بی بی کد Interior Design

javadgonbadi

Well-Known Member
سلام به همه دوستان:rose:

بعد یه مدت که کار نگذاشته بودم گفتم یکی از کارهای جدیدم رو بزارم امیدوارم نشرتون رو جلب کنه!

خوشحال میشم نظرتونو مثل همیشه بدونم

max--v-ray--photo shop

پیوست ها

• c1.jpg
    c1.jpg
    791.5 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • c2.jpg
    c2.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 51
  • c3.jpg
    c3.jpg
    908.4 کیلوبایت · بازدیدها: 53
  • c4.jpg
    c4.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 53
  • c5.jpg
    c5.jpg
    837 کیلوبایت · بازدیدها: 62

hamed.f

Well-Known Member
به به عجب کار قشنگی ،لذت بردم:neutral:
من دوست دارم همیشه جنبه های مثبت کار رو ببینم و از ایراد گرفتن زیاد خوشم نمی یاد ، این کار جنبه مثبت زیادی داره فقط به چند تا ایراد خیلی کوچیک که ممکنه کار با ارزشت رو خراب کنه اشاره می کنم

1- تو رندر اولت یک میز شیشه ای هست که روش یه گلدون با چند تا گل گذاشتی ... اون میز فقط یک پایه داره! فکر کنم هیدش کردی بعد یادت رفته آن هیدش کنی

2- رو پست پروداکشن بیشتر وقت بزار مثلا همین گلهایی که بهشون اشاره کردم خیلی رنگ تندی دارن و اصلا گل برگهاش دیده نمی شن

3- تو تمام رندرها ، نور های IES که نورشون به دیوار برخورد کرده منبع نوری وجود نداره،براشون هالوژن بزار

4- اجسامی که انعکاس نیمه مات دارن مثل ام دی اف یا دستگیره دری که تو پست دومت هست ساب دیواید کمی دارن ، بهتره در رندرهای نهاییت ساب دیواید رو بالا ببری تا رندر بهتری ارائه بدی

باز هم میگم کلیت کار خیلی خوب شده و من از دیدن کارت خیلی لذت بردم:rose:

javadgonbadi

Well-Known Member
به به عجب کار قشنگی ،لذت بردم:neutral:
من دوست دارم همیشه جنبه های مثبت کار رو ببینم و از ایراد گرفتن زیاد خوشم نمی یاد ، این کار جنبه مثبت زیادی داره فقط به چند تا ایراد خیلی کوچیک که ممکنه کار با ارزشت رو خراب کنه اشاره می کنم

1- تو رندر اولت یک میز شیشه ای هست که روش یه گلدون با چند تا گل گذاشتی ... اون میز فقط یک پایه داره! فکر کنم هیدش کردی بعد یادت رفته آن هیدش کنی

2- رو پست پروداکشن بیشتر وقت بزار مثلا همین گلهایی که بهشون اشاره کردم خیلی رنگ تندی دارن و اصلا گل برگهاش دیده نمی شن

3- تو تمام رندرها ، نور های IES که نورشون به دیوار برخورد کرده منبع نوری وجود نداره،براشون هالوژن بزار

4- اجسامی که انعکاس نیمه مات دارن مثل ام دی اف یا دستگیره دری که تو پست دومت هست ساب دیواید کمی دارن ، بهتره در رندرهای نهاییت ساب دیواید رو بالا ببری تا رندر بهتری ارائه بدی

باز هم میگم کلیت کار خیلی خوب شده و من از دیدن کارت خیلی لذت بردم:rose:

خیلی ممنون آقا حامد نظر لطفتونه

در مورد اون میزه ول 92 ست 7 میز برا اونجاست خودش یک پایه داشته، اشتباهم این بوده فرش اومده بالا تر اون کفی زیر پایه دیده نمیشه!

کاملا حرفات درسته، تو کارهای بعدی حتما رعایت میکنم

خیلی ممنون که وقت گذاشتی و نظر دادی:rose:

ali7848

Member
سلام . تبریک واسه طراحی زیباتون :paint:. واقعا لذت بردم طرح سقف خیلی خوب شده فقط اون قسمت بالای گلخونه که خالی شده اگر حجم رو ادامه میدادی و سقف گلخونه هم پر میکردی خیلی بهتر میشد و اون تناسب هم از بین نمیرفت . از نظر اجرایی هم مشکلی نداشت . آبجکت میز نهارخوری هم عوض بشه بهتره . ضخامت فرش هم خیلی زیاده کمتر بشه بهتره . یه سوال هم داشتم مبل سلطنی مال کدوم مجموعه هستش ؟

(الان از یه زاویه دیگه که نگاه کردم متوجه شدم چرا خالی شده و این اتفاق افتاده ! اگه یه طرح به همون تناسب سقف و قوس دیوار پشت کار به فاصله 10 سانتی از تمام جهات داخل گلخونه قرار بگیره فکر کنم مشکل حل بشه و به چشم نیاد )

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام جواد جان
خیلی کار خوبی شده.
ببین اشکالات کارت بیشتر توی بحث عدم شناخت کنتراست هست.
توی رندرهات فضای بیرونت خیلی تاریک هست. باید اینقدر اوربرایت شه که فقط یه روشنایی خیره کننده به مقداری درخشش دیده بشه
فضات معماری مشکل داره کلاسیک و مدرن در کنار هم معمولا کار نمیشه
لنز دوربین هات خیلی واید شده.اگه لنز رو اینقدر واید میکنی حتما نسبت کارت 16.9 باشه. ( همون hd )
پست پروداکشن که باید خیلی قوی کار کنی
برای مثال

پیوست ها

• aref.jpg
    aref.jpg
    283.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27

alin617

Member
سلام جواد جان
خیلی کار خوبی شده.
ببین اشکالات کارت بیشتر توی بحث عدم شناخت کنتراست هست.
توی رندرهات فضای بیرونت خیلی تاریک هست. باید اینقدر اوربرایت شه که فقط یه روشنایی خیره کننده به مقداری درخشش دیده بشه
فضات معماری مشکل داره کلاسیک و مدرن در کنار هم معمولا کار نمیشه
لنز دوربین هات خیلی واید شده.اگه لنز رو اینقدر واید میکنی حتما نسبت کارت 16.9 باشه. ( همون hd )
پست پروداکشن که باید خیلی قوی کار کنی
برای مثال
سلام اسنفاده از پست پرو کار رو بهتر و روشنترکرده ولی دیگه در حالت واقعی هم شما اگه از اون زاویه از پنجره ها در حالت آفتاب کامل هم عکس بگیرید اینقدر محیط بیرون روشن نمیفته. همین طور که در رندر اصلی دیده میشه استفاده از گزینه Amb.Occlusion در تنظیمات GI فضا رو کمی تیره کرده و توی گل به کار رفته کاملا مشخصه.

جدیدترین ارسال ها

بالا