interior

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام/یه کار جدیدی رو کلید زدم برا دل خودم.امیدوارم کار خوبی از آب در بیاد.نظرات رو شدید میخوام
مدلسازی غیر از صندلی هارو خودم انجام دادم
تا اینجای کار این شده.
یه نظر هم میخواستم برای متریال گاز- میز - کف زمین

برای پنجره هم با unrap کار کردم تا کثیفی واقعی به نظر بیاد.تکسچرهم گذاشتم

1.jpg
micro.mtl-1.jpg
micro.mtl-2.jpg
micro.wire.jpg

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 12

SinaTR

Well-Known Member
3تا متريال واسه گاز انتخاب شده؟
با دوميش من زياد حال نمی کنم (عکس وسطی)، کلا همش يه متريال دشته باشه هم زياد خوب نيست به نظرم.

تو کثيفی شيشه هم به نظرم يکم زياده روی شده، خونه به اين تميزی بعد شيشه به اون کثيفی!

منتظر ادامش هستم:rose:

h.khafan

Active Member
سلام عارف عزیز...خوبی؟

ایول هیچی مثل کار ه دلی به دل آدم نمیچسبه...

متریاله گاز ک خامه فعلا و به نظرم عین اونی ک آقا سعید گزاشته بشه خیلی عالیه و شیشه هم موافقم خیلی کثیفه .از وایر فریم گاز معلومه ک اسموتش کردی مدل گاز رو آره؟ اگر با اسموت کار کنی کارت خیلی خیلی سنگین میشه و اکثر پلی های بوجود اومده هم هیچ تاثیری تو حجم نهایی نمیزاره...

برای این جور کارهای ک معمولا حجمها حالت مکعبی دارن بهتره سخت ترین حالت حجم رو بسازی (یعنی با وجوهه کاملا تیز!)بعد ادجهای مورد نظر رو چمفر کنی...خیلی خیلی بهتر از اسموت کردنه توی اینجور مدلها...

موفق باشی و امید وارم کار خیلی خوبی در بیاد

AREF

سلام مجدد مرسی از همه دوستان
متریال گاز فقط یه متریال دادم تا ببینم کدوم فلز بهتر میشه.شیشه و اینهاش درست شدست.حتی با blend متریال دکمه های دیجیتالیش رو هم درست کردم.
و اینکه مدل سازیش با تکنیک اسموس توی ادیت پلی هست.یعنی هر لحظه دلم بخواد خاموش و روشن میکنمش.
سعید عجب گازی هست.ببینم اگه تونستم اینطوری درش بیارم.

h.khafan

Active Member
درسته اما به هر حال اون تعداد پلی قراره توی رندر مجاسبه بشن...و روش مدل کردن هم اونطروی سریعتره هااااااااا :)

دیگه خودت استادی اینجوری کلی صرفه جویی میشه توی رم
موفق باشی

max vray

کاربر VIP
سلام عارف عزیز.
نور کار خوب هستش اما متریال شیشه ها خیلی کثیف شده.
رو کف هم کار کن.
رندر روز تا شب این کار بگیر خیلی خوب میشه.
موفق باشی:rose:

archisam

Member
سلام خدمت عارف جان و دوستان
برای پنجره هم با unrap کار کردم تا کثیفی واقعی به نظر بیاد.تکسچرهم گذاشتم ممکنه درموردش توضیح بدین ؟مدل کردن گاز با چه نرم افزاری انجام شده فقط با تری دی ؟ چه مقدار زمان برده ؟
در مورد کارت هم دوستان نظرا خوبی دادن به نظر منم تو متریا دادن باید خیلی دقت کنی به نظرم جا داره روی سقفش هم کار کنی چون واقعا روح نداره یه مورد دیگم که هست اینه که کارت خالیه جا داره که اون میز اوپن رو امتداد بدی تو سمت چپ و راست کار ولی کارت خوبه شما استاد مایی عارف جان اگه نظراتم به درده خودم میخوره بگید :green:

AREF

سلام مرسی از هم بچه ها.چشم حتما نظراتتون رو اعمال میکنم.3 شنبه تحویل پروژه دانشگاه هست.تحویل بدم سرم خلوت میشه.
unrap یعنی اینکه از شکل یه تکسچر میسازی.بعد اون تکسچر رو می بری فتوشاپ با ابزار ادیتش میکنی.وقتی بیاری توی مکس ادیت شده دقیق میاد
مثلا برای زحم صورت کثیفی و غیره استفاده میشه.

Mehroo

Member
با تشکر از توضیحات عارف جان
در حضور استاد عارف بنده هم جسارت میکنم کمی درس پس میدم
املای دقیق آن رپ >> unwarp هست
توضیح کاملر تر اینکه پس از تنظیم uvw map برای یک پارچه کردن مپ " از بین بردن شکاف بین زوایای مختلف آبجکت" و به دست آوردن نقشه دو بعدی از فایل سه بعدی مادیفای unwarp رو به جسم نسبت و از بخش ادیت مپ استفاده کرده و مپ رو ویرایش مینیم که این نقشه میشه راهنمای تکسچر سازیمون

و اما در مورد کارت عارف عزیز
به نظرم وقتی صحنه اینقدر شفاف و سر زنده هست کثیف بودن شیشه ها جالب نیست
البته اگر از شدت کثیفی کم کنی حالت معقولانه تری پیدا میکنه

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
کار خوبی داره میشه منتظر کار نهایی هستیم موفق بباشی عارف جان:rose:

emad04

Well-Known Member
سلام عارف جان
خوشحالم که یه کار برای دل خودت شروع کردی و مطمعنآ از اون کارهای تاپ هم در میاد و کمتر از اینم توقعی نیست
در مورد گاز هم من اولی رو به دومی ترجیح میدم .
به نظرم برای کثیفی هم می تونی دو جور رندر بگیری یکیشو کامل کثیف و اجزا صحنه رو خراب کاری کنی صندلی ها رو چپه کنی و شیشه بشکنی و ..:green:
و یه رندر تر و تمیز هم بگیری
منتظر ادامش هستیم

.:BehzAd:.

Active Member
سلام عارف جان خوبی؟

برای پنجره هم با unrap کار کردم

اول اون unrap رو که نوشتی درست کن بعد ادامه کارت رو بده

.تا اینجای کارت رو دوست دارم پیش برو ببینم چی میکنی دوست خوبم.

E-power

کاربر متخصص
سلام عارف جان . شرمنده بابت تاخیر :rose:
.
مدل گاز خوبه . متریالش اگه همش یه دست نباشه بهتره . چرا شیشه اش متریالش فلزه؟ یه خرده علامت و فلش هم دور شیر گاز بذار :green:
در کل خوبه . یه خورده صحنه ات خالیه .
.
منتظر ادامه ی کارت هستم .
:rose:

سلام کار خیلی قشنگی شده مثل این مکان ها یی شده که تو محله توپ ها ساخته شدند نظر شخصی من اینه که محیط بیرون جا خنکی به نظر میرسه اگه رو گاز یابعضی جاها با توجه به اون پنجره ها به بخار آب خفیف بخوابه خیلی کار جذاب تر میشه خسته هم نباشید

parh

Member
عارف سلام خوبی من محمد رضا هستم چرا واسه این کار مدرن از گازهای روی میزی استفاده نکردی شاید بهتر به هم میاومدن پنجرها رو خوب اومدی چون این طوری راحت تر میشه نور داخلو با نور روز در بیرون مطابقت داد بعدش عزیز فضای به این تر و تمیزی دیوارهای به این سفیدی فکر نمیکنی اگه پنجرهارو تمیز تر میکردی هم خونی بهتری با فضا پیدا میکرد بعدش زودتر ردیفش کن دیگه بابا ما منتظریم .... خیلی نوکریم ..!

جدیدترین ارسال ها

بالا