komak

alireza77

New Member
salam dostan
man ye komake mikhastam,age mishe rahnamaeeam konid.
chand rozi pish, man |hard| pc ra avaz kardam va hardi ba hajme bishtar jaygozin kardam.
hame chiz khob va dorost bood ta in ke diroz va ghti roye |my com...| click kardam. motevajeh shodam ke az ikone|dvd| khabari nist, va tanha folderhaye taghsim shode va dokument ha ghabele moshahedeh hastand.
az tarfi man ye cd ham dakhele |dvd room| gozashtam ,ama chizi namayan nemishe . be ghole marof ,emngar na engar.
aya kasi midone in chera injor shode va rahe halesh chi ast!!___
mamnon misham age komamkam konid.|

egcom

Member
دوست عزیز بهتر بود فارسی تایپ میکردید. این مشکل برای من هم به وجود اومده اگر مشکلت نرم افزاری باشه با system restore درست میشه . ( بلدی ؟ ) اما اگه درست نشد احتمالا فیش هائی که وصل کردی محکم نیست. یه سوال . هارد جدید رو دقیقا به همون فیش هائی زدی که هارد قبلی بود ؟

alireza77

New Member
salam
mamnon ke javab dadid. bale ba restore javab nadad, man kare eshtebahi dar in hard jadid nakardam , va hame chiz dorost bood ta inke roze badi be nagahan icone dvd napadid shod.
aya shoma rahi baraye meshkeleton pyda kardid?

EMIRATES

Active Member
با سلام دوست عزيز ، شما بايد فارسی بنويسی اينجا فينگليشی ممنوع هست در قوانين هم نوشته.
شما بگو چی نصب کردی ؟ يا چه چيزی دانلود کردی؟

اگه بگی بهتر ميتونم کمکت کنم.
با تشکّر.​

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوست عزیز شما باید جامپر هارد رو روی مستر بزاری و جامپر دی وی دی رو اسلیو
الان هر دو دیوایس دارن زور میزنن اول بیان بالا هار تونسته.

جامپر رو هم کنار جای کابل برق میتونی ست کنی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام.
عرض کنم که قطعاتی مانند هارد دیسک یا دی وی دی رام معمولا دارای جامپر هستند.
این جامپر چی هست؟ از ابتدا بررسی میکنیم.شما یک کابل دیتا به مادربورد وصل میکنی. این کابل 2 تا جا داره که میتونی بهش یک هار و یک سی دی رام یا هر کدوم رو وصل کنی.اما ترتیب اینها مهم هست.این ترتیب رو بوسیه جامپر ست میکنی.معمولا کنار جامپر یا روی دستگاه طریقه قرار دادن جامپر رو نوشته یک دستگاه میشه مستر یکی میشه Slave

1gt6bo.jpg

این عکس جامپر هارد هست که با موچین میتونی جابجا کنی.

296cd4o.jpg

بوسیله موچین خیلی راحت میتونی این کار رو بکنی

oseibm.jpg

معمولا بر روی هارد طریقه ست کردن جامپر رو نوشتن

جدیدترین ارسال ها

بالا