IE هنگ ميكنه

Negin_ET

Member
يكي كمك كنه :cry:
2روزه تا به شبكه وصل ميشم اول همه صفحه هايي كه باز كردم هنگ ميكنه و بعد از اون موس هم ديگه تكون نمي خوره ...فقط مي تونم DC كنم ... وقتي هم كه ديگه تو شبكه نيستم همه چي مثل روز اولش ميشه :cry: :cry: :cry: :cry:
اعصابمو خورد كرده!

Babak Sateli

Active Member
لطفاْ دقيقاْ بنويسيد در جال بازكردن كدام سايت اينترنتي دستگاه شما Hang مي كند.
آيا با بازكردن هر سايتي اين مشكل به وجود مي آيد ؟
آيا زماني كه ويندوز شما Hang مي كند ، فقط زماني است كه از IE استفاده مي كنيد ؟
اگر ميگوييد سيستم شما Hang مي كند ، پس چگونه مي توانيد اتصال خودتون را DC كنيد ؟

اين مشكل ممكن است به 2 چيز مربوط باشد.

1) Cookie اينترنت شما كه به راحتي مي شود آن را درست كرد
2) DLL هاي مربوط به Connect اينترنت شما كه با يك سري ReInstall مي شود آنها
را نيز درست كرد.

البته ممكن است با توضيحات بيشتر شما ، راه حل هاي مختلفي براي اين كار پيدا شود.

با تشكر

سلامي مجدد

سلام
احتمالا اين از Ie شما باشه كه در اين حالت مي توانيد ابتدا سي دي ويندوز را در سي دي درايو قرار داده واگر از ويندوز xp استفاده مي كنيد گزينه چك كردن سيستم وخود ويندوز را انتخاب كنيد
كه در اين حالت اگر خرابي و مشكلي هم درسيستم عاملتون باشه رفع بشه
در غير اين صورت يه وقت بذاريد وسيستم را فورمت كرده ومجددا ويندوز نصب كنيد .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
عرض كنم كه گفتهاي جناب استاد بابك هم درسته ولي من فكر مي كنم اين همون مشكلي كه من خودم داشتم تا دوسه روز پيش كه ابته با عمل بالا موفق به ترميم شدم

:D به اميد موفقيت :D

Negin_ET

Member
سلام:
ممنون از توجهتون..
بابك جان ويندوز من هنگ نميكنه فقط IE من هنگ ميكنه و بقيه قسمتهاي كامپيوتر مشكلي نداره.الان هم كه شما گفتين دوباره چك كردم ديدم تو بعضي از سايتها اين مشكل خيلي پيش مياد مثلا يكي از اين سايتها Yahoo ! از 2شب پيش كه اين مشكل پيش اومده وقتي به شبكه وصل ميشم پنجره هاي تبليغاتي باز ميشه كه از من ادرس ميل مي خواد و تا مي بندمش چند دقيقه بعد يكي ديگه باز ميشه و اگه بازم ببندمش و همين كار هي ادامه پيدا كنه موس روي صفحه ها از كار ميافته ...نمي دونم منظورم رو رسوندم يا نه ...
60733 عزيز شما مطميني كه فرمت راهشه؟

:cry:

اخرين كار فورمته

سلام خانموم نگين
بنده ابتدا به ساكن عرض كردم كه چك كنيدودر حين حال ترميم احتمالا جنابعالي قسمت اول
رو مطالعه نكردي
در هنگام ترميم با سي دي راه انداز خيلي از مشكلات حل مي شه اگه نشد كارهاي د يگه هم هست واگه بازم نشد در اخر فرمت
اما اين مشكل انچناني نيست كه نشه حلش كرد اميدوارم بتوانيد از گفتهاي اقا بابك استفاده كرده ومشكل رو حل كنيد
به اميد موفقيت

Negin_ET

Member
Re: اخرين كار فورمته

60733 گفت:
سلام خانموم نگين
بنده ابتدا به ساكن عرض كردم كه چك كنيدودر حين حال ترميم احتمالا جنابعالي قسمت اول
رو مطالعه نكردي
در هنگام ترميم با سي دي راه انداز خيلي از مشكلات حل مي شه اگه نشد كارهاي د يگه هم هست واگه بازم نشد در اخر فرمت
اما اين مشكل انچناني نيست كه نشه حلش كرد اميدوارم بتوانيد از گفتهاي اقا بابك استفاده كرده ومشكل رو حل كنيد
به اميد موفقيت

سلام:
من اون راه اول رو كه پيشنهاد كرديد امتحان كردم ولي فرقي نكرد به همين علت اون سوال رو پرسيدم ازتون وگرنه عادت ندارم سوالي كنم كه بعد جوابهاش رو مطالعه نكنم...
اگه اين وضعيت كلافم نكرده بود اينقدر عجله نداشتم.
بازم ممنون از توجهتون!

saman_sweden

Active Member
Negin_ET گفت:
يكي كمك كنه :cry:
2روزه تا به شبكه وصل ميشم اول همه صفحه هايي كه باز كردم هنگ ميكنه و بعد از اون موس هم ديگه تكون نمي خوره ...فقط مي تونم DC كنم ... وقتي هم كه ديگه تو شبكه نيستم همه چي مثل روز اولش ميشه :cry: :cry: :cry: :cry:
اعصابمو خورد كرده!
شما در هادتون يه برنامه اي مربوط به كازينو و يا اكونومي و يا شبيه اين حرت وپرتها به احتمال زياد نصب شده (البته سوء تفاهم نشود اين برنامه ها گاهي خودبحود از طريق يه برنامه ديگر ايميل و عيره نصب ميشوند) كه براي حلوگيري Backdoor قوي داشته باشيد كه موقع وصل به بعضي سايتها اونا فعال ميشوند و باعث فعال شدن دبيش از حد CPU ميشود كه كندي كامپيوتر وحتي از كار افتادن بعضي از قسمتها ميشود
راه علاح
1 تمام كوكي ها را كتنرل كنيد اونايي كه لازم نيست پاكش كنيد
به كنترل پانل رفته تو قسمت Add/ Remove فايل ببينيد كدوم برنامه براتون ناشتاس است Uninstall ش كنيد اگر همه اوكي بود راه دوم را طي كنيد
قبل ورود به سايتي ctrl + Alt + Delete بزنيد و وقتي وارد سايت مشكووي ميشويد كه باعث كندي كامپيوتر ميشود اون موقع ببينيد كدوم فايل اكتيو ميشود و ادامه اونو گرفته كلا كانالوگ و برنامه هاي مربوط را حذف كنيد
در آينده بعذ از يافتن اين معما حتما يه بك آپ از ويندوز رحيستري بگيريد كه در همين حالات ويندوز رحيستري را پاك كرده كپي را بعوضش آپ ديت مي كنيد

Babak Sateli

Active Member
Negin_ET گفت:
سلام:
ممنون از توجهتون..
بابك جان ويندوز من هنگ نميكنه فقط IE من هنگ ميكنه و بقيه قسمتهاي كامپيوتر مشكلي نداره.الان هم كه شما گفتين دوباره چك كردم ديدم تو بعضي از سايتها اين مشكل خيلي پيش مياد مثلا يكي از اين سايتها Yahoo ! از 2شب پيش كه اين مشكل پيش اومده وقتي به شبكه وصل ميشم پنجره هاي تبليغاتي باز ميشه كه از من ادرس ميل مي خواد و تا مي بندمش چند دقيقه بعد يكي ديگه باز ميشه و اگه بازم ببندمش و همين كار هي ادامه پيدا كنه موس روي صفحه ها از كار ميافته ...نمي دونم منظورم رو رسوندم يا نه ...
60733 عزيز شما مطميني كه فرمت راهشه؟

:cry:

با سلام

از گفته هاي شما من دو احساس دارم.
اول اينكه IE فايلهاي DLL مختلفي را جهت كنترل صفحات اينترنت دارد. ممكن است يكي
از اين DLL ها خراب شده باشد كه شما مي توانيد به راحتي و بدون فرمت كردن آن را
دوباره نصب كنيد.

اما چيز ديگري كه به ذهن من مي رسد ( كه اتفاقاْ در صفحه اول Yahoo هم وجود دارد )
نرم افزاري است كه وظيفه پخش فايلهاي Flash را بر عهده دارد.
آيا تا به حال شده صفحه اي را باز كنيد كه در آن هيچگونه تصويري كه با Flash درست شده باشد
نمايش داده نشود ؟ اگر اين كار را كرديد و ديگر IE شما Hang نكرد ، مي توانيد با نصب
مجدد نرم افزار Flash Player اين مشكل خودتان را حل كنيد.

اگر صفحات اينترنتي مي بينيد كه در آنها Flash وجود ندارد و بازهم دچار مشكل مي شويد
راه حل اول را براي شما پيشنهاد مي كنم.
به خاطر داشته باشيد كه سايت MajidOnline در بالاي صفحه داراي يك Flash است !

در ضمن در برخي مواقع بسياري از Popup هايي كه باز مي شوند به خاطر تغيير دادن
Focus ويندوز ، باعث مشكلاتي از اين قبيل مي شوند. اين مشكل Bug اينترنت اكسپلورر
است و تنها شما نيستي كه از اين مشكل رنج مي بريد.
هزاران كاربر اين مشكل را دارند كه زماني كه Popup باز مي شود IE آنها Hang مي كند
و مجبور هستند با زحمت فراوان مانند Ctr+Alt+Del اين پنجره ها را ببندند.

اگر در نهايت مشكل شما حل نشد ، نگران فرمت كردن نباشيد. چرا كه مي توانيد از
محيط هاي ديگري مانند Netsacep جهت ديدن صفحات بخصوصي كه براي شما مشكل
ايجاد مي كنند استفاده نماييد.

با تشكر

Negin_ET

Member
سلام:
از راهنمايي هاتون خيلي ممنونم ... در قسمت Add/Remove هيچ فايل نا شناسي نبود كه بر دارمش.اون سايتهايي كه فلش نداشت رو هم چك كردم ديدم مشكل اونجا هم پيش مياد ...كليه كارهايي كه گفتيد انجام دادم و در اخر كوكي ها رو هم چك كردم و اونهايي كه اضافي بود delete كردم...و فعلا خوشبختانه مشكلي نيست

ممنون از همه راهنمايهاتون
موفق باشيد

Babak Sateli

Active Member
اين مشكل براي هزاران كاربر Internet Explorer وجود دارد.
من با شركت Microsoft اين موضوع را چند ماه پيش بيان كردم كه در جواب به من
گفتند ميتواني به زودي Patch يه همان نرم افزار Update مربوط به IE را دانلود كني !
ويندوز من به خاطر اينكه در خارج از ايران زندگي مي كنم مجاني نيست و كلي پول
بابت آن پرداخت كردم ! اما من هم از اين مشكل رنج مي كشيدم.

پيشنهاد من به شما اين است كه از طريق Windows Update ويندوز خود و خصوصاْ
فايلهاي مربوط به IE را از طريق سايت شركت مايكروسافت Update كنيد و اگر مشكلتان
حل نشد ، كاوشگر اينترنت NetScape را دانلود كنيد و در صفحاتي كه مشكل بسياري
براي شما به وجود مي آورند از آن استفاده نماييد.

اين هم لينك دانلود NetScape :
http://www.netscape.com

موفق باشيد

ممنون ومتشكرم

سلام اساتيد

:eek: اولا بايد عرض كنم نگين خانموم بنده خوشحالم كه مشكل شما رفع شده
:eek: دوما از توجه وپاسخهاي با حوصليتان ممنونم چون بنده هم از انها كمال استفاده را كردم
وبايد باز هم خدمت نگين خانموم عرض كنم كه شما استاد وسرور ما هستيد عرض بنده اين بود كه چون خود بنده هم با ترميم مشكلم رو حل كردم اميدوار بودم كه مشكل شما هم حل شود نه چيز ديگري
به اميد موفقيت :eek: :D :) :lol:

Negin_ET

Member
حالا يه مشكل ديگه پيش اومده... :cry:
وقتي ادرس يه سايت رو تو ادرس بار ميزنم كه اون سايت رو برام بياره , بعضي وقتها كه الان شده خيلي وقتها اول يكمsearch ميكنه بعدش اين سايت رو براي من باز ميكنه...
http://www.zestyfind.com/
بعد ادامه اين ادرس اون ادرسي رو كه مي خواستم برم مينويسه و من اصلا نمي دونم علتش چيه...هر كاريم ميكنم اون سايت رو باز نميكنه...يه نمونه از اون سايتها سايتي بود كه مونا معرفي كرده بود كه ببينم و روش كار كنم يعني اين سايت :
http://www.bizzynation.com/
اينو براي اين گفتم كه فكر نكنين سايت خاصيو باز نميكنه

حالا اگه مي دونيد مشكل كجاست لطفا كمكم كنين

مرسي

saman_sweden

Active Member
Negin_ET گفت:
وقتي ادرس يه سايت رو تو ادرس بار ميزنم كه اون سايت رو برام بياره , بعضي وقتها كه الان شده خيلي وقتها اول يكمsearch ميكنه بعدش اين سايت رو براي من باز ميكنه...
بعد ادامه اين ادرس اون ادرسي رو كه مي خواستم برم مينويسه و من اصلا نمي دونم علتش چيه...هر كاريم ميكنم اون سايت رو باز نميكنه...يه نمونه از اون سايتها سايتي بود كه مونا معرفي كرده بود كه ببينم و روش كار كنم يعني اين سايت :
http://www.bizzynation.com/
اينو براي اين گفتم كه فكر نكنين سايت خاصيو باز نميكنه

حالا اگه مي دونيد مشكل كجاست لطفا كمكم كنين

مرسي
سلام بازم بريد به سراغ كوكي ها اگر موضوع مشكوك نبود بريد سراغ پروگرام و دنبال فولدر مشكوك بگرديد
با آرزوي موفقيتتان

Negin_ET

Member
سامان جان سلام. مرسي كه كمكم ميكني
من كوكيها رو پاك كردم...تو program هم رفتم ولي چيز غير عادي نبود البته يه فلدر هست كه هر كاري ميكنم delete نميشه :(
فعلا از وقتي كوكيهارو پاك كردم يه بار اون سايته اومده...ولي انگار درست نشده
نميدونم اين كامپيوتر چشه
بازم مرسي كه راهنماي كردي

Navid4d

Member
Negin_ET گفت:
شده خيلي وقتها اول يكمsearch ميكنه بعدش اين سايت رو براي من باز ميكنه...

سلام نگين خانم!
اول جواب سوال بالا رو بدم بتون ( همون كه درست شده الان :wink: ) اين مشكل در ie معمولا در ويندوزهاي 98 و me هست كه شما ie رو آپديت ميكنيد! كه ممكن بعضي فايل هاي آپديت IEدر سي دي ! مشكل داشته باشند! و معمولا در xp اين مشكلات ie كمتره! خوب الان ديگه فكر نكنم كه بيشتر از اين لازم باشه !

مشكل جديد شما نياز به يكم توضيح بيشتر داره ! ولي اصولا وقتي www رو و يا پسوند دامنه مثل COM. رو نميزنيد ! بصورت اتوماتيك اينترنت اكسپلورر از سرچ پيشفرض كه همون msn searching هست استفاده ميكنه~!
ولي اگر شما به سايت سرچ ديگه ايي ميريد! اولا بايد بدنبال برنامه نصب شده آن روي كامپيوتر بگرديد و انرا پاك كنيد و در غير اين صورت بايد تغييراتي كه در ريجيستري ويندوز شما اتفاق افتاده رو برگردونبد........ اگه back up داريد يه تستي بكنيد !خبرش رو هم به ما بدين :wink:
ممكن هم هست روي كامپيوتر شما برنامه web Stuf براي دور زدن فيلتر مخابرات باشه :idea:
بعضي وقتا هم توي يه سايت كه ميري برات موتور جستجو نصب ميكنه بدون اينكه در Add/Remove نشون داده بشه! البته اول ميپرسه ازتون! بعد همين طوري ميشه كه الان واسا شما پيش امده! ان رو بايد از internet download هاتون توي درايو c:\windows پيدا كنيد ! و مشكل رو رفع كنيد.
تا توضيح بيشتري ندين جواب ها در حد حدس و گمان ميمونه :wink:

اگه مشكل شما رفع نشد يكم بيشتر توضيح بدين تا جواب كاملتري بگيرين 8)

Navid4D

saman_sweden

Active Member
Negin_ET گفت:
سامان جان سلام. مرسي كه كمكم ميكني
من كوكيها رو پاك كردم...تو program هم رفتم ولي چيز غير عادي نبود البته يه فلدر هست كه هر كاري ميكنم delete نميشه :(
فعلا از وقتي كوكيهارو پاك كردم يه بار اون سايته اومده...ولي انگار درست نشده
نميدونم اين كامپيوتر چشه
بازم مرسي كه راهنماي كردي
اول ببينيد توب اون فولدر كدام برنامه است بخاطر بسپاريد سپس ctrl+alt+delet را فشار داده و اسم اون برنامه كه به خاطر سپرده ايد را اونحا مي بينيد اونو خاموش كنيد حالا برگرديد به همون فولدر و اون فولدر راdelet كنيد

Negin_ET

Member
مرسي سامان جان چك ميكنم خبرش رو ميدم.
نويد جان از شما هم ممنون اگه مشكل حل نشه كاملتر توضيح ميدم كه به دادم برسين

babak_dj

Member
حالا که بحث IE هست منم دردمو بگم :?
من وقتی كه چند تا صفحه باز میکنم مثلا (5-10) تا . بعضی موقع ها یهو IE هنگ میکنه و بد از چند ثانیه شروع میکنه همین طور پشت سر هم صفحه جدید باز میکنه( يك عالمه :eek: ) منم اون موقع هیچ کاری نمیتونم بکنم (حتي CRT+AIT+DEL هم کار نمیکنه)باید کلی وایستم تا خودش این مسخره بازیش و تمام کنه وقتی هم که تمام میشه هرچی صفحه باز کرده بودم را هم می بنده :evil:

جدیدترین ارسال ها

بالا