بی بی کد Living Room

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام خدمت دوستان

بعد یه مدت که کار نگذاشته بودم اومدم یه کار بزارم باز برم:lol:

نمیدونم چرا اون پشت پنجره سیاه سفید شده بود! و اینکه نویز زیاد داره به بزرگی خودتون ببخشید پیشاپیش ممنون بابت نظرات:rose:

مکس - ویری - فتوشاپ

پیوست ها

• c5.jpg
    c5.jpg
    795 کیلوبایت · بازدیدها: 70
  • c4.jpg
    c4.jpg
    894.8 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • c7.jpg
    c7.jpg
    895 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • c3.jpg
    c3.jpg
    870.7 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • c1.jpg
    c1.jpg
    822.7 کیلوبایت · بازدیدها: 63

crissangel

کاربر فعال
خسته نباشی جواد جان...
کار جالبی شده...نکات خوب و بدی که در حد خودم به چشمم می‌خوره می‌گم...امیدوارم کمک بکنه...

۱- کف کار جالب شده و حالت کثیفی که بهش دادی جالب شده...فقط یه جاهایی خط تکسچر دیده می‌شه.... نور پردازی و نورهای سقف کاذب جالب شده...
۲- متریال مبل TV room جالب نیست و خیلی رفلکت داره و حالت شیشه ای پیدا کرده....
۳- در کل به نظر اگه بیشتر روی UW ها کار بشه، بهتر میشه...مثلا الان یووی کوسن روی مبل ( کوسن قرمز )‌ مشکل داره...از روی متن انگلیسیش مشخصه...
۴- اون سفید شدن بیرون پنجره احتمالا بخاطر HDRI ای هست که استفاده کردی و اگر هم از HDRI استفاده نکردی، احتمالا بخاطر plane لایت هستش که پشت پنجره گذاشتی و Invisible نکردی و با پنجره مچ نشده...
۵- پیشنها میکنم توی تنظیمات رندر Interpolation sample و Noise theshold و Subdivide رو بیشتر کنی تا لکه‌های سیاه روی متریال سقف و دیوار و نویزها از بین برن...( حتی subdivide رو روی ۱۰۰ به بالا بذار )
۶- برای پرده ها از میل پرده استفاده نشده و رو هوا هستن ....
۷- پیشنهاد میکنم حتما توی فتوشاپ پس زمینه بذارید پشت پنجره تا کار طبیعی تر بشه....البته توی خود مکس هم میشه اما من خودم فتوشاپ رو ترجیح میدم....
۸- یه نکته سلیقه‌ای هم بگم . پیشنهاد میکنم مثلا روی قاب‌ عکس هایی که به دیوار می‌زنی یه شیشه با رفلکت بذار تا جذابیت کار بیشتر بشه
۹- آیفون تصویری روی دیوار خیلی کوچیک شده به نظرم....

امیدوارم که کمکی کرده باشم...
بازم خسته نباشی جواد جان...

javadgonbadi

Well-Known Member
خیلی لطف داری احسان جان :rose:

همه نکاتی که گفتی واقعا بجا بود ایشالا تو کار بعدی حتما حتما بیشتر دقت میکنم

بازم ممنون بابت وقتی که گذاشتی

جدیدترین ارسال ها

بالا