It's Done . . . علی رضایی . . . 3Ds Max, Zbrush, Vray, PS

Ali_CG

Well-Known Member
سلام . . . از اونجایی که کسی نبود مرا یاری کند، تصمیم گرفتم شروع کنم . . . ( البته اگه کسی از دوستان حاضر به همکاری هست خوشحال میشم ) یکم که فکر کردم دیدم موضوع زیاد هم بد نیست! داستان کار ما اینجوریه که . . . لحظه مرگ یه پیر مرد نجار، وقتی که آخرین کار هنریش رو تموم میکنه ! :paint: نمیخوام کار سنگینی بشه . . . ولی رو جزییات وقت میزارم . . . حالا معلوم نیست که این کار به سرانجام برسه ولی امیدوارم بتونم به آخر برسونمش، شاید یه تجربه خوبی واسم بشه . . . :wink: :rose:
---------------------------------------------------
رندر نهایی اضافه شد . . .

پیوست ها

• Mojassame Final.jpg
    Mojassame Final.jpg
    546.4 کیلوبایت · بازدیدها: 388
  • Its Done.jpg
    Its Done.jpg
    706.3 کیلوبایت · بازدیدها: 411
  • Bird Max Render.jpg
    Bird Max Render.jpg
    270.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام . . .
از اونجایی که کسی نبود مرا یاری کند، تصمیم گرفتم شروع کنم . . . ( البته اگه کسی از دوستان حاضر به همکاری هست خوشحال میشم )
یکم که فکر کردم دیدم موضوع زیاد هم بد نیست!
داستان کار ما اینجوریه که . . .
لحظه مرگ یه پیر مرد نجار، وقتی که آخرین کار هنریش رو تموم میکنه ! :paint:
نمیخوام کار سنگینی بشه . . . ولی رو جزییات وقت میزارم . . .
حالا معلوم نیست که این کار به سرانجام برسه ولی امیدوارم بتونم به آخر برسونمش، شاید یه تجربه خوبی واسم بشه . . . :wink:
:rose:

سلام علی جان من که گروه دارم اما با کمال میل حاضرم هر مشکلی از رندر و متریال پیش اومد بگو ...
هر کاری از دستم بربیاد میکنم .

--- یه کمک کوچولو به نظرم بهتره از آخر که داره میمیره خودشو درست کنه و با یک لبخند ارامش بخش
کار ما هم یه چیزی تو این مایه هاست .

Ali_CG

Well-Known Member
مرسی دوستان . . . :rose:
حمید جان ایده خوبی دادی، ولی نیتش چیز دیگه ای بوده :green:
حسام جان آره،سعی میکنم واسه کاراکتر و مجسمه از زیبراش استفاده کنم . . .
به امید کمک شما دوستان ایشالا تا یه جاهایی میرسونیمش . . .
من از Uv گرفتن و رندر و نورپردازیشو . . . دیگه به کمک شما نیاز دارم . . . :)
بگذریم . . .
نقشه ها براش کشیدم ینده خدا رو . . .
بزارید بهتون بگم جریان از چه قراره . . . اگر ایده ای دارید که بهتر بشه لطفا بگید . . .
ساعت 5:20 بامداد!
خورشید داره طلوع می کنه ولی چراغ بالای سر این بنده خدا هنوز روشنه . . . ( راستی! خورشید کی طلوع میکنه؟! :cry: )
شب تا صبح نشسته بوده زنشو میساخته . . .
بنده خدا حلقه ازدواج خودش روی انگشتشه، مال همسر مرحومش روی میز کارش کنار دستشه :sad:
حالا نمیدونم این اثر هنری که قراره بسازه، به صورت مجسمه باشه یا یه تابلو چوبی!؟؟؟ شما چی پیشنهاد میدین؟! میخوام زن مرحومش باشه . . .
خلاصه . . .
پیرمرد بنده خدا در حالی که پیپش تو دهنشه و یه لبخند ملیحی داره . . . فردا رو نمیبینه :cry:
ریزه کاری زیاد تو ذهنمه ولی . . . تا ببینیم جامه عمل بهش میپوشونیم یا نه!:green:
راستی . . .! اصل کاری این جملشه که روی یه کاغذ مینویسه! »»» It`s Done . . . :cry:

من از الان به فکر خاک و بریده چوب هستم که چجوری بسازمش :-?
آبجکت های زیادی هم قراره بسازم . . .
مثل : پیپ ، ساعت چوبی، عینک پیرمردی! ، حلقه ازدواج، دستمال بینی! :green:، فنجون چایی و قند، قاب عکس زنش، رادیوی قدیمی،و ابزارهای کارش . . .
اینا رو گفتم که یادم نرن :green:
اصلا داستانش خودش 2 تا جایزه Grammy میرزه ! . . .جایزه ما رو بدید بریم :lol:
کسی پیشنهادی نداره؟! :rose:

abbasi_0912

Active Member
کارکتر؟!!!!!!!!!!!!
بابا بیخیال، داری کاری میکنی که بقیه شرکت نکنند، به ما آماتورها رحمی کن :cry:
کی میخواد UV کنه این کارکتر رو، به نظرم برای UV کارکتر باید 50 نمره مثبت در نظر بگیرن
من در حد UV باکس میتونم کمک کنم:green:

در مورد همسر نجار، به نظرم اگر بتونی توی یک شات، مجسمه یا تندیس رو به همراه یک قاب عکس همسر نجار توی کادر نشون بدی
دیگه نیازی به داستان سرایی برای فهماندن موضوع به بقیه نیست

امیدوارم کار رو توی زمان مشخص شده تمام کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا