Incomnig و Outcoming ايميل ياهو را ميخواستم.آدرس سرور گيرنده ايميل در ياهو

Ali_Orz

Member
Incomnig و Outcoming ايميل ياهو را ميخواستم.آدرس سرور گيرنده ايميل در ياهو براي استفاده در outlook :roll:

يعني چي .؟

من مبتدي كه هيچي نفهميدم .

اگه كسي بلده توضيح بده ممنون ميشم

amirhomayoun

Active Member
عزيز جان ياهو امكان استفاده از pop3 رو 2.5 سال پيش پولي كرد. اگرنه كه بايد چيزي مثل mail.yahoo.com ميبود . البته يه نرم افزار هست كه ميذاره از سرويس pop3 ياهو به صورت مفتي! استفاده كني كه البته ميگن سرعتش پايينه . يه جستجو بكني تو گوگل ميتوني پيداش كني.

اقا اينا فايدهه اي نداره ادرس يا همون url اون server pops ياهو را بديد

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

amirhomayoun

Active Member
منظورت نرم افزاره است؟ راستیاتش من چون خودم هیچ وقت نصب نکردمش نمیدونم !احتمالا توی قسمت help برنامه باید نوشته باشدش!

R_chizari

Active Member
براي اطلاع ساير دوستان :
incoming , outgoing يا smtp , pop3 امكاني هست كه سرورهاي ميل به كاربراشون ميدن تا اونها بتونن بدون مراجعه مستقيم به سايت و استفاده از برنامه هايي مثل outlook ميلهاي خودشون رو چك كنن.
در جواب دوست سوال كننده:
سايت ياهو اين امكان رو بسته (همونطوري كه دوستان اشاره كردن) و براي استفاده از اون بايد پول بپردازيد. اما از نرم افزاري به نام yahoopops ميتوني براي اين كار استفاده كني كه سرعت پاييني داره و فقط هم ميتوني ميل دريافت كني و ارسال ميل امكانش نيست (البته تا ورژني كه من استفاده كرده بودم و مال خيلي قبله)اينم يه لينك از جستجوي مطلب توي گوگل :

http://www.google.com/search?hl=en&q=yahoopops&spell=1

خوش و خرم :)

اقا اينا همه درست

اما وقتي كه ما yahoopops را نصب و اجرا ميكنيم

بايد يه سرور داشته باشه كه به yahoo وصل بشه

R_chizari

Active Member
اوناش ديگه موقع برنامه نويسي اين برنامه لحاظ شده :) يه سر بزن به سايتش بخون متوجه ميشي .

وب

Member
در بخش مقالات فرم نحوه استفاده شو يكي از بروبچ نوشته يه نگاهي بيندازيد

جدیدترین ارسال ها

بالا