kimia55/ايران من /3dmax,photoshop

kimia55

Member
عالی عالی عالی عالی فوق العاده عالی. خداییش اگه اول شدم که نمیشم مقامم رو میدم به شما خیلی عالی شده.

از تمام کارها بهتر شده

شما لطف داريد . منو شرمنده و بيش از حد مشتاق ادامه دادن مي كنيد . و پر انگيزه تر براي بهبود بخشيدن به كارم .
من تازه كارم و مسلما كارم به پاي شما و بقيه نمي رسه .
باز هم ممنون

Sherlock_Holmes

Active Member
كارتون قشنگ شده...
خسته نباشيد ...
اون چادر خيلي قشنگ شده ...

فقط به نظرم كادرتون رو يه كم اصلاح كنيد...
البته نميدونم زاوبه اي كه واسه رندر نهايي در نظر داريد چيه اما اين زاويه كه توي رندر آخريه خيلي معموليه و زيباييها و مفاهيمي كه احتمالا ميخوايد انتقال بديد رو هم معمولي ميكنه...
رندر رو هم بريد سراغ Vray به نظر من...
موفق باشيد...
30upn9j.gif

kimia55

Member
كارتون قشنگ شده...
خسته نباشيد ...
اون چادر خيلي قشنگ شده ...

فقط به نظرم كادرتون رو يه كم اصلاح كنيد...
البته نميدونم زاوبه اي كه واسه رندر نهايي در نظر داريد چيه اما اين زاويه كه توي رندر آخريه خيلي معموليه و زيباييها و مفاهيمي كه احتمالا ميخوايد انتقال بديد رو هم معمولي ميكنه...
رندر رو هم بريد سراغ Vray به نظر من...
موفق باشيد...
30upn9j.gif

كار من شامل 2 ديوار به صورت كنج و زمينه .
به نظر شما از چه زاويه ي ديگه اي ميشه رندر كرد ؟

mohammadyzr

Well-Known Member
بسیار عالی کار کردید.
من که از کارتون واقعا خوشم اومد.امیدوارم که با یه نورپردازی و رندر مناسب حق مطلب رو بخوبی ادا کنید.

hamed1star

Member
كيميا جان خوابت كه نبرده عزيز
من كه حسابي منتظره كاتم ولي انگار بي خيال شدي

Sherlock_Holmes

Active Member
از داخل سفره بطرف اون خانم...
يا
از روي شونه اون خانم بطرف هفت سين... به اين نما ميگن Over shoulder
ديدي توي فيلمها طرف داره با يكي حرف ميزنه ما از پشت سرش طوري كه نصف سر و شونش رو ميبينم طرف دوم را نگاه ميكنيم؟ اونطوري ميگم... البته سر دوربين بايد كمي پايين باشه كه دستهاي قنوت كننده و سفره هم پيدا باشه...
البته اين نما هم كه الآن داريد چيز بدي نيست... موفق باشيد...
30upn9j.gif

kimia55

Member
با عرض شرمندگي

من امروز بعد از ظهر كاپيوتر را براي رندر نهايي به كار انداختم و از منزل خارج شدم . به اميد آنكه بعد از بازگشت سريعا نتيجه را در سايت قرار دهم .

اما وقتي بر گشتم ......

چشمتان روز بد نبيند . كسي بي هطلاع من كامپيوتر را خاموش كرده بود .

اكنون در حال رندر مجدد كار ولي با سرعت بيشتر (و كيفيت پايين تر ) هستم . به زودي نتيجه را مي گذارم .

شرمنده و پوزش

kimia55

Member
تشكر نامه :

بالاخره رندر و كار من هم تموم شد . (بعد از يك بار از سر گيري و حدود 2 ساعت تلاش و ... )

هر چند كه در مقابل كار بقيه ي دوستان هيچ جايي براي ارضه اندام ندارد .

وقتي نتيجه زحمات بقيه را ديدم به حق كه لذت بردم و حسابي قبطه خوردم و آرزو كردم كه من هم روزي كار ها يم در اين حد و بلكه بالاتر بشود .

از دست اندر كاران مسابقه كمال تشكر را دارم و به آنها خسته نباشيد ميگم . اين مسابقه باعث شد كه چيزهاي زيادي ياد بگبرم .

از همه ي دوستان كه در اين مدت من را به ادامه كار تشويق كردند و بي منت راهنمايي كردند سپاس گزارم . و براي همه آرزوي موفقيت در تمام زندگي را دارم .

final :

من در اين كار سعي كردم يك خانه ي ساده ي ايراني و بدور از تجملات را همراه با معنويات و مقدسات به نمايش بگذارم .

كارم را با max ساختم . و بيشتر روي مدلينگ كار كردم . (از edit mesh استفاده كردم ). با vray رندر و در photoshop كمي روش كار كردم .

خدا را شكر مي كنم كه توانستم كار را تمام كنم .

اين 2 فايل هم نتيجه ي تلاش من است .

پیوست ها

• final 7sin-room 1 .jpg
    final 7sin-room 1 .jpg
    359.2 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • final room 200.jpg
    final room 200.jpg
    478.5 کیلوبایت · بازدیدها: 24

kimia55

Member
از داخل سفره بطرف اون خانم...
يا
از روي شونه اون خانم بطرف هفت سين... به اين نما ميگن Over shoulder
ديدي توي فيلمها طرف داره با يكي حرف ميزنه ما از پشت سرش طوري كه نصف سر و شونش رو ميبينم طرف دوم را نگاه ميكنيم؟ اونطوري ميگم... البته سر دوربين بايد كمي پايين باشه كه دستهاي قنوت كننده و سفره هم پيدا باشه...
البته اين نما هم كه الآن داريد چيز بدي نيست... موفق باشيد...
30upn9j.gif

روي نمايي كه گفتيد كار كردم .خيلي قشنگ شد اما خيلي از اجزاي كار از بين مي رفت و ديده نمي شد . خصوصا ديوار كناري

اگر از ابتدا در اين نما كار مي كردم عالي ميشد . سعي مي كنم در كار هاي بعدي استفاده كنم .

باز هم ممنون

ali3dtech

Member
منتظر کارت بودم تا بزاری...

خسته نباشی دوست گلم

کارت خیلی قشنگ شده

موفق باشی

:Mohsen:

کاربر باتجربه
كيميا جان واقعا خسته نباشي
از اين خونه قديمي و در عين حال بامفهوم خيلي لذت بردم
موفق باشي