوشحال ميشم نظر شما رو درباره طراحي و همچنين اسكريپت نويسي اون رو كه همش رو خودم انجام دادم رو بدونم.

anti-life

Active Member
فقط دو تا اشكال كوچيك داره كه خيلي راخت ميشه درستشون كرد..

:1: اون خطي كه زير كلمات لينك ميياد رو ور دار.... يعني مثلا روي ادامه مطلب وقتي mouse over ميكني underline ميياد

:2: سر در سايتت خيلي خلوته .... ...

در بقيه موارد عاليه... در ضمن انگاري ما و شما داريم يه راه رو ميريم..... خوشحال شدم كه با سايته جديدي آشنا شديم.....

انشالله از مقالات سايت شما همرا با منبع استفاده ميكنيم. !

طوطيا

واقعا متشكرم از شما anti-life جان . لطف كردي كه وقتت رو صرف ديدن وب سايت من كردي . من هم وب سايت شما رو ديدم . خداييش خيلي از وب سايت من بهتره :oops: . اگر دقت كرده باشيد پايين صفحه نوشته بودم كه اين سيستم content manager نسخه beta هستش . ايشاالله حتما اون دو مورد رو كه شما گفتيد درست مي كنم . اما حالا كه همكار در اومديم :D مي خواستم ازتون خواهش كنم كه اگر ممكنه نظرتون رو در مورد اسكريپت نويسيش و همچنين قسمت search رو بهم بگيد .. ممنون مي شم .

NextWorld IT

Active Member
کد:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mashregh/public_html/read.php on line 94
امتیاز دیگران به این مطلب
اينم يك ايراد ديگه

کد:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mashregh/public_html/read.php on line 195

فونت هات رو هم يكم بررسي كن
بنر بالاي سايتت هم كمي كامل كن
سرچ هم جالب هست. اما فونت تكس باكسش رو هم عوض كن.
در هر حال سعي كن كاملش كني
كارت خوب و پر مهتوا هست
خسته نباشي
روز خوش

anti-life

Active Member
دیگه حرفهای من رو رضا کامل کرد....باید وقت بزاری سرش تا کامل بشه....

موفق و پایدار باشی.

مرسي از همتون . خيلي به من لطف داريد شما و خيلي بزرگواريد.
NextWorldIT جان ( فكر كنم آقا رضا اگر اشتباه نكنم ) از شما هم خيلي خيلي متشكرم . چشم همين الان مي افتم به جان اين اسكريپت . :D

راستي الان يادم افتاد ؛ منظوره شما از بررسي كردن فونت ها چي بود ؟ چون خودم حس مي كنم كه فونت ها ممكنه كه يه اشكالي داشته باشه ؛ اگر ممكنه بهم بگيد كه اشكالش چيه و چه جوري مي شه رفعش كرد ؟

ممنون از همه

anti-life

Active Member
منظور اينكه سعي بشه در تمام جاها از يه مدل فونت استفاده بشه.....مثلا اگه از tahoma هستش در تمام مواقع این باشه و نری از arial استفاده كني.

در ضمن هنوز اين اندرلاين لينك ها هستش ... دست به كار شو و سريعتر انجامشون بده......اگه جايي كمكت خواستي من و رضا هستيم .... بگي در جا كمكت ميكنيم...

قربون هر دوتاتون برم . ايشاالله سلامت و پولدار بشيد :lol: ؛ والا مي دوني چيه ؟ حيفم اومد كه underline رو بردارم ؛ آخه خودم هيچ مشكلي در بودنش نديدم و اينكه msn.com هم روي لينك هاش underline مي ذاره :D

anti-life

Active Member
msn طراحیش با سایت شما فرق میکنه..... اون به کلاسش مییاد که اندرلاین داشته باشه ولی برای شما اصلا نمییاد....حالا ما گفتیم دیگه خودتون مسوول هستید که انجام بدید یا نه.

iRWEBDES

Active Member
اينم يه اشكال ديگه ..
در موقع خريد هاست دقت كنيد : :wink:

The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

--------------------------------------------------------------------------------

Please try the following:

Click the Refresh button, or try again later.

If you typed the page address in the Address bar, make sure that it is spelled correctly.

To check your connection settings, click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Connections tab, click Settings. The settings should match those provided by your local area network (LAN) administrator or Internet service provider (ISP).
If your Network Administrator has enabled it, Microsoft Windows can examine your network and automatically discover network connection settings.
If you would like Windows to try and discover them,
click Detect Network Settings
Some sites require 128-bit connection security. Click the Help menu and then click About Internet Explorer to determine what strength security you have installed.
If you are trying to reach a secure site, make sure your Security settings can support it. Click the Tools menu, and then click Internet Options. On the Advanced tab, scroll to the Security section and check settings for SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, PCT 1.0.
Click the Back button to try another link.

Cannot find server or DNS Error
Internet Explorer

6 بار رفرش كردم ولي ....

آره مي دونم ؛ يه چند روزي هست كه سرورهاشون زير attack هست و متاسفانه در آغاز راه با مشكل down شدن سايت روبرو شدم

اگر خدا بخواد بسلامتي بعد از down شدن اون سرور قبلي ؛ تونستم move كنم برم به سرور جديد (‌بگذريم از 10000 تا مشكلي كه برام در طول اين move كردن پيش اومد ) . فعلا سايت up هست.

losteast

Member
خوشحالم كه يك سايت علمي ديگر به ليست سايت هاي علمي فارسي اضافه شده است.

losteast

Member
هر سايتي زيبايي هاي خودش را دارد، و سايت شما هم از لحاظ سادگي و نوع رنگ آميزي زيباست.

تنها پيشنهاد من اين است كه بلوك نظرسنجي را برداريد، البته بعدا پس از افزايش بازديد ميتوانيد در زمينه هاي مختلف نظرسنجي كنيد. و يكي هم بلوك اطلاعات شما، سعي كنيد توجه بيننده را به چيزي كه واقعا بايد بخواند، معطوف كنيد.

به نظر شما چه سرویس هایی می تونم به این وب سایت اضافه كنم كه باعث بشه مردم بیشتر از این سایت خوششون بیاد ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا