Indicates Layer Visibility ؟!!

Mr.Crow

New Member
سلام دوستان
راستش یه مشکلی دارم که نمیدونم اصلآ عنوانش رو باید چی بزارم برای همین Indicates Layer Visibility گذاشتم چون فکر میکنم یه ربطی به اون داره.
حالا سوال : خیلی از اعضا توی فورومهای مختلف آواتارهایی دارن که مربع و مستطیل نیست. مثلآ آواتارشون به شکل دایره هست یا مثلآ هرشکل دیگه ای ولی دورش با یه کادر چهارگوش احاطه نشده. اول خواستم خودم به صورت دستی دور تصویر رو به رنگ محیط فوروم دربیارم ولی بعدش که یادم اومد ممکنه فوروم چند تا قالب دیگه هم داشته باشه , دیدم توی قالبهای دیگه اون تصویر با کادر میاد دوباره !
برای اینکه بتونم یه تصویر رو به این صورت دربیارم میشه لطف کنین قدم به قدم توضیح بدین باید چیکار کنم ؟!

Mr.Crow

New Member
مرسی دوست عزیز
ولی من این کار رو هم میکنم و باز اون طوری نمیشه.
فایل رو با فوتوشاپ باز میکنم. Shift+M رو میزنم و دور جاهایی که میخوام نباشن کادر میکشم و با دکمه Delete پاکشون میکنم و به جاشون یه فضای شطرنجی سفید و خاکستری میاد. آخرش هم با فرمت gif سیو میکنم ولی اون طوری نمیشه توی فوروم.

Shouli

Active Member
این رنگ زمینه سمت راسته ! e5e7ee#

اینو رنگو برای بگراندت بزار, دیگه نمیخاد بگ رو دیلیتش کنی ... بعد با هر فرمتی خواستید میتونید سیو کنید !

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مشکل اینجاست که شما فایلت رو Save میکنی!!!!

شما باید فایل رو Save for Web کنی. یعنی دکمه های Alt + Ctrl + Shift + S رو بگیر تا وارد محیط Save for Web بشی.

بعد با یکی از 2 فرمت PNG یا GIF ذخیره کن.

فقط تو این حالت شما میتونی بک گراند شفاف داشته باشی.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سارا جان دقیقا درست فرمودند. آواتار من هم همین جور Save شده است

جدیدترین ارسال ها

بالا