import pix va text in xml

ba salam . lotfan nagid chera farsi naneveshti chon emkanesh nabud va hamchenin manand in amozesh ham gashtam peyda nakardam .
man mikham az yek file xml chand ax va matn ro be sorate zaman bandi shode va slide be slide yani be sorate in ke vaghti sedaie slide aval tamom shod safe khali beshe va ax ha va matn haie jadid byad . albate be sorate zaman bandi .
fekr konam bara in kar bara har ax va matn bayad yek id bezaram . mishe yek sourse bezari

mohammadbasri

کاربر فعال
دوست عزیز
به مجید آن لاین بسیار خوش آمدید و امیدوارم بتوانید برای سوالهایتان پاسخ مناسب بیابید
قانون شماره 33 رو بخونید
برای شما که امکان فارسی نویسی نیست هم راه حل گذاشته.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:
اگه از دوستان کسی این کار رو بلده لطفا سریع راهنمایی کنه . چون کار من خیلی فوریه . از خحالتتون در میام . مرسی . :green:

smmousazadeh

Well-Known Member
قبلا به این سوال جواب داده شده و اگه بگردی حتما پیدا میکنی . گشتنش خیلی سخت نیست

آخرین ویرایش:
http://forum.majidonline.com/member.php?u=37919
smmousazadeh عزیز مرسی از راهنمایی جامع و کامل شما .

بنده خدمت شما عرض کرده بودم که همچنین چیزی پیدا نکردم تو انجمن . اگه خودم پیدا میکردم که سوال نمی پرسیدم .

اگه ممکنه لینک آنرا بگذارید . من یک نمونه سورس می خوام .

با تشکر از شما .

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
خوب می بایست در زمان حرکت به صفحه بعدی از فرمان هایی که مقدار دهی کرد با مقدار های جدید استفاده کنی !!!
در مورد FullScreen هم با چک کردن حالت فعلی و شرطی ساده در صورتی که کاربر در حالت FullScreen قرار داشت مقدار مربوطه را false نمایید و در غیر این صورت true یک Toggle می بایست ایجاد نمایید که یک دکمه هر بار که بر روی آن کلیک می شود نسبت به حالت موجود عملیات مورد نیاز شما ر اانجام دهد.

در صورتی که باز هم مشکلی دارید کد اصلی پروژتون را قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

موفق و پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا