jQuery

Maya Man

Active Member
برای یادگیری jquery باد داشتن جاوا اسکریپت لازمه؟
چه پیشنیازهایی لازم داره؟

eAmin

Well-Known Member
یاد داشتن JavaScript حداقل در حد مبتدی لازم هست.
HTML و CSS و JavaScript پیشنیازهاش هستن که باید اونها رو بلد باشید.

--------
منتقل شد.

Maya Man

Active Member
در حد مبتدی یعنی قدر؟
مثلا من باید چه چیزایی از جاوا اسکریپت بدونم؟
اونم تابع داره؟ یا کد؟
یکم برام توضیح بده لطفا

farik

Well-Known Member
باسلام..
خوب اینطوری بگم شاید بهتر باشه..چی کوئری یک مقدار زیادی جاوااسکریپت رو راحت کرده..مثلا شمابرای ارسال یک درخواست ایجکس نیاز بود موارد زیادی رو ست کنین..بررسی کنین که مرورگر از چه نوعی هست..بعد اصلا آیا ساپورت میکنه یا نه..ولی حالا هیمن کار ها رو خیلی راحت تر با چند خط با jquery میتونین انجام بدین...
باید بگم که وقتی شما جی کوئری کار میکنین...خوب در حقیقت باید توابعش رو بشناسین..اگه یک نگاهی به داکیومنتش بندازین شاید خیلی کمکتون کنه در این مورد...مثال هایی ساده ای که داره شما رو شاید متوجه کنه که در چه حد آشنایی لازمه..
اما به شخصه معتقدم شما اصول کار با توایع(نحوه کار)..متغیرها...آرایه ها و یکسری امکانات مثل سلکت کردن رو بدونین بعد که وارد جی کوئری بشین کارتون خیلی راحت تر میشه...چون فقط کافیه بفهمین چه جایگزین چیه..یا چه چیزهایی اضافه شده..
موفق باشید...

Maya Man

Active Member
چرا اینجا یکی نمیاد jquary رو شروع کنه یاد بده؟
قبلا سایت و اعضا فعال تر بودن اما مثل اینکه چند سالیه خبری از فعالیت درست درمون نی!!!

farik

Well-Known Member
باسلام مجدد...
حقیقت بچه ها تا جایی که مطلعم دو دسته ان...یکی افرادی که به شدت مشغول کاریها طراحی و پروژه برداشتن هستن...یکی هم گروهی که تفریحی کار میکنن و درگیر درس یا شغل دیگه ان...واسه همین یکم اینجا کم رونق تر شده...
دوستان اگه قبول داشته باشن..(که البته واقعا در حضور استیدی چون امین بی احترامی میدونم)...بعد از کنکور یعنی حدودای بهمن یک سری آموزش ها پایه برای jquery میگذارم...اگر زنده بودیم تا اونوقت البته..فقط یاداوری هم با دوستانی که مایلن اموزش گذاشته بشه;)..
موفق باشید..

eAmin

Well-Known Member
دوستان اگه قبول داشته باشن..(که البته واقعا در حضور استیدی چون امین بی احترامی میدونم)
این چه حرفیه دوست عزیز
هیچ بی احترامی ای نیست، شما داری یه کار خیر انجام میدی و از دانش خودت دیگران رو بهرمند میکنی چه بسا که خود بنده هم چیزهای جدیدی یاد بگیرم(بی تعارف میگم).
درضمن به قول یکی از دوستان: «هر وقت استاد شدم خبرت میکنم» :)

جدیدترین ارسال ها

بالا