load html in flash & search

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام بچه ها
با توجه به اينكه شنيدم و ديدم فلش action3 توانايي load كردن html داخل خودش به صورت اكسترنال رو داره و اينكه ميشه search button

پيشرفته توش گذاشت اگه كسي چيزي مي دونه بگه . اگه نه بيايد با كمك هم و اكشن3 از شر اين 2 تا مشكل فلش خلاص بشيم.:rose:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
منظورتون رو از search button پیشرفته متوجه نشدم ، ولی HTML به صورت امکانات کامل یک صفحه HTML مربوطه به Adobe Air در فلش می شود

mohammad.sub7

کاربر فعال
بهروز جان ممنون . منظورم جستجو فارسي بدون محدوديت و با داشتن توانايي اتصال به پايگاه داده ها مثل sql

server .منظورم از پيشرفته بودن جستجو با امكانات كامل مثلاً همون ctrl+f يا اتوران dvd هاي king , lord

آخه من نمونه هاي فارسي اكشن 3 رو ديدم به درد نمي خوره:-?

راستي html با امكانات كامل، hyperlink externalرو هم شامل ميشه؟

لطفاً اگه راجع به adobe air آموزش مفيد مخصوصاً load html هست معرفي كنيد

ضمناً من واسه طراحي وب نميخوام واسه سيدي مالتي مديا به اينا احتياج دارم

شايد بگيد adobe director استفاده كن چون اين توانايي رو داره اما ميخوام فلش باشه

با تشكر

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بهروز جان ممنون . منظورم جستجو فارسي بدون محدوديت و با داشتن توانايي اتصال به پايگاه داده ها مثل sql

server .منظورم از پيشرفته بودن جستجو با امكانات كامل مثلاً همون ctrl+f يا اتوران dvd هاي king , lord

آخه من نمونه هاي فارسي اكشن 3 رو ديدم به درد نمي خوره:-?

راستي html با امكانات كامل، hyperlink externalرو هم شامل ميشه؟

لطفاً اگه راجع به adobe air آموزش مفيد مخصوصاً load html هست معرفي كنيد

ضمناً من واسه طراحي وب نميخوام واسه سيدي مالتي مديا به اينا احتياج دارم

شايد بگيد adobe director استفاده كن چون اين توانايي رو داره اما ميخوام فلش باشه

با تشكر
البته Adobe Air برای ملتی مدیا استفاده نمیشه
برای نیاز هایی که شما دارید بنده نرم افزار mProjector و MDM Zinc رو پیشنهاد می کنم (در مورد صفحات HTML و..)
این برنامه امکانانی رو به شما میده که از فرمان هایی جدید در فلش استفاده کنید و بعد از کامپایل فلش با این نرم افزار به فایل EXE نتیجه رو مشاهده کنید
برای جستجو اگر منبع پایگاه داده شما روی وب باشه که بهتره از یک فایل مثلا asp.net و یا php برای جستجوی سریع استفاده کنید و خروجی رو به صورت xml بدهید و در فلش استفاده کنید

البته نرم افزار های فوق الذکر امکاناتی برای ارتباط با پایگاه داده و اجرای مستقیم Query ها دارند برای SqlLite و...

اگر فقط موردی که به اون نیاز داری hyperlink ها می باشد که خود textfild در حالت html این مورد رو پشتیبانی می کند با امکان قالب بندی توسط Css
ولی اگر منظورت صفحه ی کامل وب می باشد برای ملتی مدیا همان روش بالا بهترین می باشد

امکانات زیاد دیگری مثل پخش دیگر فرمت های ویدئویی و امکان حذف قاب ویندوز .... نیز برای شما فراهم می شود

در ضمن برای جستجو می توانید از منع داده ها به صورت xml استفاده کنید و به راحتی در آن جستجو نمایید

موفق و پیروز باشید

mohammad.sub7

کاربر فعال
ممنون. فقط 1سوال من با mdm کار کردم بعضی کد هاشو بلدم اما آیا این کد ها واسه اکشن 3 هم جواب میدن؟ یعنی با گذاشتن مثلاً کد مینیمایز mdm که قبلاً بود واسه اکشن 3 هم همون کد هاست یا کد جدید؟پ

ببخشید جملم 1 کم جا به جاست:-?

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
به نمونه ها و راهنما های سایت نرم افزار مربوطه مراجعه کنید
بله ورژن فلش 9 و اکشن اسکریپت 3 رو هم (در نرم افزار کرک شده تا به حال) پشتیبانی می کند
موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا