invision power board

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

آقا خيلي عاليه

حتما اين كارو بكنيد ! واقعا امكاناتش با phpbb قابل مقايسه نيست !

موفق باشيد...

علي. 8)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آره آقا اين خيلي قوي هستش... و امكانات بهتري داره...
خيلي خوبه اگر بشه فارسيش كرد..

اما يك انجمن ديگه كه فكر كنم قوي ترين انجمن بين انجمنها باشه vBullten هستش كه البته پولي هستش:
http://www.vBulletin.com

اما ميشه يه جورايي دودرش كرد :wink: و بعد فقط فايل Language اونو فارسي كرد و در اختيار كاربران گذاشت

مجيد

saman_sweden

Active Member
Re: invension power board

kami_mz گفت:
سلام. بچه ها ببينيد اين چه طوره مي ارزه فارسيش كرد يا نه ؟ به نظر مياد كه امكاناتش بيشتر ازphpbb هست ( مخصوصا بخش مديريتش). ممنون :wink:
http://www.invisionboard.com/demo/index.php
من يه نگاه سريع بهش كردم شدني است قسمت Lang. را بايد فارسي كنيد و براي تغيير عكسها به فارسي توي فايل required2.sql همه عوض ميشوند

kami_mz

Well-Known Member
سلام. خوبيد؟
ممنون از همگي.
آقا راستش فقط فايل هاي lang اش مونده كه اونام يه مقدار زياده.
همه چي راست چين شده. زبان فارسي براش تعريف شده.فونت هاش هم عوض شده( بيشتر تاهوما).
تا چند روز ديگه تموم ميشه.
:wink:

kami_mz

Well-Known Member
سلام. مجيد جان شما كه داري دودر مي كني بي زحمت سر راهت اين PmachinePro ( پوليه ) رو هم دودر كن. خدا خيرت بده. :D :lol: :D :lol: :wink:

kami_mz

Well-Known Member
Majid گفت:
سلام

آره آقا اين خيلي قوي هستش... و امكانات بهتري داره...
خيلي خوبه اگر بشه فارسيش كرد..

اما يك انجمن ديگه كه فكر كنم قوي ترين انجمن بين انجمنها باشه vBullten هستش كه البته پولي هستش:
http://www.vBulletin.com

اما ميشه يه جورايي دودرش كرد :wink: و بعد فقط فايل Language اونو فارسي كرد و در اختيار كاربران گذاشت

مجيد
سلام.بازم نبش قبر كردم :lol:
مجيد جان من اين vBulletin رو گرفتم ولي نمي دونم چه ميشه فارسيش كرد نه فايل lang داره نه چيزي براي قالب :?:
من كه نمي دونم چه جوري ميشه ولي اگه مي خوايد اتصالش( لينكش :wink: ) رو بدم شما هم بگيريد بلكه شما بدونيد كه چه طوريه.
موفق و پاينده باشيد :wink:

saman_sweden

Active Member
كامي جان اين خبرتان تقريبا قديمي بود (نه خود خبر بلكه منظورم ارسال خبر بوده) و قبلا نظري براتون نوشته بودم اما الان كه اين خبر بالا اومده يه مورد ديگر است كه اونموقع محسوس نبود
اما اون اينكه واقعا با اين كار ترجمه شاهكار ميكنيد و كارهاتون قابل ستايش است موفق وپيروز باشيد

kami_mz

Well-Known Member
Delphiran گفت:
آقا این ابزارهای فارسی شده شما رو از کجا میشه گرفت؟
سلام. اگه منظورتون سايت farsiprojects.com هست كه بايد بگم به زودي ( دقيقا همين روزا) راه مي افته كه مي تونيد تمام اين ها از اونجا بگيريد :wink:

kami_mz

Well-Known Member
saman_sweden گفت:
كامي جان اين خبرتان تقريبا قديمي بود (نه خود خبر بلكه منظورم ارسال خبر بوده) و قبلا نظري براتون نوشته بودم اما الان كه اين خبر بالا اومده يه مورد ديگر است كه اونموقع محسوس نبود
اما اون اينكه واقعا با اين كار ترجمه شاهكار ميكنيد و كارهاتون قابل ستايش است موفق وپيروز باشيد
سلام. شرمنده مي كنيد :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
به اميد روزي كه پارسي جزو زبان هاي رسمي همهخ سايت هاي دنيا بشه ( اصلا چرا جزو :?: رسمي ترين زبان :wink: )

pamjadi

Member
بنده invision board را فارسي كردم و تموم شده !
كامبيز خان افتخار مي ديد چند تا مشكل باقي مونده را با هم حل كنيم ؟

kami_mz

Well-Known Member
pamjadi گفت:
بنده invision board را فارسي كردم و تموم شده !
كامبيز خان افتخار مي ديد چند تا مشكل باقي مونده را با هم حل كنيم ؟
سلام.
من افتخار مي كنم با هاتون همكاري كنم. بفرماييد مشكلا چيه اگه عقلم رسيد حل مي كنم :wink:

pamjadi

Member
خيلي خوبه واقعا عالي شد خوشحالم كرديد !
خوب مشكلات :
1- تاريخ شمسي
2-اضافه كردن عكس فارسي/انگليسي براي فارسي نويسي !
3-بعضي قسمت هاش كه به جاوا هست و وقتي كليك
مي كنيم در يك صفحه جديد باز مي شه مثل قسمت (My Assistant) يونيكد نيست و بايد خودمون اونو به صورت Manual تنظيم كنيم ! ولي بقيه جاها يونيكده و عاليه !

kami_mz

Well-Known Member
سلام. بنده هم خوشحالم :lol:
مشكل اول كه حل شده گويا( مگه آقا ميلاد حلش نكردند؟)
براي دومي هم چشم همين الان نگاه مي كنم ببينم چي ميشه :wink:

pamjadi

Member
بله درسته اولي حله !
دومي هم مرسي حل بشه خيلي توپ مي شه !
سومي ؟

kami_mz

Well-Known Member
سلام. آقا در مورد سومي من الان نگاه كردم مشكلي نداشت يعني خودش به صورت unicode باز شد. شايدم من سرور رو دستكاري كردم. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا