java script error

simpatico

Member
سلام خدمت دوستان....
چند وقت پیش از دوستان سوالی پرسیدم که جوابش رو گرفتم ... سوال این بود ... اجرای فایل A به وسیله نرم افزار B ...
مثل اینکه ما تو ویندوز فایل A رو بکشیم و رو نرم افزار B رها کنیم تا فایل A با نرم افزار B اجرا بشه... من اینرو روی ویندوز xp sp2 اجرا کردم و مشکلی ندشت تا اینکه یکبار روی ویندوز 7 64 بیتی اجرا کردم .... اروری که عکسش رو پیوست کردم داد ... بعد از ok کردن ارور نرم افزار B باز میشه ... بدون اینکه خبری از اجرای فایل A بشه ... بعد از اون بردم و روی یه xp sp3 mrt تست کردم ... اونجا هم همین ارور رو میده .... به نظر دوستان مشکل از کجاست؟ ... من فکر میکنم مشکل از mmb باشه ... به نظر شما اگر فایل کوچک با یه برنامه دیگه مثل vb نوشته بشه که فایلهای A و B رو اجرا کنه و mmb فقط اون رو ران کنه درست میشه؟

پیوست ها

• error.jpg
    error.jpg
    39.2 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • Like
Reactions: pcj

behjati mohamma

کاربر VIP
احتمال میدم جاوا روی ویندوز نصب نیست
پیشنهاد میکنم جاوای ویندوز آخرین نسخه رو نصب کنید ببینید حل میشه

احتمال بعدی دات نت فریم ورک مناسب ران شدن برنامه شما نصب نباشه

احتمال بعدی بلوکه شدن جاوا داخل ویندوز میباشد

آخرین ویرایش:

simpatico

Member
با سلام به دوستان ... جاوا رو هم نصب كردم ... مشكل حل نشد ... دوستان راه ديگه اي به نظرشون نميرسه؟
خيلي ضروريه ... من تا حالا رو سه تا سيستم و رو هر سه ويندوز تست كردم ... همش همين ارور رو ميده

• Like

silvercover

کاربر متخصص
توی پروژتون دقیقا از چه اشیایی استفاده کردین؟
لیست پلاگین های استفاده شده رو درج کنید.

ضمن اینکه یادآوری کنم که Java با JavaScript فرق داره و خطاهای JavaScript ربطی به جاوا و ماشین مجازی اون (JRE) نداره.

simpatico

Member
سلام
از هيچ پلاگيني استفاده نشده ... برنامه خيلي سادست ... تو ويندوز وقتي خودم بصورت دستي فايل رو ميكشم و رو نرم افزار ميندازم اجرا ميشه ... اما mmb نميتونه!!!!!!!
اين رو هم اضافه كنم كه اوايل رو يه پي سي كه اكس پي سرويس پك 2 داشت كار ميكرد ... اما الان رو سيستم هيچ كدوم از دوستام با ويندوزهاي مختلف جواب نميده
مرسي ...

• Like

simpatico

Member
اتوران رو آره ... ولي اگر اون نرم افزار و فايلش منظورتونه كه نه ... چون 600 مگ حجمشونه ....

• Like

جدیدترین ارسال ها

بالا