Input در autoplay media studio

wikidrama

New Member
من می خوام یه آدرس یاب بسازم الان می خوام مثلا آدرس yoursite.ir/adres.txt وقتی رویه یه دکمه کیک میکنی توبه Input بارگزاری بشه

دوست عزیز، سوالتون جزو موارد پایه و ابتدایی این برنامه محسوب میشه و نشون میده که اطلاعی از برنامه ندارید
پیشنهاد میکنم حتما کتاب آموزشی که برای این برنامه ساخته شده رو دانلود و مطالعه کنید
کد زیر رو تو on click دکمه بزارید
کد:
Input.SetText("Input1", "The new text...");
موقث باشید

wikidrama

New Member
دوست عزیز، سوالتون جزو موارد پایه و ابتدایی این برنامه محسوب میشه و نشون میده که اطلاعی از برنامه ندارید
پیشنهاد میکنم حتما کتاب آموزشی که برای این برنامه ساخته شده رو دانلود و مطالعه کنید
کد زیر رو تو on click دکمه بزارید
کد:
Input.SetText("Input1", "The new text...");
موقث باشید
داداش من منظور اینه فایل text که تو سرور سایت اپلود شده و به آدرس yoursite.ir/adres.txt این هست متنش تویه فیلد (input) بارگزاری بشه

سوالتون واضح نبود. تو یه پروژه واسه خودم، دیتابیسم رو تو سرور گذاشتم اما راه حلی براش پیدا نکردم که مستقیم بهش وصل بشم و اطلاعات رو ازش بخونم.
اما میشه انو دانلود کرد و ازش تو برنامه استفاده کرد.
با توجه به حجم پایین فایلتون شما هم میتونید از همین کار استفاده کنید. پلاگین ftp رو اضافه کنید. دستور کانکت به سرور رو بزارید و بعد دستور دانلود فایل. مسیر ذخیره فایل رو میتونید پوشه تمپ ویندوز بزارید.
مابقی ماجرام که دیگه چیز خاصی نداره.
موفق باشید

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
داداش من منظور اینه فایل text که تو سرور سایت اپلود شده و به آدرس yoursite.ir/adres.txt این هست متنش تویه فیلد (input) بارگزاری بشه

برای انجام منظورتون توصیه میکنم یه دیتابیس با پلاگین MySQL تو سرورتون بسازید و بعد از طریق برنامه به دیتابیس متصل شده و اطلاعات موردنظر رو بخونید. در گام بعدی اطلاعات رو هرجایی میتونید نمایش بدید
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا