Last Room of My Game - یکی از اتاق های بازی من

fallen

Well-Known Member
MAXBAZ جان PDF آخرین پست من درباره Daylight System رو بخون (روی Daylight system کامل شد در امضام کلیک کن)
اونجا کامل دربارش گفتم
:rose:

این پیوست رو ببینید !
چرا اینقدر پر نور شد ؟:shock:
البته fallen جان اون pdf رو هم دانلود کردم , اما ...

پیوست ها

• render3.jpg
    render3.jpg
    3.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11

fallen

Well-Known Member
MAXBAZ جان اون عبارت Physical... برمیگرده ولی اعداد تنظیم شده باقی میمونن پس مشکلی نیست.:green:
بعد هم آیا صحنه شما کاملا بسته است و تنها راه ورود نور پنجره هاست؟ چون باید اینطور باشه.
توصیه میکنم تمام تنظیمات پیشین حتی portal رو برگردونی به پیش فرضشون و دوباره شروع کنی.
توی PDF مگه مشکلی هست؟

JavadMagic عزیز ممنونم !:rose:

اما fallen جان ببین من دقیقاً یک عکس از پنجره ای که میخوام اینجا میزارم تا شما بهتر متوجه بشی , چطور اینطوری میشه ؟

بازم ممنون.

پیوست ها

• windows.jpg
    windows.jpg
    74.1 کیلوبایت · بازدیدها: 13

fallen

Well-Known Member
ببین دوست من، اول که فکر کنم دیگه واقعا نیاز باشه شما یکی دو وایر از کل صحنه ات به همراه تنظیمات بذاری اگه واقعا میخوای ما درک بهتری از کارت داشته باشیم. چون هر چه باید میگفتم فکر کنم گفتم.

بعد اینکه همه چیز مکس نیست، شما میدونی که post production در نتیجه نهایی خیلی موثره. پس ممکنه این نور مثلا تو فتوشاپ اینجوری شده باشه.:)

ببینید این عکسی که توی پست قبلی پیوست کردم یک پنجره اس , مربوط به یک رندر یک اتاق دیگه اس و به اتاق خودم ربطی نداره !

من هم میخوام پنجره های اتاق خودم رو همینطوری کنم که با همین شدت نور داشته باشه.میخواستم راهنمایی کنید

آخرین رندر ...

این هم آخرین رندر از این کار !

امیدوارم نظر دوستان رو جلب کنه .

سعی خودم رو کردم تا با بهترین کیفیت در بیاد , اگر هم مشکلی داره به بزرگی خودتون ببخشید.

از تمام دوستان هم که راهنمایی کردن از جمله fallen عزیز نهایت تشکر رو دارم:rose:

پیوست ها

• render4m.JPG
    render4m.JPG
    156 کیلوبایت · بازدیدها: 16

fallen

Well-Known Member
خیلی خوبه MAXBAZ عزیز.
هیچ منتقدی برای آدم بهتر از خودش نیست ( البته بعد از دیگران! )
مهم اینه که خودت راضی باشی
:rose:

Hamed.tba

Active Member
این هم آخرین رندر از این کار !

امیدوارم نظر دوستان رو جلب کنه .

سعی خودم رو کردم تا با بهترین کیفیت در بیاد , اگر هم مشکلی داره به بزرگی خودتون ببخشید.

از تمام دوستان هم که راهنمایی کردن از جمله fallen عزیز نهایت تشکر رو دارم:rose:

خیلی خوب و عالی.
فقط چون من کنتراست رو خیلی دوس دارم اینم این بلا رو سرش آوردم ....ناراحت نشی ها فقط خواستم تاثر کنتراست بالا رو نشون بدم ...چون روی من یه نفر که خیلی تاثیر میذاره .
کلا تمام کار های خودم هم با کنتراست بالا رندر میگیرم . حتی بعضی هاشون که به دلم نمیشینه میرم با فتوشاب میافتم به جونشون .:wink:

قبل از عمل :

بعد از عمل :

ممنون!

یک دنیا ممنونم !:rose:

خیلی زیبا شده , من فکر نمیکردم کنتراست اینقدر در رندر تاثیر داشته باشه ...

hamed1star

Member
تبریک میگم کار خوبی شده البته ایراد هایی هم داره من فکر میکنم شما اگه به همون عکس اصلی که اینو از روش ساختی دقت کنی جواب تمام ایرادهات رو میگیری .
در کل موفق باشی .

با عرض سلام خدمت شما
کار جالبی شده ولی تصویر بی کیفیتی است و نویز داره و باید بیشتر کار بکنی
نورها: نورهایی که از بیرون به داخل منتشر شده اصلا به نور داخل نمی خوره وتوی شب (این نظر منه) اصلا نمی شه نور توی اتاق رو کم
کن و یه نور متمرکز بزار و یه جا رو روشن کن جالبتر می شه ؟/
متریال ها : اون متریال خاک ها ی اون گوشه جالی نشده و متریال پتو(فکر کنم این مال مدلینگه)
کدلینگ: همین جور که گفتم پتو بد شده با مدل اب
....
این ها همه نظرات من بود ه

با عرض سلام خدمت شما
کار جالبی شده ولی تصویر بی کیفیتی است و نویز داره و باید بیشتر کار بکنی
نورها: نورهایی که از بیرون به داخل منتشر شده اصلا به نور داخل نمی خوره وتوی شب (این نظر منه) اصلا نمی شه نور توی اتاق رو کم
کن و یه نور متمرکز بزار و یه جا رو روشن کن جالبتر می شه ؟/
متریال ها : اون متریال خاک ها ی اون گوشه جالی نشده و متریال پتو(فکر کنم این مال مدلینگه)
کدلینگ: همین جور که گفتم پتو بد شده با مدل اب
....
این ها همه نظرات من بود ه

من هم سلام عرض میکنم خدمت شما !
مطمئناً نظرات شما ارزنده و موثر هست.
در مورد متریال ها , باید بگم اینا همه تکسچر هستن و روی تکسچرها خیلی کار کردم.
اما سعی خودم رو میکنم.
البته شما آخرین کار رو که دوست عزیزمون زحمت کنتراست رو کشیدن در صفحه 3 همین تاپیک هم ببینید , کمی تغییر کرده.
بازهم از بابت نظرات سازنده شما تشکر میکنم:rose:

AriA jOhAri

Active Member
قشنگ شده !

ولی نورش طوریه که انگار پنجره نداره :green:

من که نگاه کردم حال کردم

آقا منتظر کارای بعدیت هستیم

از بابت نظرت ممنونم دوست عزیز!

طرح های جدید دارم اما چون از آبجکت های آماده استفاده شده در مجید آنلاین قرار نمیدم.

نور رو هم تمام سعی خودم رو کردم:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا