بی بی کد int design

ALI_TAKHTI

Active Member
کارت عالی
از اون عالی تر حسی که کار بهم داد. خنک شدم. به قول حرفه ای ها سناریو کار خیلی خوبه.
اسم کارت رو بزار یک بعد از ظهر خنک تابستانی
رندر عالی.
نور عالای.
فقط اون پله ها شروعشون از کجاس؟ کار رفرنس داره؟

madmaster_3d

Well-Known Member
کاره خیلی توپی شده. واقعا ارزشش رو داشته. مدل ها آمادس؟! یکمی هم عکس رو روشن ترش کن. تاریک میزنه. البته سلیقه ای هستش ایراد نیست.

Hamed

Active Member
درود
نه معلومه به یه چیزای رسیدی اما گنگه هنوز...سایزو ببر بالا...چندتا رندر دیگه از زاویه های دیگه...قالب و کنتراست خوبه اما رنگه چیره سیاه که فوقعالاده زبیاست...کادر بندی هم کمی ناقص شده کاراو بریده...روش کار کن حیفه....

علی علی

m.n1362

Member
سلام مرسی علی جان ...نه رفرنس نداره..محیط اماده بود من پرده هارو درخت و چمن و کتاب گلدون تابلو .متریال .چراغ و نور پردازی . صندلی و ستینگ رو رو انجام دادم

m.n1362

Member
کاره خیلی توپی شده. واقعا ارزشش رو داشته. مدل ها آمادس؟! یکمی هم عکس رو روشن ترش کن. تاریک میزنه. البته سلیقه ای هستش ایراد نیست.

ممنون ..مدلا امادس ..ممنون خودم خواستم تم سیاه داشته باشه.ممنونم

m.n1362

Member
درود
نه معلومه به یه چیزای رسیدی اما گنگه هنوز...سایزو ببر بالا...چندتا رندر دیگه از زاویه های دیگه...قالب و کنتراست خوبه اما رنگه چیره سیاه که فوقعالاده زبیاست...کادر بندی هم کمی ناقص شده کاراو بریده...روش کار کن حیفه....

علی علی
درود بر حامد گل..ممنونم.سایز بالاترشم هست حجمش یکم زیاده گفتم این راحتر آپ شه.ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا