List component

(omid)

Member
سلام
دوستان کسی نمونه یا توضیحی درباره List component داره ؟ کسی حال داره منو راهنمایی کنه ؟؟
یا بقیه components هم یه راهنمایی یا نمونه باشه بد نیست !
با تشکر

(omid)

Member
سلام
به به خییییییییییییلییی ممنونم
مثل اینکه تو این انجمن سوال که یه ذره حرفه ای میشه ما مبتدی ها باید زانو غم بقل کنیم !!!!!!!!!!!
با با حرفه ایهای انجمن بشتابید

(omid)

Member
سلام
انجمن دايركتور مجيد انلاين كه تنها انجمن دايركتور ايران است ميشه با جرات گفت ضعيف ترين انجمن است .
اقا من حاضرم اگه كسي بتونه تو مبحث components به من كمك كنه هزينه هم بدم !! بالاخره يه موضوعي را كه هر كسي بلد نيست يا نميگه حتما بايد براش هزينه كرد . من هم حاضرم هزينه كنم . اقا هيچ ايرادي نداره هركي اموزش مي ده بگه .
خيييييييييييييييييلييي ممنونم!!!!!!!

iman1981

Member
شما مشکلت کجاست عزیز
اگه با قسمت خاصی مشکل داری بگو سعی میکنیم راهنمایی کنیم
اگه هم باهاش آشنایی نداری من پیشنهاد میکنم help دایرکتور را بخون که حداقل یه زمینه ای پیدا کنی اونوقت اگه جای خاصی مشکلی داشتی ما در خدمتیم.
list compontnt اونقدر پیچیده نیست که احتیاج به توضیح انچنانی داشته باشه.

(omid)

Member
سلام
من می خوام وقتی روی هر خط لیست کلیک می کنم دایرکتور به فرم مورد نظر بره همین !!!
ممنون میشم یه نمونه برام بزاری .

iman1981

Member
من توضیح میدم مراحل کارا چون ممکنه یه مقدار طول بکشه تا وقت کنم روی نمونه کار کنم توی این مدت خودت هم میتونی یه امتحانی بکنی امیدوارم کار کنه.

1) یه behavior روی list میزاری برای on mouse up
2)توی behavior باید List.SelectedItem را چک کنی که این property آیتم select شده را برمیگردونه
3) یه شرط میزاری که توی اون انتخاب میکنی با توجه به آیتم انتخاب شده به کدوم فریم بری.

زیاد مشکل نیست
سعی میکنم یه نمونه هم بزارم

(omid)

Member
با سلام و تشکر
انجام دادم ولی دائم ارور میده نمی دونم ایراد از کجاست ؟
اگه یه نمونه بزارید که لطف بزرگی کردید .
بازهم تشکر

(omid)

Member
سلام
اقا این نمونه را بزاری کار منم راه می افته !!!!!!!!!!!!!11

جدیدترین ارسال ها

بالا