بی بی کد Loft

crissangel

کاربر فعال

سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از مدت‌ها غیبت، این کار یکی از کارهای اخیر بنده هست که البته یه دو ماهی زمان برد تا به اتمام رسید......برای چلنج اورموشن زده بودم.....سطح مسابقه واقعا بالا بود.....ولی واقعا تجربه جالبی بود.....
کل کار مدلسازی شده و آبجکت آماده تو صحنه نیست.....
کار یه سری ایراداتی داره ولی در کل خواستم با شما عزیزان به اشتراک بذارم.....
خوشحال میشم نظرات رو بشنوم.....

برنامه ها : 3ds max - corona - marvelous designer - photoshop cc

پیوست ها

• LOFT.jpg
    LOFT.jpg
    871.1 کیلوبایت · بازدیدها: 110

Mahdi_1984

Banned
بهر حال دکور هم که باشه طبیعی باید باشه دیگه، اما فضای باحالی ساختین

Mehran coyote

Well-Known Member
خیلی کار خوبی شده بود
تو چلنگ این کارو دیدم ولی نمی دونستم برای شماس

افرین خیلی عالیه

o3tad

Member
سلام

من که نظرات رو خوندم یه دفعه موندم ، چقدر سرد و خشک

واقعا کار عالی و معرکه ای شده . تنهایی زدن یه کار صددر صد دچار یه مشکلات ریزی میشه ولی به نظرم اصلا قابل دیدن نیستن

تبریک میگم برای این کار زیباتون

crissangel

کاربر فعال
سلام

من که نظرات رو خوندم یه دفعه موندم ، چقدر سرد و خشک

واقعا کار عالی و معرکه ای شده . تنهایی زدن یه کار صددر صد دچار یه مشکلات ریزی میشه ولی به نظرم اصلا قابل دیدن نیستن

تبریک میگم برای این کار زیباتون

محبت دارین ...نظر لطف شماس...

از نظرات دوستان دیگه هم تشکر میکنم...

موفق باشید

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام بعد از مدت ها خستگی رو از تن ما در بردی. خیلی کار زیبایی شده
دقت در جزئیات مشهوده کاملا.
ممنون از اینکه کار زیبات رو اینجا شیر میکنی.

KHURSHID

کاربر فعال
خسته نباشید دوست عزیز
ازینکه کارهات فوق العاده هست شکی درش نیست من سبک کارتو خیلی دوست دارم.کاش ب منم یاد بدی
اما اینکارت در مقایسه با کارهای قبلیت یکم پاینتره.من انتظار داشتم وقتی تایپکتو دیدم ی کار فوق العلاده تر ببینم
ولی بازم ممنون حیلی خوبه کارات

crissangel

کاربر فعال
خسته نباشید دوست عزیز
ازینکه کارهات فوق العاده هست شکی درش نیست من سبک کارتو خیلی دوست دارم.کاش ب منم یاد بدی
اما اینکارت در مقایسه با کارهای قبلیت یکم پاینتره.من انتظار داشتم وقتی تایپکتو دیدم ی کار فوق العلاده تر ببینم
ولی بازم ممنون حیلی خوبه کارات

ممنون از نظرتون دوست عزیز
درس پس میدم....
حق با شماس...کار یه مقدار عجله‌ای شد....عجله‌م که خب همیشه به کار ضربه می‌زنه....

بازم ممنون از نظرتون
موفق باشید :)

KHURSHID

کاربر فعال
من دوست دارم بدونم نوری ک توی کارهات بش میرسی چجوری میشه کار کرد اون سفید بودن کار ؟
توی نور پردازیته یا توی پست پرو؟

crissangel

کاربر فعال
من دوست دارم بدونم نوری ک توی کارهات بش میرسی چجوری میشه کار کرد اون سفید بودن کار ؟
توی نور پردازیته یا توی پست پرو؟

راستش خب پست پرو که خیلی تاثیر گذار هستش....اما خب اگه قالب اصلی کار تو خود مکس دربیاد بهتره....حالا ایشاالله اگه زمانی باشه حتما از یکی از کارها فیلم میگیرم و میذارم رو سایت....اونطوری خیلی بهتر هستش به نظرم....الان هرچی هم که توضیح بدم باز مثل دیدن نمیشه...سعیم رو میکنم که بزودی اینکارو انجام بدم....

در کل یه چیزی هست : از هر دو روش میشه به نتیجه مطلوب رسید ....۱- اینکه تو مکس کارو ببندی و یه مقدار جزئی پست پرو بکنی ۲- قالب کلی رو تو مکس در بیاری و اصل نورپردازی و جلوه رو توی فتوشاپ اضافه کنی....اما خب حالت اول زمان بیشتری رو می‌بره و مسلماً حوصله و سیستم قوی تری رو می‌طلبه ..... الان مثلا همون نوری که توی کار دادم رو میشه با volumetric light خود مکس درآورد اما خب وقتی میشه توی پست پرو خیلی سریع تر اینکارو انجام داد، چرا مثلا بیام توی مکس خودمو بیچاره کنم و هی تست های مختلف بگیرم ؟......راستش یه سریا خیلی تعصبی میان میگن که نه و فلان و از اینجور حرفا ....که مثلا ویری چی کم داره که بخوایم پست پرو کنیم ؟ اما واقعا اگه بخوایم تعصبی نگاه نکنیم، واقعا پست پرو همیشه لازم هست و کار رو واقعا جلا میده... به شخصه نظرم این هست که هرچقدرم که توی خود مکس یه کار محشر ببندیم، بازم فتوشاپ میتونه کارو از محشر هم محشر تر بکنه.....کلا یه پست پروی قوی کارو زیر و رو میکنه ....شما خودتون بهتر از من میدونید و واردین .....

بازم میگم ، ایشاالله سعی میکنم سری بعدی اگه زمان بشه، یه فیلم از کارم بگیرم و بذارم رو سایت.....:)
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا