IIS دستگاهم پيغام خطا ميده

با سلام به همه دوستان
مشكل جديدي براي من پيدا شده و اون اينكه وقتي مي خوام يه فايل ASP را تست کنم بجای اینکه فایل اجرا شود بطور اتوماتیک توسط Frontpage باز می شود و اجرا نمی شود .
من از ویندوز XP استفاده می کنم .
منتظر راهنمایی شما هستم 8O

omidak

Active Member
سلام:
اين مشكل از IIS نیستش که. این اشکال از FileType هستش که شما یک فایل ASP رو OpenWith کردید و علامت Always Use The Selected Program to Open this Kind Of File
رویه یک فایل ASP کلیک راست کنید و OpenWith رو بزنید و بعد اون علامت رو فعال کنید و InternetExplorer رو انتخاب کنید...
در ضمن 1 نکته...
شما اولا باید ASP خود در WWWRoot کامپوتر خود قرار بدید ... و بعد آدرس مشابه زیر رو بدید:
Http://Localhost/asptest.asp
که باید در Address Bar InternetExplorer زده بشه. و من فکر نمکنم اگر این کار رو بکنید ASP شما با FrontPage باز بشه 8O
احتمالاً شما رو double Click میکنید... که اشتباه است
باید از آدرس مشابه آدرس فوق استفاده کنید :wink:

سلام
با تشكر از Omidak
من تمام كارهايي را كه فرموده بوديد انجام دادم ولي
مشكل همچنان باقي است و پيغام خطا دريافت مي كنم.
مشكل ديگر اينكه حتي وقتي روي سايت Upload كردم نيز اجرا نمي شه. لازم به توضيح كه من مي خواهم فرووم آماده سايت Webwiz را استفاده نمايم.
لطفا راهنمايي بفرماييد .
قبلا متشكرم

omidak

Active Member
سلام:
خوب چه Error ای از سیستم دریافت میکنید؟
راستی یادتون باشه فایلها رو از حالت ReadOnly خارج کنید :wink:

سلام
هيچ error خاصي نمي ده بلكه پيغام معروف Page can not find و يك صفحه سفيد اينترنت اكسپلورر باز مي شه يا گاهي اوقات هم هيچ چيزي باز نمي شه حتي يك صفحه خالي

omidak

Active Member
سلام:
اين Error رو از سرور دریافت میکنید یا از LocalHost ¿
و همچنین آیا شما مطمعن هستید که سرور اتون ASP رو Support میکنه... :roll:

سلام
اين error رو هم از سرور و هم از Localhost مي گيرم .
ضمنا سرور من ASP رو ساپورت مي كنه چون يك فايل ASp ديگه هم دارم كه خوب كار مي كنه .

omidak

Active Member
سلام:
چك كنيد ببينيد Directory ای که استفاده میکنید Active هست یا نه :wink:

omidak

Active Member
سلام:
خوب با خود IIS دیگه... 8O
بر رویه Folder کلیک راست کنید و به Properties برید و به صفحه Directory برید... اگر دیدید که در جلویه Application Name کلید Create روشن است اون رو فشار بدید تا Directory شما Active بشه و اگر دیدید کلید Remove هست . که دایرکتوریه شما Active است... :wink:

سلام
با تشكر از Omidak مراحل فوق را چك كردم و الان باز هم بعضي از فايلهاي ASP كار مي كنه و بعضيها ارور ميده .
ممثلا من فايل فروم سايت webwiz را دانلود كردم و وقتي روي وب يا كامپيوتر خودم تست مي كنم هردو ارور ميده

omidak

Active Member
سلام:
مشكل از كد ها هست .
احتمالاً فایلها تون ReadOnly هستش.
چون همه این مشکل رو دارن
در غیر این صورت Error ای که دریافت میکنید رو بگید :wink:

سلام
فايلها رو از نظر Read only چك كردم و هيچكدام Read only نيستند ولي بازم پيغام معروف The page cannot found ديده مي شود و يك صفحه معمولي و خالي ie ديده مي شود .

omidak

Active Member
اين Error با خیلی از Error ها میاد.
لطفاً نوشته کامل Error رو بفرستید :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا