LiveNews - خبرخوان آنلاین

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سیستم خبرخوان آنلاین LiveNews به صورت لایسنس اختصاصی فروخته می شود.
برای آگاهی از شرایط خرید pm بدید!

(سیستم به صورت قسطی هم در حداکثر 3 قسط فروخته میشه)

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
چرا انقدر هزینه زیاد برای کارمون میخوایم؟؟
من بنظرم کاملا این قیمتی که دادید بالاس.
به هر حال میل شماست.

موفق باشید

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
چرا انقدر هزینه زیاد برای کارمون میخوایم؟؟
من بنظرم کاملا این قیمتی که دادید بالاس.
به هر حال میل شماست.

موفق باشید
اتفاقا این قیمت اصلا بالا نیست!!
شما یه نیگاه به امکانات بنداز ....

شما باید برانامه نویس باشی تا بتونی نظر بدید !
شاید خیلی از امکانات این نرم افزار برای شما عادی وراحت به نظر بیاد ولی انجامش خیلی راحت نیست.

ولی بازم نظرتون محترمه

موفق باشید

راستی قیمتش زیاده ولی شما هم برای این خیلی زحمت کشیدید و حق دارید یه پولی هم گیرتون بیات

امید وارم موفق باشید .

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
بازم ممنونم.
اتفاقا من خودم برنامه نویسم.اما یه تجربه رو بهت میگم.تو این مملکت چیزیو اگه گرون بدی ضرر میکنی.همه دنبال چیزای ارزون یا رایگان هستن.البته مشتریای خودتو بازم داریا.اما خیلی کمتر.به امکانات اصلا توجهی نمیکنن.فقط به پول.

در ضمن.ما بخشی از کارمون وارز هست.اما به احترام و حمایت از برنامه نویسان ایرانی.اجازه نصب برنامه های پولی ایرانیان را به کاربران نمیدیم.
موفق باشید.

نیما...!

shayanboy

Active Member
برنامه نویسان خارجی وقتی برنامه ایی را می نویسن معمولا نسخه اول را رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند تا هم اینکه کابران با سیستمشون آشنا بشن و بیشتر محبوبیت کاربران نسبت به برنامه بره بالا و هم اینکه برنامه معروف تر میشه
بعد میشه نسخه های پیشرفته رو برای فروش اونم با هزینه مناسب قرار داد .
این طوری بهتر نیست ؟ تا اینکه از همون اول برای فروش بذارید ؟ مسلما فروش قابل توجهی نخواهید داشت
با تشکر و موفقیت
شایان

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
منم قبول دارم که کسی به غیر از خود برنامه نویس ارزش کارشو نمیدونه و فقط به قیمت توجه میکنه
در کل به این نتیجه رسیدم که دیگه نرم افزار فارسی ننویسم و همرو چندزبانه کنم.
البته در کل انجام سفارش خیلی سودش بیشتر از این کاراست.

منم این نرم افزار رو به صورت کلی به یک نفر فروختم و از شرش خلاص شدم.

موفق باشید

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
این سیستم با شرایط ویژه مجددا به صورت لایسنس اختصاصی به فروش میرسد!

برای دریافت شرایط pm بدید

Abzarha

New Member
سلام
میشه لطفا توضیح بدید که منظورتون از خبرخوان آنلاین چی هست؟
چون من یک مشکل دارم. یک سایتی هست که نمیخوام کسی اسم اونو بدونه، ولی میخوام هر روز که اطلاعات صفحه خاصی از اون آپدیت میشه. از طریق php رو صفحه رو خونده و بر اساس شرطهایی اون قسمت از صفحه مربوطه رو دریافت کرده و در سایت خودمون نمایش بدم. میخواستم ببینم منظور شما از این عنوان این بوده یا چیز دیگه ای هست؟
متشکر

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام
میشه لطفا توضیح بدید که منظورتون از خبرخوان آنلاین چی هست؟
چون من یک مشکل دارم. یک سایتی هست که نمیخوام کسی اسم اونو بدونه، ولی میخوام هر روز که اطلاعات صفحه خاصی از اون آپدیت میشه. از طریق php رو صفحه رو خونده و بر اساس شرطهایی اون قسمت از صفحه مربوطه رو دریافت کرده و در سایت خودمون نمایش بدم. میخواستم ببینم منظور شما از این عنوان این بوده یا چیز دیگه ای هست؟
متشکر
سلام

این با اونی که شما میگید یه تفاوتایی داره!
این سیستم از طریق rss خبرها رو از یک لینک جمع آوری میکنه .
و وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد به لینک اصلی خبر هدایت میشه.

اون درخواست شما هم قابل اجراست ولی باید بصورت جداگونه با یکسری تغیرات نوشته بشه.

موفق باشید

Abzarha

New Member
سلام

این با اونی که شما میگید یه تفاوتایی داره!
این سیستم از طریق rss خبرها رو از یک لینک جمع آوری میکنه .
و وقتی کاربر روی لینک کلیک کرد به لینک اصلی خبر هدایت میشه.

اون درخواست شما هم قابل اجراست ولی باید بصورت جداگونه با یکسری تغیرات نوشته بشه.

موفق باشید

میشه لطفا بگید که درخواست من چقدر هزینه میبره ؟ ممنون

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
میشه لطفا بگید که درخواست من چقدر هزینه میبره ؟ ممنون
اگه اون قسمتی که میخواید rss داشته باشه هزینش 30 تومن میشه.
ولی اگه خروجی به صورت rss نباشه میشه 50 تومن.

موفق باشید

Abzarha

New Member
اگه اون قسمتی که میخواید rss داشته باشه هزینش 30 تومن میشه.
ولی اگه خروجی به صورت rss نباشه میشه 50 تومن.

موفق باشید

به همون صورت که گفتم میخواستم یعنی مثلا من یک آدرس اینترنتی ثابت بدم. که داخل یکی از صفحات اون، مثلا وسطش یک جدوله، که مثلا شما با php کاری کنید که اون جدول رو بخونه و تنها html اون جدول رو برگردونه برای من. مثلا بگید از فلان کد اچتمل تا فلان کد بصورت شرطی رو در صفحه ای خاص از یک سایت برداره و برگردونه برای من. که مشتریهام متوجه نشن که این اطلاعات از چه سایتی گرفته شده و اینکه با توجه به لینک شدن به اون سایت همیش آپدیت باشه و....

پس قیمت 50 تومن مربوط به همین متنی هست که گفتم دیگه ؟

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
به همون صورت که گفتم میخواستم یعنی مثلا من یک آدرس اینترنتی ثابت بدم. که داخل یکی از صفحات اون، مثلا وسطش یک جدوله، که مثلا شما با php کاری کنید که اون جدول رو بخونه و تنها html اون جدول رو برگردونه برای من. مثلا بگید از فلان کد اچتمل تا فلان کد بصورت شرطی رو در صفحه ای خاص از یک سایت برداره و برگردونه برای من. که مشتریهام متوجه نشن که این اطلاعات از چه سایتی گرفته شده و اینکه با توجه به لینک شدن به اون سایت همیش آپدیت باشه و....

پس قیمت 50 تومن مربوط به همین متنی هست که گفتم دیگه ؟
سلام

آره منم منظورم همین بود.
راستی شما میخواید این اطلاعاتو نگه دارید برای خودتون یا نه؟
یعنی فقط در سایت نمایش داده بشه یا اینکه امکان ذخیره کردن اطلاعات در دیتابیس رو هم میخواید؟
تنها از یک صفحه خاص میخواهید این کارو انمجام بدید یا صفحات دیگه ای هم هستن؟

Abzarha

New Member
نه نمیخوام نگر دارم. و فقط یک صفحه هست، میخواستم همون لحظه لود فقط بگیره. ولی مثلا اگر برام درست کنید. بعدا میتونم همون صفحه رو برای یک page دیگه خودم تغییر بدم. چون کمی php بلدم. لطفا شماره تماستون رو آی دی یاهو تون و استمتون رو برای من بصورت پیغام خصوصی بفرستید ممنون میشم. tnx a lot

جدیدترین ارسال ها

بالا