بی بی کد Kitchen

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام سعیدجون.خیلی قشنگ شده.خیلی.
طراحی و رنگ بندی خیلی قشنگ شده.رنگ قرمز خیلی ریسک بزرگی توی طراحی هست.جسارت زیادی داره.البته قرمزش ملایم هست اما یه خورده جو رو متشنژ میکنه اما خب تم مشکلی تعادلش میکنه و این یعنی درک درست و استفاده درست از بحث رنگ شناسی.
سقف کاذب آخ جون شده! خیلی قشنگه.دمت گرم.
موفق باشی

taghi abbas

Well-Known Member
سلام کار خیلی قشنگی شده . فقط به نظرم رفلکت کابینت ها یه مقدار زیاده و از حالت طبیعی خارج شده.در کل عالیه

FARDA20

Member
سلام سعید جان...............آشپزخانه زیباست..........................مففق باشی داداش

martin eco

Well-Known Member
به به ...سعید جان باز از این کارای قشنگ و خفنت زدی..عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
فقط من با رنگ کابینت مشکل دارم...خیلی چرک و مات هست...رنگ های مورد استفاده در اینجور محیط ها از هر طیفی باید شارپ تر و زنده تر باشن
بازم تبریک..موفق باشی:rose:

abbasi_0912

Active Member
سلام
چیدمان آبجکت ها خیلی خوب شده
طراحی سقف نیز خوب هست

در کل از کارت لذت بردم، ایول

موفق باشی :rose:

ashkanyeganeh

New Member
3d قشنگی شده فقط مشکل اینجاست که قابل اجرا نیست.نه mdf این رنگها رو داره و نه حجم های کابینت فرم استاندارد داره.نداشتن دستگیره مهم نیست(میگیم مگنت داره)شلنگ گاز از کجا رد شده (نکنه گازش اتمیه)زیر سینک 3 تا باکس گذاشتبد پس سیفون و شیرآلات سینک کجا نصب میشه؟رویه اوپن در سمت معلوم نیست به کجا مهار شده.در کل از نظر 3d زیباست(نقاشی قشنگی شده)و از نظر فنی بسیا ضعیفه.لطف میکنید اگه موقع طراحی آشپزخانه به کابینت منزل خود و دوستان و فامیل نگاه دقیقتری بندازید .موفق باشید

سلام سعیدجون.خیلی قشنگ شده.خیلی.
طراحی و رنگ بندی خیلی قشنگ شده.رنگ قرمز خیلی ریسک بزرگی توی طراحی هست.جسارت زیادی داره.البته قرمزش ملایم هست اما یه خورده جو رو متشنژ میکنه اما خب تم مشکلی تعادلش میکنه و این یعنی درک درست و استفاده درست از بحث رنگ شناسی.
سقف کاذب آخ جون شده! خیلی قشنگه.دمت گرم.
موفق باشی
مرسی عارف
سلام کار خیلی قشنگی شده . فقط به نظرم رفلکت کابینت ها یه مقدار زیاده و از حالت طبیعی خارج شده.در کل عالیه
تنکس
توضیحات کار ...
مکسول یا وی ری؟
نرم افزار ها

در کل کار خوبیه... یه مقداری روشنایی کل کار کمه
مثل همیشه عالی
سلام فرشید جان مرسی موتور رندر کرونا رندر بود و پست پروداکشن هم مجیک بالت
کار قشنگیه..................................اگه یه مقدار روشنتر بود بهتر بود...................................در کل خوبه................................good luck
:rose:[JSS][/JSS]
سلام
کار زیبایی بود
موفق باشی
:rose:
سلام سعید جان...............آشپزخانه زیباست..........................مففق باشی داداش
مرسی علی جان :rose:
کار خوبی شده
موفق باشی
:rose:
به به ...سعید جان باز از این کارای قشنگ و خفنت زدی..عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
فقط من با رنگ کابینت مشکل دارم...خیلی چرک و مات هست...رنگ های مورد استفاده در اینجور محیط ها از هر طیفی باید شارپ تر و زنده تر باشن
بازم تبریک..موفق باشی:rose:
مرسی مارتین جان نظرتو قبول دارم ولی باز نظرم اینه که باید کارا متفاوت باشه همه کارا مباید مثل هم باشه مرسی :rose:
سلام نورای داخلیت عالیی 20

مرسی مجید جان لطف داری

سلام
چیدمان آبجکت ها خیلی خوب شده
طراحی سقف نیز خوب هست

در کل از کارت لذت بردم، ایول

موفق باشی :rose:
مرسی عباسی جان لطف داری
3d قشنگی شده فقط مشکل اینجاست که قابل اجرا نیست.نه mdf این رنگها رو داره و نه حجم های کابینت فرم استاندارد داره.نداشتن دستگیره مهم نیست(میگیم مگنت داره)شلنگ گاز از کجا رد شده (نکنه گازش اتمیه)زیر سینک 3 تا باکس گذاشتبد پس سیفون و شیرآلات سینک کجا نصب میشه؟رویه اوپن در سمت معلوم نیست به کجا مهار شده.در کل از نظر 3d زیباست(نقاشی قشنگی شده)و از نظر فنی بسیا ضعیفه.لطف میکنید اگه موقع طراحی آشپزخانه به کابینت منزل خود و دوستان و فامیل نگاه دقیقتری بندازید .موفق باشید
mdf ها رنگ اکرلیک هایگلس هستن ضوابط اصلی در طراحی کابینت رعایت شده و اسکیل انسانی مطابقت داره تاسیسات آشپرخانه بر اساس طرح انجام میشه و گاز روی اپن برقیه عرض صفحه کانتر 80 هستش و ورودی خروجی زیر سینک داخل حجم ها نصب میشه
سمت چپ قسمت انتهای میز نهارخوری به صورت L به زمین مهار شده که تعادل کانتر رو حفظ می کنه
در کل دوست عزیز اگه می خواین به طراحی های زیباتر و متفاوت تری برسین باید بلند پرواز باشین وگرنه همون کارهای گذشته باید تا ابد تکرار بشه

ashkanyeganeh

New Member
1-آکریلیک با های گلاس فرق داره .اینهااسامی روکش هایی که بر روی ام دی اف خام پرس میشه 2-لطف کنید اسم شرکت و کد رنگ رو به من بگید چون من خودم کابینت ساز هستم و تا حالا این رنگ رو ندیدم 3-این ضوابط اصلی که میگید چیه که من اگه نمیدونم یاد بگیرم چون بیشترش رو رعایت نکردید4- استاندارد رویه اوپن در ایران 60-65-75-90-120 و سایز 80 غیر استاندارد و غیر معموله 5-انگار شما در خارج کشور زندگی میکنید و خبر ندارید که گاز برقی (هالوژن) چقدر هزینه داره و خانمهای ایرانی براشون سخته کار با گاز برقی(خودتون یه املت روش بپزید تا از زندگی بیزار بشید) 6-سیفون و شیر آلات زیر سینک شما جا نمیشه شما 3 تا باکس گذاشتید(از یه لوله کش بپرسید) 7- من انتهای رویه رو نگفتم منظورم ابتدای سمت چپ اوپن بود که به هیچ جایی مهار نشده و قابل استفاده نیست(با اولین تکیه آرنج روی اون صفحه کورین میشکنه) در کل طراحی بلند پروازانه و متفاوت باید قابل اجرا و ملموس باشه نه فقط یک نفاشی زیبا(من این کار رو میتونم اجرا کنم ولی فقط به عنوان دکور برای نمایشگاه کابینتم که هیچ استفاده ای ازش نمیشه نه در خونه مردم)موفق باشید دوست عزیز

درود بر شما اکرلیک روکش کار هستش و با هایگلس نسل قبل متفاوته اگر نه هایگلس به معنای انعکاس بیشتره پس هر دو ویژگی هایگلس دارن من این رنگ رو صرفا جنبه تفاوت زدم رنگ واین و شرابی هستش شاید 100 درصد مشابه خودش نباشه به خاطر پست پروداکشن بی روح کار هست که جنبه کار شخصی داشت منظور شما از رعایت نکردن اسکیل ها دقیقا چیه شما بفرمایید ؟ با سایز 80 کاملا مخالفم که غیر معموله شما دلیل بیار چرا 75 متناسبه 80 متناسب نیست ؟ بعدشم عرض کردم تاسیسات آشپزخونه بر اساس طرح لحاظ میشه یعنی اگر صلاح بدونن گاز برقی در نظر نمی گیرن و این قضیه آگاهم هزینه های جاری و اگه لوله گاز هم نیاز داشته باشه باز هم قابل اجراست صفحه کورین شکنندست ولی طرح کاملا نشون میده که کورین نیست
در ضمن برادر و عده ای از دوستان نزدیکم تخصص اصلیشون دکوراسیون داخلی هست و طرح های نمایشگاهشون رو بنده طراحی کردم صدها طراحی با کانسپت های مختلف انجام دادم و به اجرا رسیده و هیچ مشکلی هم نداشتن و تعدادی رو هم خودم شخصا نظارت داشتم و در ضمن شما طرح هایی رو در اروپا ملاحظه می کنید که یونیت های زمینی رو با ارتفاع 40 از زمین در نظر میگیرین به نظر شما غیر استاندارد غیر اصولیه واصلی ترین ظابطه طراحی کابینت رو به چالش کشیده و چون به روش فیتینگ اجرا میشه پس تحمل بار سنگین رو نداره پس در نتیجه نباید اجرا بشه ؟و بی ارزشه؟
حرف شما صحیحه که عملکرد مهمتر از زیباییست من کاملا موافقم ولی شما پیمان کار هستین و من طراح و به واسطه منحصر بفرد کارم می تونم جایگاهی داشته باشم مثلا گفته میشه رویای یک معمار کابوس یک مهندس سازه است
ولی تا زمانی این بلند پروازی ها نباشه پیشرفتی و زیبایی در کار نیست مثلا شما پل های معدودی رو در ایران می بینین ولی از دیدگاه مهندسین خارج متعلق به قرون وسطاست و تمسخر آمیزه
شما سازه های عجیب غریبی رو می بینین در کارهای اروپا که منطق انسان رو به چالش میکشه و اینه که واسه انسان جذابیت داره دیدن و نوآوری و نوگرایی که انسان رو دگرگون می کنه

آخرین ویرایش:

ashkanyeganeh

New Member
دوست عزیز من هم طراح هستم و هم مجری.بر عکس خیلی ها خودم به تنهایی هم میتونم طراحی کنم هم تو کارگاه بسازم و هم سر ساختمان نصب کنم.سایز 75 و ... که گفتم رو تولید کننده ها به بازار میدن در حال حاضر این سایز ها موجوده.لازم نیست من براش دلیل بیارم وقتی که 80 استاندارد تولید نمیشه.این شما هستید که باید بر اساس اندازه های آشپزخانه و جای قرار گیری لوله ها طراحی کنید پس باید یاد بگیرید که سیفون سینک به چه ارتفاعی نیاز داره و یا وقتی گاز تو کار میگذارید حساب لوله یا شلنگ گاز رو هم بکنید.من 3 سال در دبی کار دکوراسیون انجام میدادم پس به خوبی با نیاز مشتری در کشورهای دیگه آشنا هستم.سلیقه اروپایی در ایران در بین عموم مردم جایگاهی نداره و اون طرح هایی که میفرمودید در اینجا طرفداری نداره باور کنید من بارها امتحان کردم.حتی برای کسانی که سالها انور زندگی میکردند ولی قبول نمیکردن و منو مسخره میکردن که طرح ژورنالی براشون زدم.به هر خال همیشه موفق باشید و بهتره این بحث رو ادامه ندیم

جدیدترین ارسال ها

بالا