درخواست 1 LanguagePlug v1.0.0.0

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام
شما میتونید از این به بعد برای تغییر زبان صفحه کیبورد بین فارسی و انگلیسی از این پلاگین استفاده کنید البته دوتا پلاگین براش وجود داره و دلیل اینکه این پلاگین رو ساختم این بود که یکی از پلاگینهای موجود توسط آنتی ویروس شناسایی میشد و هم یکی دیگرم حجم بالایی که حدود 800 کیلوبایت بود و همینطور یکی از دوستان درخواست کردن.
ضمنا شما میتونید از این پلاگین (حجم: 11 کیلوبایت) استفاده تجاری هم بکنید.

تست شده روی ویندوزهای : XP , Vista , 7

پیوست ها

• Sample LanguagePlug.rar
    18 کیلوبایت · بازدیدها: 218

محمدمهدی

Well-Known Member
سلام و ممنون از زحماتتون

می خواستم در خواست بکنم که اگر میشه هر پلاگینی که می نویسید از جمله همین پلاگین رو استاندارد تر بنویسید.
یعنی مثلا کد زبان رو به پلاگین بدیم که بشه برای همه ی پلاگین ها از این بهره برد. مثلا من برای حالت عربی به این جور پلاگینی احتیاج داشتم که متاسفانه بازم نمی تونم ازش استفاده بکنم.
ممنون!

loo30fer

سلام و ممنون از زحماتتون

می خواستم در خواست بکنم که اگر میشه هر پلاگینی که می نویسید از جمله همین پلاگین رو استاندارد تر بنویسید.
یعنی مثلا کد زبان رو به پلاگین بدیم که بشه برای همه ی پلاگین ها از این بهره برد. مثلا من برای حالت عربی به این جور پلاگینی احتیاج داشتم که متاسفانه بازم نمی تونم ازش استفاده بکنم.
ممنون!
سلام
راستش دلیل اینکه از کد برای تغییر زبان سیستم استفاده نکردم این بود که هم کاربر راحتر باشه و اگه کدنویسی رو دید بهتر درک کنه که این پلاگین چیکار میکنه و در کل خودم هم فکر میکردم که غیر از زبان فارسی و انگلیسی به کار کاربر نمیاد ولی الان متوجه شدم که اشتباه فکر میکردم , با اینحال بخاطر شما این قابلیت رو هم بهش اضافه کردم که زبان سیستم رو بر اساس کد زبان تغییر بده که براتون پیوستش کردم , ضمنا همینطور که قبلا گفتم ویندوز 7 با تابع LoadKeyboardLayout مشکل داره که باعث رنجش خیلی از برنامه نویس ها شده که من تونستم با یکم ابتکار این مشکل رو حل کنم , اگه تو کار این پلاگین هم نگاه کنید متوجه میشین که این مشکل وجود داره اونم مکث و فریز شدن برنامه برای تغییر زبان هستش که شاید این مشکل زیاد تو برنامه هایی مثل بیلدر به چشم نیاد ولی تو زبانهای برنامه نویسی مثل دلفی این مشکل خیلی به چشم میاد چون مثلا وقتی تابع LoadKeyboardLayout رو تو رویداد OnEnter ادیت برای تغییر ویندوز به زبان دیگری رو قرار بدین که همین که کاربر Edit رو فوکوس میکنه و تایپ میکنه بعد از یک ثانیه تمام متنهایی که کاربر تایپ کرده یکدفعه تو ادیت ظاهر میشه که این مشکل هم برای برنامه نویس و هم برای کاربر خوش آیند نیست که در نظر دارم تو ورژن بعدی پلاگینم این کدنویسی خودم رو تو قسمت تغییر زبان پیاده کنم تا این مشکل رفع بشه و همینطور قابلیتهای بیشتری رو بهش اضافه کنم از قبیل گرفتن زبان جاری سیستم و زبانهای نصب شده و چک کردن نصب بودن یک زبان و تبدیل اسم زبان به کد زبان و بالعکس و اگرم وقت بیشتری داشتم نصب زبان فارسی چون وقت زیادی رو میطلبه تا کامل و حرفه ای بشه.
در کنار پلاگین پیوستی دو فایل دیگر هم پیوست کردم که یکی نمونه استفاده از کدنویسی خودم بوده که مشکل فریز و مکث کردن رو تو تغییر زبان نداره (SampleChangeLanguage-NoProblem) و یکی دیگر هم که از تابع LoadKeyboardLayout برای تغییر سیستم استفاده کردم که این مشکل رو داره (SampleChangeLanguage-YesProblem).

پیوست ها

• Sample LanguagePlug v1.1.0.0.rar
    18 کیلوبایت · بازدیدها: 127
  • SampleChangeLanguage-NoProblem.rar
    160.6 کیلوبایت · بازدیدها: 180
  • SampleChangeLanguage-YesProblem.rar
    159.2 کیلوبایت · بازدیدها: 160
آخرین ویرایش:

loo30fer

با سلام من امروز متوجه شدم که فایلهای پیوستیم از لحاظ شناسایی شدن مشکل دارن برای همین تمامی فایل رو مجددا روی سیستمم که مطمئن بودم از لحاظ ویروس آلوده نیست کمپایل کردم و فایلهای قبلی رو حذف و مجددا تو همون پست قبلی پیوست کردم , از این به بعد با خیال راحت میتونید ازشون استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا