غیره LowPoly Riffle

behrang2

Member
سلام
تمرینی یک اسلحه ساختم .. پلی هاش تقریبا 4300تاس و میتونست به شدت کمترم باشه اما کلا می خواستم تست کنم ببینم با پلی کم و روشای تکسچرینگه گیم ،مدلم چه شکلی میشه
توی 3ds max و زیبراش مدل و یو وی کردم بقیه کاراشم توی فتوشاپ ورندرشم تو Quixel 3DO گرفتم.

--------------------------------
یو وی اضافه شد.....
واسه خود بدنه وقت گذاشتم لو پلی کنم اما جزییات دیگشو نه... توی وایر ها هم معلومه :د

پیوست ها

• 002.jpg
    002.jpg
    538.5 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • uv001.jpg
    uv001.jpg
    105.5 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • uv003.jpg
    uv003.jpg
    147 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • uv002.jpg
    uv002.jpg
    89.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
سلام.
4300 پلی خودت هم گفتی هنوز زياده، لو پلی دراوردن خودش يه هنره، البته لو پلی بودن دليل بر کم حجم بودن نيست، يکدست و يکپارچه بودن هم مهمه و خيلی تاثير تو کم حجم شدن آبجکت داره.
اگر واير کارو می ذاشتی بهتر می شد نظر داد ولی خب قبل اين کار چندتا عکس از آبجکت های لو پلی و يا بازی های کم حجم می انداختی (مثل بازی deer hunter واسه اندرويد) مطمئنا خیلی کمکت می کرد.
البته منظورم از جمله های بالا اين نيست که کارت مشکل داره، تنها مشکلی که تو عکس می بينم رو بدنه اسلحه بالای ماشه که يکم شکسته شکسته شده (يا شايدم اينطور به نظر مياد).
رندرهايی هم که می گيری سوژه عکست سعی کن وسط تصوير باشه، مثلا رندر بالا سمت راست خوبه ولی رندر پايين چپ قسمت زيادی از چپ تصوير خاليه در صورتی که قسمت راست لوله تفنگت ديگه داره از کادر می زنه بيرون و هيچ فضای خالی نذاشتی.
موفق باشی.

behrang2

Member
ممنون
شکستگی ها ب دلیل نرم افزار 3do بود ک اسموسینگ گروپای منو ساپورت نکرد:د
قصدم انتقال جزییات به تکسچر بود بیشتر :د تا کم کردن پلی ها..خود بدنه اسلحه 200-300تا پلی داره و جزییاتش روی تکسچره
منم دیدم حال ندارم بشینم اون جزییات ریزشو کم پلی کنمو از نتیجه راضی بودم در حالیکه می شد بهتر باشه:د

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام بهرنگ جان. پارسال دوست امسال آشنا.نظرهای تخصصی رو سینا جان دادن. به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم

behrang2

Member
متاسفانه سرباز شدم .. الان توی ده روز استراحتمم
دارم از وقتم استفاده میکنم که بزودی برم سر یگانو بدبخت شم:د سر همین زیاد حساس پلیگان نبودم اما بزودی یه کار قابل دفاع می زنم :د

behrang2

Member
یو وی اضافه شد.....
واسه خود بدنه وقت گذاشتم لو پلی کنم اما جزییات دیگشو نه... توی وایر ها هم معلومه :د

جدیدترین ارسال ها

بالا