.:: L o G o ::.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آیا در یک لوگو ؛ ملاک ، مربوط بودن به شهر و معرفی خیابانها و معابر و ساختمانهای قدیمی و یا تازه تأسیس یک شهره یا معرفی شرکت و فعالیت شرکت دوست عزیز ؟
در کدامیک از لوگوهای حرفه ای دنیا از شهر و ساختمانها و تونل ها الهام گرفته شده؟
علي درست ميگي منتها بايد توجه كرد كه اين لوگو كجا قراره استفاده بشه.

يه زماني لوگو واسه ي سايتي مثل ياهو طراحي ميشه پس بايد تمام اصول رعايت بشه ولي يه زمانيه كه لوگو واسه يه شركت يا كارگاه محليه و فقط قراره تو همون شهر يا محله استفاده بشه.

ولي قبول دارم كه لوگويي كه واسه ي يه شركت طراحي ميشه بهتره اصول كلي دربارش رعايت بشه.

black_man

Member
سلام
. ببخشید زیاد وقت تایپیدن ندارم . 25 دقیقه دیگه کلاسم شروع میشه . فقط اومدم بگم اگر لوگو قرار اسم توش نباشه (هونطور که سارا و مصطفی و ...) گفتن ببخشیدا ولی لازم نیست چیزای دیگه توش باشه ؟؟؟!!!!
من نمیدونم ... این تفاصیری که شما از ارمتون نوشتید .....خب .... اینها هم شد فلسفه های پشت یک لوگو ؟؟؟!!!
یک ساختمون هست توی شهروتون و ساختمون چینی و تونل و... خوب با این حساب شما میتونید این آرم رو به تک تک فروشگاهها و مغازه های شهرتون بفروشید .

ببینم نکنه این لوگو رو به سبک پاپ آرت کار کردی ؟ اگر اینطور ه که دلیلت قانع کنندس و من هیچی نمیتون بگم وگر نه ...

در مورد این حرفی که این بالا سارا نقل قولش کرده :
علی جان حرفت کاملا درست ه ولی اگر این لوگو برای شهرداری اون شهر هم بود (که باید توش نمادهای شهر باشه) باز هم ...

ببخشید . دیرم شده . یک تاپیک بزنم و برم :lol:

h-akhavan

Member
شاید یه نفر از یه شهر دیگه اینا براش قابل فهم نباشه تو نمی تونی برای همه این توضاحاتو بدی

منم موافقم! نمیشه هرجا که آرم گذاشته و استفاده شد، چند خط هم توضیح بدی که چرا و به چه دلیل فلان شکل رو انتخاب کردی و چه شباهت هایی آرم به شهرتون داره!
با سارا هم موافقم یه خورده بیشتر اصول کلی رو رعایت کن!

بعضی وقتا یه طرح ضعیف اینجا مطرح میشه تا با نظر خواهی یه خورده قوی بشه! بعضی وقتا هم یه طرح قوی اینجا مطرح میشه تا قوی تر بشه! طرح تو نوع دومه. امیدوارم از خرده گیری هامون ناراحت نشی!
یاعلی:oops:

Patris Net

Member
كارت جالب شده!
دوست عزيز منم نظرم با دوستان يكيه بايد اصولي تر كار كني !

پ.ن : نظر شخصيم بود وگرنه من هيچي از گرافيك نميدونم !

amir_drw

Member
سلام به دوستان
.. به نظر من و جسارتا كار خوبي نيست .. خيلي شلوغه .. طرح لوگو در عين سادگي بايد يكي از نماد هاي اصلي كار مربوطه رو داشته باشه .. بايد خلاصه باشه .. وگرنه ميشد يا روزنامه ديواري مختصر شده طراحي كرد .. يا اينكه يه لوگوي ساده ساخت بعدهم زيرش اسم شركت به همراه توضيح فعاليتش رو قرار داد ..
تو اين كار .. اونقدر المان هاي تكراري هست كه آدم رو خسته ميكنه .. هيچ تناسبي هم با هم ندارن كه درواقع لزومي نداره كه از هم پخش و پلا باشن ..
بهتره از اصول طراحي لوگو و نشانه درس بگيريم و مروري روي آثار طراحان مشهور داشته باشيم .

جدیدترین ارسال ها

بالا