[سوال] laptop macbook pro mc976

P3oONLINE

New Member
دوستان نظرتون درباره ی این لپ تاپ چیه ؟ما یکی که از همه این همه لپ تاپ از این یکی راضی شدم.فقط می خواستم نظر شما در مورد این لپ تاپ چیه؟خوبه یا بد؟می خوام کارهای سنگین باهاش انجام بدم ،وسط کار پشیمون نشم.نظر خودتونو برام بگید .هر چه که اطلاع دارید چه کم یا زیاد.

مشخصات کلی :laptop mscbook pro mc976
مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.02 کیلوگرم
پردازنده:Intel Quad-Core Core i7 2.6GHz Turbo Boost Up To 3.6 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:8 GB DDR3
هارد دیسک:512 GB Flash Storage
کارت گرافیک:Nvidia GeForce GT 650M GDDR5 + Intel HD Graphics 4000 1024 MB
صفحه نمایش:15.4" - Bright LED
امکانات:فاقد درایو نوری - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - WiFi - HDMI
سایر مشخصات:باتری 6 سلولی - Apple Mac OS​

Retina15-600.jpg

P3oONLINE

New Member
هر کسی یه نظری بده!!!!!!!!من نیاز به راهنمائی د ارم ....هر چی که تجربه دارید.خودتونو بگذارید جای من چه کار می کردید.من فقط به سبکی لپ تاپ و کیفیت طراحیشم خیلی دقت می کنم وگرنه می رفتم فوجیستو یا دل می گرفتم.قبل می خواستم سونی t13 را بگیرم .چون سبک بود و خوش دست .اما اشکالی که داشت داغ می کرد در صورت کار زیاد، بعد گرافیک ضعیف آن.

آخرین ویرایش:

P3oONLINE

New Member
نبود راهنمائی؟؟؟دوستان هر کسی نظرشو بگه چه کم چه زیاد خوبه...

mohsenfhm

New Member
دوست عزیز این لپ تاپ از هر لحاظی فوق العاده هست . چهار سال کاربر مک هستم و خیلی راضی هستم

P3oONLINE

New Member
از آقا محسن ممنونم .دیگه کسی با اپل کار نکرده تو ایران؟؟؟؟

سلام.میدونم زمان زیادی از تاپیک میگذره.محصولات اپل کیفیت ساخت فوق العاده بالایی دارن.از هر نظر عالیه و شک نکن عاشقش میشی!دوام بسیار بالایی هم دارن.خودم تعمیر کار هستم و تمام لپ تاپ ها رو تعمیر کردم بدون شک محصولات اپل عالی هستند.

من ایسوس استفاده کردم ولی اپل نه.اگه بخواید بین ایسوس و اچل یکیو انتخاب کنید کدومو انتخاب میکنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا