kayako کایاکو

perlinpars

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
دوتا درخواست دارم
1- مدیران عزیز لطف کنید نه این مبحث رو پاک کنید و نه به جای دیگه انتقال بدید. لطفاً اجازه بدید با کمک دوستان تکلیف این کایاکو مشخص بشه.

2- دوستای عزیز لطف کنید با مطرح کردن نیازها و اون دسته از دوستانی که میتونن با پاسخ دادن به سوالات این کایاکو رو به نتیجه برسونیم.

من جستجو کردم. همه جا در مورد کایاکو فقط چند خط نوشته شده.
من سعی میکنم اگه پیدا کردم لینک دانلودشم همینجا بزارم-----که از رپیدشیر هم نباشه:mad:

از همه مهمتر در مورد فازسی شدنش هست. اگه کسی داره لطف کنه اینجا بزاره واسه دانلود و یا نه اگه میخواد بفروشه خوب با ایمیل یا پیغام خصوصی اطلاع بده.
من میدونم دوستای زیادی دنبال فارسی این سیستم هستند.

کایاکو یه سیستم پشتیبانی آنلاین حرفه ای هست که امکانات از جمله دانشنامه+دانلود+اخبار+عیب یابی+ آپلود+ و ... داره

perlinpars

Active Member
در ضمن در مورد نول شده این اسکریپت صحبت بشه . چون در غیر این صورت به درد کسی نمیخوره

YTERROR

Active Member
این اسریپت توسط چندین نفر فارسی شده و در حال حاضر دارن ستافده می کنند

+ سیستم نال شده هست

+ فارسی سازی بدلیل استفاده خاص برای افراد خاص زیاد مرد توجه فارسی سازها و برنامه نویسها نبوده یا بقو معروف بازار خودشو برای فروش حفظ کرده

+ تویی سایت پرشن تولز چند ماه یک تایپیک باز شد تا یک مرحله فارسی شد ولی ادامه پیدا نکرد

+ این فروم جایی این نوع موارد نیست بدلی نال بودن اسگریپت

+ راهنمای : چندین نفر به قسمت 70 یا 80 تومان دارن می فروشن ولی فارسی سازی ابتدایش فقط بخش یوزرش با چند روز وقت گزاشتن می تونید فارسی کنید

موفق و وپیروز باشید

perlinpars

Active Member
دوست عزیزم
کمک کنید این قسمت رونق بگیره و این کایاکو بالاخره تو یه فروم به نتیجه برسه من اونجا یعنی پرشین فروم رو دیدم . در واقع چیزی نیست اونجا هم. امیدوارم برو بچ پایه فارسی سازی باشن.
من یکی از رپیدشیر بدم میاد یکی هم از هرچیزی که open source نباشه

GuideMaster

Member
سلام من کایاکو البته تو قسمت چت و پشتیبنی آنلاین تو سایت هاست ایران دیدم ! فارسی شده و کامل هست !

تو سایت خودش ثبت نام کردی ! میزاره از مجانیش استفاده کنی !

فایلی دانلودیشم می خوای از Emule دانلود کن من کردم !

perlinpars

Active Member
دوست عزیز ممنونم که راهنمائی کردی. اگر امکان داره لینکهاش رو هم بزار. تابقیه هم بتونن راحت پیدا کنن. من نتونستم کایاکو رو رو هاست ایران پیدا کنم.

perlinpars

Active Member
دوستان عزیز کمک کنید فارسی شده این اسکریپت پشتیبان آنلاین رو در اختیار همه قرار بدیم.

logo.gif

سلام
میشه لینک دانلود بدید ببینم میتونم فارسی کنم یا نه؟
من قبلاً چندتا اسکریپت کوچک و قالب پورتال Dle رو فارسی کردم

ممنون

perlinpars

Active Member
فارسی سازی کایاکو

فارسی سازی کایاکو اینقدرها هم راحت نیست. یعنی کامل فارسی شدنش اینقدر راحت نیستااااا.
خودش یه قابلیت تولید فایل زبان دلخواه میده اما از همه مهمتر right to left کردنش مهم است.

perlinpars

Active Member
سلام من کایاکو البته تو قسمت چت و پشتیبنی آنلاین تو سایت هاست ایران دیدم ! فارسی شده و کامل هست !

تو سایت خودش ثبت نام کردی ! میزاره از مجانیش استفاده کنی !

فایلی دانلودیشم می خوای از Emule دانلود کن من کردم !

دوست عزیز مطمئین هستید که اجازه استفاده از فایل فارسی سیستم رو میده؟ یعنی میشه فایل xml زبان فارسی رو دانلود کرد.

mamoolhacker

Active Member
اتفاقا Right To Left خيلي سادس اين برنامه خودش يه گزينه واسه اين كار داشت فكر كنم كافيه فراسي كنيد !

pasargadteam

Active Member
سلام

من یک ماه طول کشید فایل english.xml رو به فارسی تبدیل کردم. اما دوتا مشکل الان دارم.
یک- وقتی فارسی سازی رو آپلود و بعد نصب میکنم هیچی نشون نمیده و گزینه ها خالی میشه.
دوم اینکه چپ به راست نشده.

اگر کسی میتونه کمک کنه درستش کنیم , من روی هاستم آپلود میکنم , فارسی سازی رو یکبار دیگه اضافه میکنم احتمالاً اشتباه اضافه کردم که اینطوری شده و بعدشم چپ به راست رو درست میکنیم و بعد برای اینکه حق حقوق فارسی سازی من حفظ بشه و هم اینکه دوستایی که زحمت میکشند (البته اگر کسی بود) این سیستم رو کاملش کنیم فارسی شو من یه برنامه هست میزارم روی این سیستم که لایسنس بدیم به هرکس که میخواد . (البته سیستم رو فقط و فقط با قیمت پایین مثلاً 5 یا 10 هزار تومان یا اینکه مجانی)

هر کس میتونه کمک کنه بگه من شروع کنم . شماره تماس من : 6803717-912-98+ نظری
تابع هاش تماس بگیرند و حداقل کسانی که نیاز دارم فکر کنم 1 یا دو نفر باشه که توی پی اچ پی حرفه ای باشن. دوستام هستن ولی وقت ندارند.
من خودمم سعی میکنم باز اگر شد خبر میدم.

pasargadteam

Active Member
آقا من فارسی کردم فایل english.xml رو . کسی اگر میتونه کمک کنه این سیستم رو چپ به راست کنیم یا علی تماس بگیره.
6803717-912-98+ نظری
در ضمن درستش کنیم لایسنس برای میزاریم که حق و حقوق تیمی که این کارو کردن حفظ بشه و رایگان یا با مبلغ بسیار ناچیز مثل 5 تا 10 هزار تومن برای فروش و حتی نصب رایگان رو هاست.

فارسی سازی کایاکو اینقدرها هم راحت نیست. یعنی کامل فارسی شدنش اینقدر راحت نیستااااا.
خودش یه قابلیت تولید فایل زبان دلخواه میده اما از همه مهمتر right to left کردنش مهم است.
اینجا نسخه فول فارسی رو گذاشته ببینید خیلی زیبا و عالی هست

NovinServer

Active Member
با سلام ، بنده زبان انگلیسی کایکو ندارم اگر کسی Xml انگلیسی هم داره بزاره ، ممنون

oms_sos

Active Member
اگه اينا كاياكو هست پس اين چيه i ! i ! i ! i !
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=98646

اين دو تا چه فرقي ميكنه
جفتشون يه برنامه نصب دارن براي نصب رو سيستم براي ارتباط
جفتشون هم كار همديگه رو ميكنه

آدرس انجمن مشابه :(البته لينك دانلود اينجا هست)
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=98646

اين اسكريپت را يكي از دوستان داره فارسي ميكنه

يه دمو هم از برنامه ميزارم :
http://www.topsony.ir/livehelp

خودتون ببينين فرقشو بگين

والا ...........................

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا