بی بی کد Interior Hall

Sasan.Fa

Member
سلام این سومین کار vray ام هست
کل این کارو با 3dsmax و vray ساختم با ps پست پرو کردم. از floor generator و mutli texture واسه کف استفاده کردم . کار هنوز کامل نشده بیشتر روش کار میکنم
فضای بیرون رو بعدا میسازم. از یه dome light و hdri استفاده کردم ولی بنظرم خوب نشده .. شیشه بطری ها خیلی کوچک شده اصلا حواسم نبود :-?:green:
اونم درست میکنم:green: از render element ح vrayextra tex و vray dirt استفاده کردم تا Ambient Occlusion رو بسازم ..
درباره لوستر راهنماییم کنید :shock: از vray light mtl برای لامپ ها بدون direct ill و از یه spot light برای لامپ ها استفاده کردم .. از نتیجه راضی نیستم :sad:

دوستان خواهشا نظر بدید :oops:

Final.jpg

hamedzzaa

Active Member
شیشه کار شما سفید میزنه .میز،کف،مبل،دیوار همه تقریبا یک رنگ هستن و بیشتر کار یه جورایی شکلاتی شده .از فضای بیرون هم هیچ نور مستقیم یا غیر مستقیمی به داخل نمیاد انگار فضای پشت شیشه روسقف داره-جزئیات پشت شیشه هم کمه به نظرم ولی خوب شفافیت کار خوبه -نور های ies هم خوبه - البته اینا نظر من بود.خسته نباشی

Sasan.Fa

Member
woooooooooooooooooow
خیلی قشنگه
مرسی خیلی ممنون بابت نظر ...
شیشه کار شما سفید میزنه .میز،کف،مبل،دیوار همه تقریبا یک رنگ هستن و بیشتر کار یه جورایی شکلاتی شده .از فضای بیرون هم هیچ نور مستقیم یا غیر مستقیمی به داخل نمیاد انگار فضای پشت شیشه روسقف داره-جزئیات پشت شیشه هم کمه به نظرم ولی خوب شفافیت کار خوبه -نور های ies هم خوبه - البته اینا نظر من بود.خسته نباشی
سعی داشتم کارو در شب درست کنم .. رو پنجره ها نور نذاشتم ولی یه dome بیرون گذاشتم و از یه hdri تیره استفاده کردم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا