Keylogger یا نه مسئله این است!

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام به همه دوستان:rose:
یکی پسورد آیدی یاهومو زده و هی میاد استیتوس عوض میکنه....
حدس میزنم کار کی لاگر باشه ، چون هرچی پس و عوض میکنم ، پس ها خیلی پیچیده هم میزارم بازم میاد عوض میکنه استیتوس و :|
جدیدا آنتی ویروس و برنامه های قوی رو که نصب میکنم ، میزنه کرک ویندوز 7 رو میپرونه و ویندوزه میزنه خودشو داغون میکنه!!!
چند تا برنامه برای پاک کردن Keylogger هم نصب کردم ، هیچکدوم چیزی پیدا نکردن و میگن هیچ اتفاقی نمیفته الان که میبینم بازم رفته عوض کرده استیتوس رو...
بعد اون استیتوس ی رو هم که میذاره ، تو لیست استیتوس هایی که من گذاشتم نیست!! ممکنه اصلا Keylogger نباشه و با یه برنامه فقط بتونه استیتوس عوض کنه بدون پسورد؟؟؟
من این پسورد جدیده رو هم جوری عوض کردم ، که اگه Keylogger هم رو سیستم باشه نتونه ببینه پسورد رو!!
با چند تا Id هم هی پی ام میاد 2 تا چیز شبیه Picture Sharing ، دکمه های Accept و اینا دراه ، یه ارور هم وسطش ، همیشه اونا رو هم ایگنور کردم و بستم!
ممنون میشم کمک کنید!!
موفق باشید:oops:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
این هم یه نمونه PM که گفتم میاد:
Untitled-1.jpg

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
یه بار هم از مسنجر خود سایت یاهو امتحان کن . ببین هنوزم همینطوریه ؟

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
تو مسنجر خود سایت استیتوس رو نشون نمیده! نمیتونم بقهمم که عوض میکنه یا نه...
دارم کم کم فکر میکنم که یه برنامه هست که فقط قادر به عوض کردن استیتوس هست:-?
مرتیکه !@#$ داره همینجوری استیتوس فحش میذاره:snap::mad: فکر کنم وقتی این پی ام میاد استیتوس عوض میشه :shock:

آخرین ویرایش:

eAmin

Well-Known Member
پسورد رو از طریق یک کیبورد مجازی عوض، مثلا ماله خود ویندوز رو و با همون کیبورد مجازی موقع ورود پسورد رو وارد کن. برای اینکه مطمئن تر باشه از کیبوردی بغیر از از خود ویندوز استفاده کن، شاید امکان داشته باشه اون رو هم دور زده باشه...

اگر از طریق این راه هم همون مشکل رو داشتی پس نتیجه می گیریم که کار کی لاگر نیست.

Mohammad

Member
روشی که r3001 گقتند رو امتحان کنبد تکلیف روشن میشه ...

جدیدا یه ویروسی هم هست که با نفوذ به کامپیوتر طرف بعد از اینکه خود شخص وارد مسنجر شد ، از طرف اون سندتوآل میده ، فکر کنم اگه کیلاگر نباشه یه ویروس باشه مثل مورد مذکور :دی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
ممنون از همه دوستان:rose:
ولی این متد رو قبلا امتحان کردم . اون بالا که گفتم : "من این پسورد جدیده رو هم جوری عوض کردم ، که اگه Keylogger هم رو سیستم باشه نتونه ببینه پسورد رو!!" منظورم استفاده از همین متد بود.
چندنفر دیگه از لیستم هم این مشکل رو دارن که یکی استیتوس شون رو عوض میکنه:shock:

KingOfAds

Member
بذارین یه روش کاربردی برای پیچوندن Keylogger ها ، خیلی راحت و بدون نیاز به ابزار ، بهتون پیشنهاد کنم:

مثلاً رمز عبور شما 123 هست.
هنگام تایپ باید بنویسید 13 سپس نشانگر موس رو به وسط اون دو رقم 1 و 3 انداخته و بنویسید 2
یعنی Keylogger رمز 132 رو برداشته ، امّا در واقع شما رمز 123 رو وارد کردید

امّا یادتون نره که عوض کردن جای نشانگر تایپ ، حتماً با موس انجام بشه

حتّی می تونید هر از چند رقم ، بر روی محیط دیگری از صفحه کلیک کرده و اعداد و حروف بی ربط دیگری هم تایپ کنید که به ظاهر در بین حروف رمز تایپ شده اند ، امّا در واقع ، وارد نشده اند و انواع ابتکاراتی که خودتون می تونید با کمی تفکّر ، کشف کنید
بله این روشها کاربردی هست ولی راحتترین روش می تونه همون استفاده از Virtual Keyboard باشه

Mohammad

Member
- آنتی ویروس تون چیه ؟ آپدیت هست ؟ فول اسکن کردید ؟
---------------------------------------------------------------
- یاهو مسنجر رو حذف و دوباره نصب کنید (ترجیحا آخرین ویرژن یعنی 11)

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
بالا گفتم که ، الان آنتی ویروس نصب نیست رو سیستم چون همشون میزنن کرک ویندوز و میپرونن!
چند تا Antisypy , AntiiBackdoor , Anti Keylogger و ... معروف نصب کردم ، هیچکدوم چیزی پیدا نکردن.
یاهوم هم الان نسخه 11 هست ، گرچه یکی گفت که این کار با یاهو 10 نمیشه:-?
حدس میزنم تو یه انجمن امنیت و هک مثل آشیانه یه برنامه واسه اذیت کردن و تغییر استیتوس گذاشته باشن و اینم نتیجه بی جنبگی ملته...

r3001

New Member
هیچ وقت نمیشه مطمئن بود که سیستمتون کاملاً پاکه. حتّی اگر قوی ترین و بروز ترین نرم افزار های امنیتی رو داشته باشید.
اینو هرگز فراموش نکنید.

KingOfAds

Member
هیچ وقت نمیشه مطمئن بود که سیستمتون کاملاً پاکه. حتّی اگر قوی ترین و بروز ترین نرم افزار های امنیتی رو داشته باشید.
اینو هرگز فراموش نکنید.
کاملا موافقم و خودم ضربشو خوردم !!
معمولا هم از جایی می خوری که اصلا فکرشو نمی کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا