Image Tutorials

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چند وقت پیش شهرام یه تاپیک زده بود به اسم Tutorials Image Room که تو اون تاپیک آموزشهای بصورت عکس رو قرار میده. مزیت این آموزشها اینه که بصورت یه عکسه و دیگه زحمت نوشتن تکس و قرار دادن عکسها لابلای متن و ... رو نداره.

اما من وقتی به اون تاپیک شهرام سر زدم دیدم بخاطر اینکه اکثر عکسها تو آپلود سنترهای خارجی مخصوص عکس آپلود شده بودن که قاعدتا بعد از چند وقت لینکشون از بین میره و غیرقابل استفاده میشه. منم اون آموزشهایی که سالم بودن رو جدا کردم و تو سرور خود سایت مجید آنلاین قرار دادم تا همیشه سالم باقی بمونن.

این آموزشا هم میتونن فارسی باشن و هم انگلیسی. البته من این تاپیک رو قفل میکنم تا همیشه منظم باقی بمونه و بجاش یه تاپیک رو بصورت استیکی تو قسمت سوالات و درخواستها میزنم تا هر کسی اشکالی یا درخواستی داشت اونجا مطرح کنه (از اینجا میتونید وارد اون تاپیک بشید). هر کدوم از بچه ها هم که خواست آموزشی تو این تاپیک بذاره کافیه با پیغام خصوصی لینک عکسش رو برام بفرسته تا اول توی سرور کپی کنم و بعد لینکش رو با اسم تهیه کننده اینجا میذارم. البته اگر بچه ها زحمت ترجمه رو هم بکشن و عکس آموزش رو ترجمه شده بدن خیلی بهتره ولی اگرم انگلیسی بود اشکالی نداره.

قبل از همه هم از شهرام تشکر میکنم که اون تاپیک رو راه انداخته بود.
موفق باشید
سارا

GFX Master

خوب این از اولین اموزش که اقا مهدی (Fanus) گذاشته بود و البته خودش نتونسته بود کامل لود کنه. پیشنهاد میکنم حتما بگیریدشون چون واقعا عالی هستن. 7 تا عکسه که همشون به هم مربوط میشن و درباره Dark Art و ایجاد یه چهره با این سبکه. نمونش رو هم میتونید ببینید:

sample.jpg

قسمت اول (حجم: 2.05 مگابایت - ابعاد: 2500*1500)
قسمت دوم (حجم: 0.9 مگابایت - ابعاد: 2374*800)
قسمت سوم (حجم: 0.97 مگابایت - ابعاد: 2611*800)
قسمت چهارم (حجم: 1.13 مگابایت - ابعاد: 3000*800)
قسمت پنجم (حجم: 1.64 مگابایت - ابعاد: 3741*800)
قسمت ششم (حجم: 1.63 مگابایت - ابعاد: 4000*800)
قسمت هفتم (حجم: 1.13 مگابایت - ابعاد: 3191*800)

GFX Master

این رو هم شهرام (FashisT) زحمتشو کشیده بود. درباره دارک آرته و آموزش خیلی خوبیه. این عکس 6 تا آموزش مختلف داره که آموزشای خیلی خوبی هم هستن.

فایل آموزش (حجم: 2.55 مگابایت - ابعاد: 11428 * 1024)

GFX Master

این رو هم مصطفی زحمت کشیده که درباره ساخت لوگوی 3 بعدی با فتوشاپه که آموزش جالبی هم هست. نمونه پایانی رو هم میتونید در زیر ببینید:

3dlogo sample.jpg

فایل آموزش (حجم: 1 مگابایت - ابعاد: 4500*400)

GFX Master

این رو هم خودم دیروز ترجمه کردم. آموزش طراحی smiley هست که فکر کنم آموزش بدی نباشه. با یاد گرفتن این آموزش میتونید خودتون بقیه حالتها رو هم طراحی کنید. اینم نمونه نهایی:

smiley sample.jpg

فایل آموزش (حجم: 518 کیلوبایت - ابعاد: 2422 * 500)​

GFX Master

آموزش طراحي يه حلزون خيلي قشنگ بصورت ديجيتال پيتينگ كه حميد احمدي عزيز (Hamid Ahmadi) زحمت تهيه و ترجمش رو كشيده.
همين جا ازش تشكر ميكنم و شما هم هر جا ديدينش يه تشكر نثارش كنيد!
پيشنهاد ميكنم علاقمنداي به ياد گرفتن ديجيتال پيتينگ حتما دانلودش كنن.

pre.jpg

فايل آموزش (حجم: 390 كيلوبايت - سايز: 709*4049)

GFX Master

بازم آموزش طراحي يه حلزون بامزه ي ديگه كه اين رو هم باز حميد (Hamid Ahmadi) زحمتشو كشيده.
واقعا ازش ممنونم و پيشنهاد ميكنم اين آموزشا رو حتما دانلود كنيد. چون از مجله هاي معتبر گرافيك دنيا داره ترجمه ميكنه.

halazoon2.jpg

لينك آموزش (حجم: 377 كيلوبايت - سايز: 709*2963)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا