بی بی کد Kitchen

Sasan.Fa

Member
این یه کار سادس .... :)
با 3Dsmax Vray ساختم..
شَــــــــــرمَــــــنــــده من خیلی حرفه ای نیستم :sad: شاید نتونم نظراتتون رو خوب جلب کنم ...

اما خیلی خوشحال میشم نـــــظــــراتــــتـــــون رو بگیــــد :oops::paint:

Interior_KitchenFinal.jpg

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. ببینید توی این کار یه سری اصول اساسی رعایت نشده.زیاد هست این اصول پیشنهاد میکنم مقاله فوق العاده آقای میلاد کمباری رو بخونید.
Article.jpg
اشل و اندازه ها با واقعیت فاصله داره.مثلا قوطی نوشابه درست هست؟
مدلسازی رو خودتون انجام دادین؟ توی کارهای ارک ویز به نظرم لزومی نداره حتما مدلسازی رو خودتون انجام بدین. کمپانی هایی مثل اورموشن بهترین کارها رو برای ما آماده کردن. چون کارفرما کار میخواد مدل صندلی نمیخواد مگر شرایط خیلی خاص
رنگ بندی کار شلوغ شده.سعی کنین تنالیته های رنگی رو بشناسین. مثلا توی این کار چند تا رنگ اصلی دارین. این خوب نیست.
بک گراند چرا اینطور هست؟ هر چه قدر هم آماتور باشید این دیگه یه سهل انگاری محسوب میشه واگرنه عکس با این کیفیت...
سعی کنین سطح کارتون رو بالا ببرین.پینشهاد میکنم حتما سایتهایی مثل evermotion.org کارهاشو دانلود کنین و شب و روز با دقت آنالیزش کنین
از making of هم غافل نشید. ronenbekerman.com خیلی مفید خواهد بود برای شما.اگه کمکی هم از ما برمیاد درخدمتیم.

webxyz

Member
شبیه کارتون ها شده است. اگه روش کار کنی طبیعی تر میشه. اما برای اولین کارها بد نیست.:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا