Leran Auto Play Media Studio 6

ilovet0

Member
سلام
هر چی گشتم چیزی پیدا نشد
حالا خودم شروع می کنم ببینم چی میشه
اوناییم که بلدن ناخن خشکی نکنن بیان ما هم یه چیزی یاد بگیریم :cool:
خوب همه که برنامه مشهور ساخت اتواران رو میشناسین ، حتما فکر کردین منظورم MultiMedia Buldire آره ؟
:D نه اون برنامه خیلی سادس
یا فکر میکنید DemoShilde رو میگم ، اینم که خیلی حرفه ای :-?
منظورم برنامه ساده و کاربردیه Auto play media studo ی
به نظره من ( نظر من ، محض توجه اونایی که دنبال یه چیزین گیر بدن ) از این برنامه بهتر و کار آمد تر پیدا نمیشه
خیلی باهاش حال کردم
من با این برنامه از نشخه چهارش آشنا شدم و کار می کردم تا امروز که من این متنو مینویسم نسخه 6.0.0.4 هم اومده
یه جا خونده بودم که یکی نوشته بود این ساده ترین برنامه در طراحی اوتورانه
بعد رفتم بهش گفتم بابا کجای کاری ، فکر کردی چهار تا صفحه عوض کردن میشه اتوران ساختن
این برنامه به نظرم از توابع اختصاصی خودش استفاده میکنه که خیلی زیاده و کار آمد
البته میشه از C++ هم استفاده کرد و حتی XML :eek:
خیلی کارا باهاش میشه کرد
باز یه جای دیگه خوندم که یکی می گفت این برنامه به خاطر خاصیت چند لایه بودنش می تونه جزء خطناک ترین برنامه ها باشه و این کاملا درسته و منم تایید میکنم چون میشه با اون اسکریپتای مخفی ای اجرا کرد که به نظر من با هیچ برنامه دیگه ای هم نمیشه ( البته توی برنامه های اتوران )
خاصیت های جالبی داره و از جدیدترین خاصیت هایی که به این برنامه داده شده ارتباط با پایگاه داده SQL و DataGride که این فقط یکی از هزاران برتری این برنامه نسبت به برنامه هاست :eek:
من میخواستم اول یه سایت فقط برای این برنامه به فارسی بزنم ولی دیدم تنهایی فایده نداره
اومدم اینجا نوشتم که اناالله با همکاری هم بتونیم این مبحثو پیش ببریم
البته امیدوارم کسی بیاد و همکاری کنه :cry:

MAFIA1930

New Member
سلام دوست من
من خودم یکی از طرفدارای پروپاقرص این برنامه هستم و حتی یه سیدی آموزش زبان انگلیسی برای دوره دبیرستان البته که متشکل از بازی و آموزش لغات و .... هست فرستادم آموزش پرورش که امیدوارم قبول بشه و پروژه ها ، پلاگین و برنامه های زیادی از این برنامه قدرت مند دارم من می تونم کمکت کنم یا اگه کسی مشکلی راجع به این برنامه داشت من درخدمتشم البته به علت کنکور زیاد نمی تونم بیام ولی سعی میکنم هر روز یه سر اینجا بزنم.

ilovet0

Member
سلام
Mafia جان
آیدیمو به صورت نامه خصوصی برات فرستادم
بیشتر با هم در ارتباط باشیم
ممنون
ضمنا خوشحالم که حداقل یه نفر از این برنامه به صورت حرفه کار میکشه
منم امیدوارم که آموزش و پرورش سی دی تو قبول کنن
تا حداقل بعضیا که میگن مولتی مدیا بیلدر قوی تره یه چیزی بفهمن
:d

heidarymr

New Member
سلام
من خیلی با این برنامه اخت هستم
تا حالا هم چندتا سیدی سفارشی با اون درست کردم
یک سفارش بود برای شهرداری یکی از هرستان ها و چندتا هم نشریه الکترونیکی.
توی پروژه پایانی خودم هم که یه بخش از اون آموزش asp بود از این برنامه استفاده کردم
یه شاهکارم توی این برنامه اینه که از طریف کدنویسی اونو به بانک اطلاعاتی SQL ربطش دادم
اما زیاد حوضل نوشتن ندارم
اگه سوالی داشتی در خدمتم

SAMSYSTEM

New Member
کمک فوری اطفا

من می خوام ویندوز مدیا پلیر رو در برنامه Auto Play Media Studio بکار گیری کنم چی کار باید بکنم ؟
خیلی ممنون می شم اگه جواب بدین

جدیدترین ارسال ها

بالا