بی بی کد Interior Home

HR3D

کاربر فعال
سلام دوستان ، این یه پروژه مال دو ماه پیش بود ، یه ساختمون سه طبقه کامل که اینطور که کارفرما میگفت قراره تو مالزی اجرا بشه (ما هم باور کردیم ! :green:) که بنا به ضعیف بودن سیستم من و زمان زیاد رندر کار پرید... :sad: و البته من فقط طبقه اول رو تونستم جمع کنم ، هر رندر : 8 ساعت !!! حالا شما فکرشو بکن از هر طبقه کم ِکم 6 تا رندر باید تحویل میدادم !!! اونم تو 1 ماه ، با تحقیق دیدم اگه یه سیستم نسبتا کار راه اندازم بخوام جمع کنم یه چیزی میشه حدود 7.5 میلیون !!! :sad: ضمن اینکه تو این دو ماه به غیر از این سه تا کار خوب دیگه هم بهم پیشنهاد شد که متاسفانه با وجود این سیستم ضعیف قبول نکردم که دوباره اتفاق دفعه ی قبلی نیوفته :cry: .... خلاصه از بحث اصلی خارج نشیم ...
منم که زیاد نمیتونستم با تایم بالای رندر کار رو تند تند تصحیح کنم دیگه همین در اومد ، اگه بد شده به بزرگی خودتون ببخشید ، و از نظرهای پر فیضتون تون دریغ نکنید (البته آشپزخونه به نظر خودم جای کار داره !!:))

Max , Vray , PS

با تشکر :rose:

یا علی

پیوست ها

• G_F 01.jpg
    G_F 01.jpg
    530.2 کیلوبایت · بازدیدها: 81
  • G_F 2.jpg
    G_F 2.jpg
    488.5 کیلوبایت · بازدیدها: 62
  • G_F 3.jpg
    G_F 3.jpg
    632.3 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • G_F 04.jpg
    G_F 04.jpg
    594.8 کیلوبایت · بازدیدها: 72
آخرین ویرایش:
خسته نباشی کار خوبی شده

می تونم بپرسم اون هشت ساعتی که فرمودید برای رندر همین تصاویر منظورتون هست یا تصاویر دیگه ای مد نظرتون هست؟؟؟
اگر براتون امکانش هست ، مبلغ پرداختی کارفرما رو هم بفرمایید تا ما هم قیمتها رو داشته باشیم.

راستی مهندس دست مارو هم بگیر ، کارا رو رد نکن :)

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. مگه سیستمت چی هست؟ این رندرها آخر نیم ساعت تا یه ساعت.به نظرم جایی تنظیماتت خراب شده بود.
کار خوبی شده.یه خرده سچوریشن کار بالاست.
بچه ها بحث قیمتها رو با پیغام خصوصی مطرح کنین. ممنون

HR3D

کاربر فعال
خسته نباشی کار خوبی شده

می تونم بپرسم اون هشت ساعتی که فرمودید برای رندر همین تصاویر منظورتون هست یا تصاویر دیگه ای مد نظرتون هست؟؟؟
اگر براتون امکانش هست ، مبلغ پرداختی کارفرما رو هم بفرمایید تا ما هم قیمتها رو داشته باشیم.

راستی مهندس دست مارو هم بگیر ، کارا رو رد نکن :)

بله هشت ساعت برای هر رندر :green: راجع به قیمت پیام خصوصی کردم ، ایشاا... اگه بازم کار طرفم اومد سفارش شما رو میکنم .:)

HR3D

کاربر فعال
سلام. مگه سیستمت چی هست؟ این رندرها آخر نیم ساعت تا یه ساعت.به نظرم جایی تنظیماتت خراب شده بود.
کار خوبی شده.یه خرده سچوریشن کار بالاست.
بچه ها بحث قیمتها رو با پیغام خصوصی مطرح کنین. ممنون

مشکل اصلی من اینه که دارم با لپ تاپ کار میکنم عارف جان ، که باید بدونیم که اگه با همون قدرت یه لپ تاپ معمولی کیس ببندیم قدرت و بازدهی بالاتری داره چون برای نسوختن لپ تاپ کلاک سی پی یو رو پایین میارن هنگام رندرکردن ، تو خونه نیازی به بخاری نیست :lol:
والا از وقتی ما وی ری 3 رو ریختیم کارامون همه شدن نویز خالص به همین دلیل مقدار نویز رو از 0.1 آوردیم رو 0.007 !!!:green: وگرنه من همین پروژه رو رو مقدار 0.1 رندر گرفتم ، تایم اومد رو 2 ساعت .. با نویز خالص ( تصویر آشپر خونه که با پست پرو نویز رو کاهش دادم ) ...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا