Iweb and Aplus Data Center

سلام دوستان.خوشبختانه طبق رایزنی های ما این دو دیتاسنتر معتبر ، ما نمایندگی این دو دیتا سنتر را به طور رسمی در ایران گرفتیم . کلیه خدمات به قرار زیر گرفتیم :

نماینده رسمی فروش سرور اختصاصی و Clolocation دیتاسنتر Iweb کانادا در ایران.

نماینده فروش کلیه خدمات دیتا سنتر Aplus امریکا در ایران.

قابل ذکر است که از این به بعد شما میتوانید هزینه های خرید سرور و خدمات خود را بصورت ریالی پرداخت نمایید.

تا آماده شدن وب سایت و برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن زیر بصورت 24 ساعتع تماس حاصل فرمایید.

09355126003

امیر منصوری

sepehr10

Banned
بنده یکی از مشتریان آی وب هستم .
حتی پرشین سرویسز هم نمایندگی آی وب رو در ایران نداره .
با خود آی وب که صحبت کردم گفتند که هیچ نماینده ای در ایران ندارند فقط گفتند خیلی ها بصورت درصدی باهاشون کار میکنند . شما اگه توافق نامه ای چیزی دارید میتونید اینجا بزارید تا مطمئن شیم نماینده رسمیشون هستید ؟

برای تایید من از طرف iweb یک ایمیل آمده.اگه میخواهید متن را بصورت پیغام خصوصی براتون میفرستم

درضمن بنده خودم میدونم شما کی هستید./

آخرین ویرایش:

sepehr10

Banned
خوب عزیز من یه ساله دارم اینجا فعالیت میکنم همه میدونند کی هستم ...
بازم میخواید خودمو معرفی کنم .
اگه متن ایمیل رو واسم ارسال کنید ممنون میشم . البته من پیش آی وب وریفای میکنم ها ...
با تشکر

خواهش میکنم.این چه حرفی است؟ به هر حال وظیفه من است. اگر کسی خواست سرور بگیره باید بدونه با کی طرفه.چون پوله کمی نیست. پوله هرکس ارزش خودش را دارد . به هر حال ما وظیفه داریم که خودمون را معرفی کنیم و جایی برای شک و تردید نگذاریم.

------
در ضمن متن پیام ایمیل تایید را براتون بصورت پیغام خصوصی ارسال شده

بعضی از دوستان همش Sms میفرستند.لطف کنید یک بار تماس بگیرید تا اطلاعات بصورت کامل به شما داده بشه

parsgibit

Member
كي ميگه شما ريسلر آيوبيد ؟

من با لايو چت صحبت كردم و گفتن كه هيج ريسلري در ايران ندارند !

aplus هم كه واقعا جالب بود ! ساپورتر فارسي داشت و به من هم زنگ زدن ، گفتن تا 2 ساعت ديگه تاييد مي كنن اگر شما ريسلر aplus باشيد!

موفق باشيد

آخرین ویرایش:

sepehr10

Banned
خوب متن ایمیلتون رو خوندم . بازم میگم ریسلر رسمی نیست . وقتی هر کسی در بخش reseller center ( تاکید میکنم : هرکسی ) ثبت نام کنه یه اکانت منیجر واسش این ایمیل رو میفرسته اینم به صورت یه فروش درصدی هست و. نمیشه رسمی بحساب آورد . بنده خودم از این سیستم درصدی آیوب استفاده میکنم و تا الان 5 تا سرور فروختم ولی هنوزم مایل نیستند که با ما قرار داد رسمی ببندند .
اینم لینک ثبت نام بخش ریسلر آی وب ( البته نه رسمی ) :
http://iweb8.com/resellers/

Mandana

Active Member
aghaye sabaservers inja anjoman e.na kooche khiaboon
lotfan dar harf zadanetoon moraate bishtari bekonid
chon baare avaletoone akhtar midam ama dar soorate tekrar dastrasitoon baste mishe
movafagh bashid

parsgibit

aplus هم كه واقعا جالب بود ! ساپورتر فارسي داشت و به من هم زنگ زدن

چه جالب.شما راست میگید.از امریکا با شما تماس گرفتن.همچنین ساپورتر فارسی داشت.ببخشید برای شام شما دعوت نکردند؟

آخرین ویرایش:

parsgibit

Member
parsgibit

aplus هم كه واقعا جالب بود ! ساپورتر فارسي داشت و به من هم زنگ زدن

چه جالب.شما راست میگید.از امریکا با شما تماس گرفتن.همچنین ساپورتر فارسی داشت.ببخشید برای شام شما دعوت نکردند؟
جالبه ادعا مي كنيد نماينده ايد و از بزرگ بودن اين شركت اطلاع نداريد !
من با ساپورتر al m صحبت كردم . شمارشون هم كه با من تماس گرفتن : +18583206655

قصد بی احترامی نداشتم.اشتباه نکنید.هم من شما رو خوب میشناسم و هم شما من رو.میدونم دیتاسنتر بزرگی است و میدونم که در چند شهر و ایالت مختلف ، دیتاسنتر داره.من حدود 2 ساعت و 40 دقیقه داشتم با ساپورترشون ارتیاط داشتم.در مورد ایران و این گونه مسائل هم خیلی حرف زدیم(منظورم تایپ است). ولی حرفی از ساپورتر فارسی درمیان نبود.من حتی تمامی فرمها را به کمک ساپورتر پر کردم و فرستادم.به خاطر همینه که تعجب میکنم.

پس به من حق بدید در تعجب باشم

جدیدترین ارسال ها

بالا