بی بی کد Library Landscape

abbasi_0912

Active Member
سلام به همه دوستان
این محوطه رو برای همون کتابخانه دانشجویی رندر گرفتم یک پست توی فتوشاپ رفتم
مدل رو خود طرف ساخته بود
3Ds Max 2010 x64 + Vray 1.5 sp5 + Photoshop CS 5 + Color Efex Pro 3

آپدیت

پیوست ها

• Library-Landscape.jpg
    Library-Landscape.jpg
    547.3 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • EDIT_Library-Landscape.jpg
    EDIT_Library-Landscape.jpg
    171.1 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • Library-Landscape2.jpg
    Library-Landscape2.jpg
    607.6 کیلوبایت · بازدیدها: 141
آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
درست میگی فرشید یکم بزرگ هستند من با نرده های جلویی چک کرم وقتی بردم جلوتر کوچیکتراشون نکردم
اصلاح میکنم
ممنون فرشید جان

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.برای اینکه پرسوناژ طبیعی در بیاد باید کله آدم رو روی خط افق انداخت.بعد به تناسب مکان شخص اشل دست بخوره.طوری که کله روی خط بمونه.همین

abbasi_0912

Active Member
عارف جان من معمولا توی مکس یک چیزی رو اندازه میگیرم بعد طبق اون پرسوناژ رو تغییر میدم
با این روشی که میگی کار نکردم مطمئنی اندازه درست درمیاد کله طرف که همیشه روی خط افق نیست اگر دید پرنده باشه چی؟

کار اپدیت شد

Hamed

Active Member
خوبه ... اشل پرسوناژ ها مشکل داره ... خیلی بزرگن پله ها رو ببین ...بعد پرسوناژ ها رو

سلام
اول خسته نباشی به حسین بی رو در واسی بگم کار در حد اطلاعات تو نیست...
دوما بابا آقا فرشید گل مدییر جگر منه بی سواد که آب حوض میکشم... که نمیدونم پرسوناژ چیه باید چی کار کنم...؟؟؟

علی علی

saeedmagic

Member
سلام
دوما بابا آقا فرشید گل مدییر جگر منه بی سواد که آب حوض میکشم... که نمیدونم پرسوناژ چیه باید چی کار کنم...؟؟؟

علی علی

منم بی سوادما ولی فک کنم به اون آدما می گن:green:

abbasi_0912

Active Member
آقای عباسی عزیز میشه بگین از چه درختهایی استفاده می کنین تو کاراتون؟

من از archmodels vol52 و بقیه vol های archmodels استفاده کردم
اما تو فکر هستم که محصولات iCube رو دانلود کنم چون به خاطر استفاده از MultiScatter خیلی سبک تر هست

سلام
علی علی

خوب اول این که این کار رو من مدل نکردم فقط درخت گذاشتم و متریال و رندر
دوم اینکه اگر بدونی این فایل ای که بهم دادن چی بود توبه میکردی کار بیرون انجام بدی
شما یک باکس رو فرض کن که ازش یک کلون میسازی و هر دو تا باکس دقیقا روی هم دیگه باشه
شما به روی متریال مثلا سفید میدهی و رندر میکنه نتیجه چیه خوب چون دو تا باکس هست میشه عکس زیر (پنجره ها رو نگاه کن)

attachment.php

حالا فرض کن شما همش متریال میزاری روی کار متریال عوض میکنی به داشته های نداشته خودت شک میکنی میگه نکنه مکس تغییر کرده یا من یادم رفته، ویروس نیومده و...... پیش خودت میگی برو جمع کن اینه رندرت چرا این طوری رندر میگیری اون موقع هست که حجم ساختمان رو انتخاب میکنی و یکی از پلی های اون رو پاک میکنی میبینی بازم هست بعدی رو پاک میکنی میبینی بازم هست همون باکس رو در نظر بگیر تبدیل شده به ادیت پلی شما یکی از پولی گون ها رو پاک میکنی بعد میبینی همون پلی گون سرجاش هست بازم پاکش میکنی میبینی بازم هست اون موقع هست که میفهمی طرف اومده حجم ساختمان رو چند بار کلون کرده و بعد توی ادیت مش همه رو اتچ کرده این موقع این ضرب المثل تو ذهنت میاد که حالا خر بیار رو باقالی بار کن
نهایتا چی میشه طرف کار رو زود تر میخواد همش زنگ میزنه بهت استرس میده
اون موقع هست که میای Batch Render رو راه میندازی که شب تا صبح سیستم 10 رندر بگیره که بعد بتونی توی فتوشاپ یک گلی سرشون بگیری اون موقع هست که توی این کار آب اینطوری میشه خوب چیکار کنم دیگه بهتر از این نتونستم توی فتوشاپ آب رو دربیارم

اصلا نمیخوام بهونه بیارم که چنین و چنان هرچند فکر میکنم پاراگراف بالا هم بهونه هست، این کار کاری نیست که به دلم نشسته باشه اما فقط یک تمرین فتوشاپ بوده که تونستم اون رندر افتضاح رو تبدیل کنه به این چیزی که دیدی
فقط همین کار توی فتوشاپ به دلم نشست

در ضمن من هم مثل شما زیادی شلوغش نکن فقط یکم اطلاعات در زمینه مکس داریم که اون هم از قبال دوستان توی این انجمن هست که لطف کردن در اختیار همه قرار دادن

منم بی سوادما ولی فک کنم به اون آدما می گن:green:

درسته به اون ادم ها میگن پرسوناژ

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    28.7 کیلوبایت · بازدیدها: 19

جدیدترین ارسال ها

بالا