I love you

norland_ir

Active Member
696.jpg

S.A.N

Member
سلام..

اگر اشتباه نکنم .. این کار یه توتریال بود ...

ولی آفرین خوب شده ... سعی کن بعد از آموزش خودت کار بزنی :rose:

hhhhaaaa

Member
مشكل از طرف من بود كه حل شد.
حالا نظر:
اون درخت زياد جالب نيست و كلن جاي اشياها زياد خوب نشده رنگش خوبه بد نيست ولي ميتونست بهتر باشه.
البته اينا نظر منه.
موفق باشي:rose:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
ميتونم بپرسم چرا از رنگ تيره استفاده كرديد؟
واژه عشق و دوست داشتن همراه خودش مفاهيم زيبايي داره و فكر نميكنيد براي به تصوير كشيدن زيبايي رنگ مشكي رنگ مناسبي نباشه؟

منظورم فقط شما نيستيد به طور كلي عرض ميكنم. متاسفانه گاهي اوقات تو طراحي بيشتر از اصل به فرعيات مي پردازيم به خاطر همين طرح ها شايد زيبا بشن اما روح ندارن.

در طراحي اينكه طراح بتونه مفهومي كه تو ذهنش هست رو به مخاطب منتقل كنه يك اصله و ابزاري كه توسط اون اين مفهوم رو برسونه ميشه فرع
بعنوان مثال همين طرح اگه نتونه مفهوم عشق و عظمت جمله دوستت دارم رو به مخاطب منتقل كنه استفاده از عناصر مختلف به شكلهاي مختلف با رنگهاي مختلف و ... كمكي به اصل طراحي نميكنه. شايد رنگ مشكي رنگ شيكي باشه اما به نظر شما ميتونه زيبايي عشق رو منتقل كنه؟

نميدونم تونستم منظورم رو برسونم يا نه به هر حال موفق باشيد

-------------------------
(داخل پرانتز عرض كنم كه جمله the happy birthday اشتباهه. كلمه the رو از جمله حذف كنيد چون حرف تعريف اينجا كاربردي نداره)

norland_ir

Active Member
تمنای وصال

مشکی رنگی ایست خالص و بی ریا و هیچ رنگی نمیتونه در آن نفوذی داشته باشه همانند عشق .
عشق و دوست داشتنی که پایه های ایمانی آن استوار است همانند مشکی ایست خالص استوار بی ریا و پرآوازه
ودر پایان..... تقدم به شما
به من گفت بیا به من گفت بمان به من گفت بخند به من گفت بمیر آمدم ماندم خندیدم و مردم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا