+Mahdi.1 +

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
-----------------------------------------------------------------«( . ! . )»------------------------------------------------------------------------
سلام
خود مهدی و اون افکتای دورش خوب شدن، اما تو رنگ پس زمینه یه تجدید نظر داشته باش، چون رنگ مشکی به نظرم به کارت نیومده.
موفق باشیــ.

-----------------------------------------------------------------«( . ! . )»------------------------------------------------------------------------

آخرین ویرایش:
سلام

در واقع انگار فضای واقعی به اونجا که رسیده تبدیل به نقاشی شده
اما در کل کار قشنگی شده
موفق باشیــد

خيلي قشنگه ولي به نظرم يه كم حرف "ي" سمت چپ تر بود بهتر مي شد ... در كل فك مي كنم يه كم تعادل نوشته "مهدي" با متن بالا ناجوره ... :):rose:

آخرین ویرایش:
-----------------------------------------------------------------«(*)»------------------------------------------------------------------------
سلام
خود مهدی و اون افکتای دورش خوب شدن، اما تو رنگ پس زمینه یه تجدید نظر داشته باش، چون رنگ مشکی به نظرم به کارت نیومده.
موفق باشیــ.

-----------------------------------------------------------------«(*)»------------------------------------------------------------------------

موافق هستم

MrHossein

Well-Known Member
سلام. منم به نوبه خودم این عید بزرگ رو به همه تبریک میگم.

خیلی دیدنیه . دستت درد نکنه . البته اون چند خط مناجات چون توخالی هست یکم اذیت میکنه.
موفق باشی

تشكر ميكنم از همتون..
اين جشن رو هم شاد باش ميگم دوستان:rose:

ممنون بابت نظراتي كه دادين
رنگ مشكي همون ظلمت دنياست و براي جلوه بيشتر رنگهاي شاد:neutral:
تا الان كه فرصت نشده بيشتر روش كار كنم و" همينطور رو طرحهاي ديگه اين موضوع"

اگه وقت شد باز با طرحايي در خدمتون هستم
icon2.gif

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام خسته نباشید
کار قشنگی شده به نظر من
یجورایی متفاوت شده
با اینکه زمینه سیاه داره اما رنگ ها ی زیر اسم مهدی اون سیاهی رو جبران کرده و تضاد جالبی شده

فقط نوشته های بالای مهدی که تو خالی هستند خوب نیستند

موفق باشی

dark_graph

کاربر فعال
سلام
موفق باشیــ.

:rose:

Fa

Well-Known Member
ببین خیلی خوبه ولی وقتی تو کارت اون حباب ها رو گذاشتی باید واضحتر عمق دریا یا اون آب رو نشون میدادی . بهتره یه خورده روشن و آبی باشه . در کل عالیه

mohammad.az

Member
شاید بشه اینطور توصیف کرد:
از میان ظلمت شب (سیاهی)مردی از جنس نور می آید .
همانطور که میدونید ترکیب همه ی رنگها سفید ه . کاملترین رنگ ؛ رنگ سفیده .
مهدی ما کاملترین انسان عالم و تمام کننده کار بقیه ائمه ست
فقط اگه اون رنگهای پایین 11 تا میشد می تونستیم نمادی از بقیه ائمه بگیریم
اون جمله بالاش که حرف نداره . من که بک گراندش کردم . دستت درد نکنه :wink:

باز هم ممنون دوستان
........................
فقط اگه اون رنگهای پایین 11 تا میشد می تونستیم نمادی از بقیه ائمه بگیریم
دقيقا درست اساره كرديد دوست من
البته تعدار رنگها رو بهش توجه نكرده بودم "الان با خود مهدي ميشه 12 تا":rose:
براي خودم هم جالب بود اين نكته بيني شما
مرسي

جدیدترین ارسال ها

بالا